poniedziałek, 14 listopada 2016 AKTYWNA PROMOCJA

T-Mobile Usługi Bankowe: 2000 lub 1000 pkt w MasterCard Priceless Specials za rejestrację karty
Kolejna świetna promocja dla posiadaczy konta w T-Mobile Usługi Bankowe. Większość czytelników "JakOszczędzić.pl" już pewnie ma te konta i zarabia 5% moneyback'u od codziennych zakupów (300 zł rocznie).

Jeśli nie to zachęcam Cię do skorzystania z najlepszej na rynku promocji moneyback (więcej informacji w linku powyżej).

W ramach promocji można złożyć wniosek o kartę kredytową i w prosty sposób zgarnąć 2000 punktów w MasterCard Priceless Specials!

Można też skorzystać z akcji dla osób posiadających kartę debetową, gdzie w zamian za jej rejestrację w programie MasterCard Priceless Specials otrzymamy 1000 pkt w tym programie.

Otrzymane punkty można wymienić np. na bilety do kina (800 pkt za bilet) lub inne nagrody.


1000 punktów za rejestrację karty debetowej w MasterCard Priceless Specials


Zacznę od promocji "Punkty powitalne z kartą debetową MasterCard", z której skorzystać może każdy posiadacz konta T-Mobile z kartą debetową.

Warunki promocji są niezwykle proste!


Dla kogo?

Z Promocji może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie trwania Promocji jest stroną umowy o plastikową Kartę Debetową MasterCard z T-Mobile Usługi Bankowe i karta ta posiada status "aktywna".


Jak otrzymać 1000 pkt za rejestrację karty debetowej?
 • Do 30 listopada 2016 r. poprzez system bankowości elektronicznej (klikając w banner reklamowy) lub poprzez Contact Center zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przystąpienie do programu MasterCard Priceless Specials  
 • Następnie zarejestruj się w programie na stronie programu
 • Wykonaj płatności kartą na kwotę min. 200 zł w czasie trwania promocji (do odwołania)
Punkty zostaną naliczone do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.

Uwaga: Wykonane płatności muszą być transakcjami bezgotówkowymi spełniającymi warunki:
Transakcja bezgotówkowa Kartą oznacza każdy rozliczony zakup bezgotówkowy dokonywany za pomocą Karty przez Uczestnika– z wyjątkiem: zakupów, w przypadku których nastąpił zwrot towaru lub pieniędzy; operacji przeniesienia sald; zakupów z wykorzystaniem czeków; składek ubezpieczeniowych; odsetek; opłat za zwłokę; innych opłat i obciążeń; czeków podróżnych; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); oraz wyłączając wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe Uczestnika, w tym wypłaty gotówki z bankomatów. Szczegółowy wykaz wyłączonych transakcji wg klasyfikacji kodów MCC: 6010, 6011, 4829, 6050, 7511, 7995, 9311, 6540, 8999.
Więcej informacji na stronie promocji dla kart debetowych oraz w regulaminie promocji "Punkty powitalne z kartą debetową MasterCard".

Promocja trwa od 4 listopada 2016 r. do odwołania.


2000 punktów do karty kredytowej MasterCard


Druga promocja dotyczy osób, które nie posiadają karty kredytowej TMUB i w okresie trwania promocji, tj. do 31 grudnia 2016 r. złożą wniosek o kartę kredytową MasterCard.

Po przyznaniu karty wystarczy przystąpić do promocji (poprzez bankowość elektroniczną lub Call Center), zarejestrować kartę w programie MasterCard Priceless Specials i wykonać trzy płatności spełniające warunki.


Jak otrzymać 2000 pkt do karty kredytowej?
 • Do 31 grudnia 2016 r. złóż wniosek o kartę kredytową
 • Po wydaniu karty poprzez system bankowości elektronicznej (klikając w banner reklamowy) lub poprzez Contact Center zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przystąpienie do programu MasterCard Priceless Specials i dokonaj rejestracji na stronie programu
 • W kolejnym miesiącu od daty zawarcia umowy wykonaj min. 3 Transakcje Punktowe kartą, tj. u partnerów MasterCard Priceless Specials
Punkty zostaną naliczone do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.

Czym są owe Transakcje Punktowe?
„Zakup Premiowany” oznacza każdy zakup dokonywany za pomocą Karty przez Uczestnika lub posiadacza Karty dodatkowej w ramach Umowy – z wyjątkiem: zakupów, w przypadku których nastąpił zwrot towaru lub pieniędzy; operacji przeniesienia sald; zakupów z wykorzystaniem czeków; składek ubezpieczeniowych; odsetek; opłat za zwłokę; innych opłat i obciążeń; czeków podróżnych; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); oraz wyłączając wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe Uczestnika, w tym wypłaty gotówki z bankomatów
Więcej informacji na stronie promocji dla kart kredytowych oraz w regulaminie promocji "Punkty powitalne z kartą kredytową MasterCard".


Karta kredytowa MasterCard - opłaty i zaletyNa koniec warto powiedzieć coś na temat samej karty. Karta będzie prowadzona za darmo do 31.03.2017 r. korzystając z promocji na start. Po tym czasie wystarczy wykonać min. 4 płatności w każdym cyklu rozliczeniowym, aby nie zapłacić ani grosza.

Karta kredytowa MasterCard T-Mobile to:
 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty do 31.03.2017 r., później pod warunkiem wykonania min. 4 płatności w cyklu rozliczeniowym
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za pierwszy rok prowadzenia karty
 • 0 zł za kolejny rok prowadzenia karty
 • 0 zł za kartę MasterCard NFC
 • Punkty w ramach programu 


Dokumenty / linki:


Bądź na bieżąco - Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub maila korzystając z Newslettera "Jak oszczędzić.pl" (wysyłanego średnio raz w tygodniu).

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane

38 komentarze :

Anonimowy pisze...

A można zarejestrować 2 karty debetowe i zawnioskować osobno o kredytywą i zyskać potrójnie. Swoją drogą dziś właśnie dzwonili w tej sprawie do mnie proponowali 7 tys na KK ale jak była wcześniej promocja to odrzucali 500 zł.

Anonimowy pisze...

Mam zarejestrowaną w programie kartę kredytową czy rejestrując teraz kartę debetową (bez ponownego przystąpienia do programu) dostanę 1000 pkt?

Darek M. pisze...

Hehe, od razu pomyślałem o tym samym, bo mam dwie karty debetowe w T-Mobile. Jutro będę dzwonił to aktywować to coś więcej powiem. Z tą kredytową to nie wiem czy warto czy może lepiej poczekać na podobną promocję, co była ostatnio.

@up
Tak, to osobna promocja, więc możesz dostać 1000 pkt za kartę debetową.

fredzio pisze...

Z opisu kk pomoc mierzona kilometrami ze strony banku.
Cyt: "Ponadto, jeśli zamówisz kartę do końca listopada, otrzymasz od nas bon o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sieci sklepów Carrefour! Wystarczy, że w grudniu zostaną zaksięgowane transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 500 zł".

Tak więc możliwe, że można zyskać jeszcze dodatkowe 100zł, oprócz 2000 pkt w programie.

Anonimowy pisze...

Te płatności kartą po 200 zł z debetówki to mogą być zawarte w tych 500 zł do 5% zwrotu.

Darek M. pisze...

@fredzio
Miałem o tym pisać, ale zakładka banku mi się zamknęła i zapomniałem. Dzięki za przypomnienie!

@up
Tak, te transakcje mogą się łączyć jeśli jeszcze ich nie zrobiłeś w listopadzie :)

Anonimowy pisze...

nie znalazłem w regulaminie MasterCard Priceless , za wydanie 1 zł kartą ile dają punktów ?

Anonimowy pisze...

System odrzuca rejestrację karty debetowej, na stronie T-mobilebankowe jest tylko opis programu dotyczącego kart kredytowych. Zdołaliście zarejestrować debetówkę? Jak?

Marcoo pisze...

Mam pytanie odnośnie rejestracji w Promocji "PUNKTY POWITALNE Z KARTĄ DEBETOWĄ MASTERCARD” masz tam napisane ze zgłosić się do 30 listopada poprzez baner. Rozumiem, że ten baner był wysyłany tylko wybranym osobom. W regulaminie jest tylko że promocja trwa od 4.11.2016 do odwołania wiec przystąpić można nawet w grudniu.

Marcysia pisze...

Witam

Ktos ma informacje, czy karta debetowa zostanie podpieta pod konto z karta kredytowa i punkty beda sie zliczac na jednym koncie? Dzwoniac do TM dostalem informacje, ze to bedzie drugie konto i na dwoch bedziemy zliczac punkty ale rozmawiajacy nie byl chyba pewien :)

Anonimowy pisze...

Powitalne punkty przyznane w programie idą na osobne konta kart i osobno też są naliczane punkty za wykonane transakcje kartami.

Anonimowy pisze...

Zaakceptowałam regulamin i wyraziłam chęć przystąpienia do programu przez infolinię T-m, mam debetówkę, strona programu nie przyjmuje numeru karty, gdy chcę ją zarejestrować w programie wyskakuje komunikat: "Obecnie Twoje konto nie może uczestniczyć w tym programie. Proszę skontaktować się z wydawcą karty w celu uzyskania informacji o przystąpieniu do programu"...
Jak u was?

Anonimowy pisze...

Ja baneru na swoim koncie nie widziałem, musiałem aktywować Priceless Specials, przez infolinię. Zarejestrować karty kredyt. jeszcze się nie udało. Od wyrażenia zgód, może ponoć upłynąć 1-3 dni, zanim kartę będzie się dało zarejestrować.

Anonimowy pisze...

"Obecnie Twoje konto nie może uczestniczyć w tym programie. Proszę skontaktować się z wydawcą karty w celu uzyskania informacji o przystąpieniu do programu"...

to samo :(

Anonimowy pisze...

Po zapisaniu sie do programu przez infolinie tmobile otrzymałam informacje, aby po tygodniu probowaczarejestrowac karte.

Anonimowy pisze...

ja tez nie mam możliwości zapisania się rzez stronę:-(

Darek M. pisze...

U mnie to samo. Trzeba cierpliwie czekać. Tylko żeby w tym czasie promocja się nie skończyła :D

Anonimowy pisze...

A te punkty będzie się zbierać jak się zrobi zakupy zarejestrowana kartą MC ale tylko w wybranych sklepach wskazanych prze organizatora promocji czy w każdym sklepie ?

Darek M. pisze...

Jeśli chodzi o rejestrację karty debetowej to wystarczą dowolne płatności, które nie są wyłączone (patrz wpis).

Tylko te 3 transakcje do karty kredytowej trzeba wykonać w punktach, za które są punkty w programie MasterCard Priceless Specials.

x666 pisze...

"np. na bilety do kina (800 pkt za bilet)"
Aktualnie bilety są za 400 pkt - warto skorzystać.

Daro pisze...

Nie wiem czy ktoś kiedyś mi czytał równie długie oświadczenie :D

Daro pisze...

@x666
Czy po zalogowaniu z kartą T-Mobile będzie na pewno tak dobra oferta? Na stronie T-Mobile piszą, że można wymienić na 1 bilet.

Chyba w jakimś wpisie Darek pisał o biletach za 400 pkt. Ale czy to dotyczy kart T-Mobile?

x666 pisze...

Po zalogowaniu się mam bilety za 400 pkt.

Anonimowy pisze...

Od zaakceptowania na infolinii zgód, już drugi dzień czekam na możliwość zalogowania się do MasterCard Priceless Specials i ciągle jest Obecnie Twoje konto nie może uczestniczyć w tym programie...
Irytujące. Długo czekaliście?

Anonimowy pisze...

Nie będę odkrywczy jak powiem, że u mnie to samo. :/

Anonimowy pisze...

Ja też mam kartę debetową T-Mobile. Wyraziłem zgodę w Banku, ale zarejestrować jej nie mogę od 3 lub 4 dni. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będę mógł ją zarejestrować, bo mam kilka wydatków

Darek M. pisze...

Trochę długo to trwa. Nie wiem czy pospieszyli się z ogłoszeniem tej promocji czy o co chodzi.

Anonimowy pisze...

Coś się ruszyło, ale nie do końca :)
Kliknąłem "zarejestruj się" i otrzymałem komunikat:
"Twoje konto jest już zarejestrowane w naszym systemie. Proszę się zalogować za pomocą posiadanych informacji bezpieczeństwa. Zaloguj się"
Po kliknięciu na zaloguj, się udało. Ale póki co widzę tylko kredytową, a miały być obie razem z debetową.

Anonimowy pisze...

Nie chcę być złym prorokiem, ale ja mam komunikat "Obecnie Twoje konto nie może uczestniczyć w tym programie..." od jakiś 5 miesięcy ( na kredytówce). Nawet Mastercard nie jest w stanie nic zrobic... Myślę że to wystarczy za komentarz. Wszystkim którzy liczą że"za tydzień" coś się zmieni, proponuję od razu pisac reklamacje.

michal-100 pisze...

<<"np. na bilety do kina (800 pkt za bilet)"
Aktualnie bilety są za 400 pkt - warto skorzystać.>>
Potwierdzam - bilet obecnie kosztuje 400 punktów. Pytanie jak długo i ile jest ważny otrzymany voucher. Ktoś wie?

Anonimowy pisze...

Aktualizacja powyższego: bilety kupione wczoraj (27.11.2016) mają ważność do 6.10.2017.

Anonimowy pisze...

Qrcze chyba dwa tygodnie minęły a ja nadal nie mogę zarejestrować karty debetowej :-/

Darek M. pisze...

Ja mam to samo. Właśnie zaraz będę dzwonił do banku.

Darek M. pisze...

Próbowaliście może opcji zaloguj zamiast zarejestruj? Niestety nie mam przy sobie drugiej karty i nie mogę sprawdzić czy działa, ale tak mi polecili w banku.

Anonimowy pisze...

Próbowałem się zalogować na inną kartę i też niepowodzenie.
Czy dowiedziałeś się Darku coś nowego w banku?

Anonimowy pisze...

Mi na infolinii powiedziano że można mieć tylko jedną kartę w programie. Że ponoć jak się zarejestrowało kredytową to debetowej nie można.

Anonimowy pisze...

Niedawno zalogowałem się na konto:-)
Chciałem zarejestrować a napisali mi,
że mam już zarejestrowaną kartę i mam się zalogować

Darek M. pisze...

Zapomniałem ostatnio uzupełnić informacje. Okazuje się, że po tych kilku dniach trzeba po prostu użyć opcji zaloguj. W moim wypadku druga karta była aktywna (ta, której akurat nie miałem przy sobie).

Prześlij komentarz