czwartek, 10 listopada 2016 AKTYWNA PROMOCJA

100 zł za otwarcie konta w XII edycji "Mam Inteligo" + 50 zł za każde polecenie + 10 zł za przelew na telefon


Mam Inteligo - 100 zl za otwarcie konta i 50 zl za polecenie konta

To już XII edycja popularnej akcji "Mam Inteligo". Przypomnę, że w zamiana za otwarcie konta z podaniem kodu polecającego (patrz dalej) otrzymamy 100 zł premii. 

Ale to nie wszystko, polecając konto znajomym można otrzymać kolejne 50 zł za każde polecenie.

Konto Inteligo jest prowadzone bezpłatnie wraz z kartą po wykonaniu płatności kartą na 100 zł. Warunki zwolnienia z opłat są więc bardzo proste.

→ Przejdź do: Konto Inteligo z premią 100 zł w ramach "Mam Inteligo"


100 zł za otwarcie konta Inteligo w ramach "Mam Inteligo"


Zasady promocji "Mam Inteligo" są niezwykle proste. Za założenie konta osoba polecona otrzymuje 100 zł premii, natomiast polecający za skuteczne polecenie otrzymuje 50 zł premii.

XII edycja „Mam Inteligo” podzielona jest na 3 etapy:
 • I etap: 9.11 - 9.12.2016 r.
 • II etap: 10.12 - 9.01.2017 r.
 • III etap: 10.01 - 9.02.2017 r.
Etapy służą przede wszystkim do obliczenia maksymalnej daty wypłaty premii. Premia zostanie wypłacona w ciągu 75 dni od zakończenia każdego z etapów. W praktyce jest to znacznie szybciej?


Dla kogo?
Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Inteligo, tj. osoby, które od trzech lat nie posiadają konta w Inteligo (9.11.2013 r). Za regulaminem:
Nowy Klient – osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont;
Co ważne, posiadanie konta w PKO BP nie dyskwalifikuje z udziału w Mam Inteligo. Tym samym można zgarnąć premie zarówno w Mam PKO jak i w Mam Inteligo.


Jak otrzymać 100 zł premii?


Aby otrzymać 100 zł premii:
 • Złóż wniosek o konto Inteligo
  • Podczas zakładania konta wpisz kod polecający otrzymany od osoby polecającej
   • Nie masz polecającego? Kod znajduje się na obrazku poniżej. W razie wątpliwości możesz też napisać do mnie korzystając z formularza kontaktowego
  • Wybierz typ konta (np. Indywidualne), nazwę rachunku, kartę oraz metodę autoryzacji transakcji
  • Zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych jak na zdjęciu poniżej

Następnie:
 • W ciągu 30 dni otwarcia konta:
  • Wykonaj przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą na łączną kwotę 200 zł 
  • Wykonaj jedną płatność IKO w sklepie na min. 10 zł (np. na stacjach Orlen)
UWAGA: Powyższe transakcje muszą być wykonane w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet.


UWAGA 2: Od jakiegoś czasu Inteligo zaczął domyślnie włączać Powiadomienia SMS. Przez pierwsze dwa miesiące ta usługa jest bezpłatna. Od trzeciego miesiąca kosztuje juz 5 zł / mc.

Wyłączyć ją można w systemie bankowości elektronicznej lub telefonicznie.


50 zł za każde skutecznie polecone konto Inteligo


Po założeniu konta i zgarnięciu 100 zł premii, można polecić konto innych znajomym i zarabiać kolejne 50 zł za każde polecenie.

Trzy osoby, które polecą najwięcej kont otrzymają premię dodatkową: 1000 zł, 600 zł lub 300 zł.

Polecenia dokonasz w dowolny sposób. Kodem polecającym jest numer telefonu komórkowego podany na potrzeby Programu „Mam Inteligo” oraz podanym w umowie Konta Inteligo.

Premię 50 zł otrzymamy za skutecznie polecone konto, tj za:
 • Wykona co najmniej jedną transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł przy użyciu karty debetowej wydanej do Nowego konta w punktach usługowo-handlowych, z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez Internet
 • Wykona co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO powiązanej z nowo otwartym kontem


Konto Inteligo: opłaty i zaletyKonto Inteligo to:
 • 0 zł za prowadzenie konta i przelewy krajowe przez Internet
 • 0 zł za wydanie karty i jej używanie przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą na kwotę min. 100 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego, BZ WBK oraz Nordea Banku, jak również Euronetu poprzez aplikację IKO
 • 0 zł za zlecenia stałe przez Internet
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach i oddziałach PKO Banku Polskiego
 • szybkie przelewy bez podawania numeru rachunku, płatności IKO>
 • debet i kredyt – minimum formalności i procedur


10 zł za dwa przelewy na telefonJeszcze do 30 listopada w PKO BP i Inteligo trwa promocja, w której można zgarnąć łatwe 10 zł premii. Wystarczy wykonać dwa przelewy na telefon z aplikacji IKO.

Więcej informacji na temat promocji w prześwietleniu promocji.


Bądź na bieżąco - Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez FacebookaTwittera lub maila korzystając z Newslettera "Jak oszczędzić.pl" (wysyłanego średnio raz w tygodniu).

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
17 komentarze :

Anonimowy pisze...

"Wykona co najmniej jedną transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł" czy można to obejść, być może z małą stratą? Czy istnieją np. kantory w Warszawie w których można zapłacić kartą?

kolia pisze...

Pisze"Wykona co najmniej jedną transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł przy użyciu karty...". Czy tzn ze mozna wykonac kilka tranzakcji na sume 200zl czy musi byc jedna na co najmniej 200zl. Kiedy mozna zamknac konto?

Darek M. pisze...

To ma być płatność w sklepie stacjonarnym. Pierwsze słyszę o kantorach z płatnościami kartą, ale to byłoby coś!

Można kilka mniejszych płatności. Ważne, żeby łączna kwota wyniosła te 200 zł.

Anonimowy pisze...

Konto jest naprawdę niezłe. Mam je od dawna, co miesiąc płacę nieco ponad 100 zł kartą i mam wszystko za free (łącznie z bankomatami PKO). Jak ktoś nie chce płacić, to po spełnieniu warunków może zrezygnać z karty i będzie za free bez żadnych warunków.

Anonimowy pisze...

Hallo.
Ja bym chciala zalozyc tylko lokate na 3 albo wiecej m-cy. Zalozylam niedawno konto w Raiffeisen Polbank bo bylo wtedy i jest nadal b. aktrakcyjne. Czy musze tez w tym banku zalozyc nowe konto?? Ostatnio zarobilam na lokacie 6 m-cy w BOS banku i przelali mi srodki ze stopa zwrotu spowrotem na moje dotychczasowe k-to. Czy tu tez byloby mozliwe tylko zalozyc lokate ?? z gory dzieki za info?? Teresa

Darek M. pisze...

Ale tutaj nie masz żadnej promocyjnej lokaty na start. Jak szukasz dobrych lokat to zajrzyj do rankingu:
Ranking lokat bankowych - listopad 2016 r.

Anonimowy pisze...

"Po założeniu konta i zgarnięciu 100 zł premii, można polecić konto innych znajomym i zarabiać kolejne 50 zł za każde polecenie."
Czy to oznacza, że dopiero po fizycznym otrzymaniu premii na konto, można zacząć polecać znajomym?

Darek M. pisze...

Nie, polecać można posiadając aktywne konto (po rejestracji w programie Mam Inteligo). Pamiętaj jednak, że od premii za polecanie trzeba będzie zapłacić podatek.

Anonimowy pisze...

No to 50 zł dla Darka za całokształt ode mnie.

Anonimowy pisze...

Darku, nie napisałeś o jednej ważnej rzeczy: Po dwóch miesiącach naliczana jest opłata 5 zł za powiadomienia SMS. I chyba nie da się tego wyłączyć.

Darek M. pisze...

Hmm, jesteś pewien, że ta usługa jest domyślnie włączana? Nikt wcześniej nic o tym nie pisał. Aż zapytam w banku, ale raczej nie sądzę.

Anonimowy pisze...

Z tabeli opłat i prowizji: " 17. Usługa wysyłania informacji na podany przez Klienta nr telefonu komórkowego. Zakres wysyłanych informacji jest określany podczas personalizacji usługi. W przypadku Klientów, którzy w pierwszym wniosku podadzą swój numer telefonu komórkowego , przez 2 okresy rozliczeniowe usługa świadczona jest bezpłatnie. Opłata pobierana jest odrębnie dla każdego Konta Inteligo."

Darek M. pisze...

Zadzwoniłem do banku i rzeczywiście nastąpiła jakaś zmiana. Dodałem informację do artykułu, żeby pamiętać o wyłączeniu tego ustrojstwa :)

Anonimowy pisze...

O opłacie za usługę wysyłania info na telefon dowiedziałam się od Pani z banku, która zadzwoniła krótko po otwarciu konta, witając mnie w gronie klientów banku :)


Odnośnie podatku od premii - rozliczamy go z PITem?

Darek M. pisze...

Podatek tylko od premii za polecanie konta. Zakładając konto nie musisz się z niczego rozliczać.

Anonimowy pisze...

Chodzi mi o premię za polecenie. Nie rozlicza tego bank?

Darek M. pisze...

Tak, za premie za polecenia otrzymasz PIT na koniec roku.

Prześlij komentarz