poniedziałek, 10 lipca 2017 AKTYWNA PROMOCJA

250 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole (+ opcjonalna Lokata 3%)


Credit Agricole ruszył z kolejną edycją promocji konta z premią za przeniesienie.

W zamian za zamknięcie rachunku w innym banku i przeniesienie go do Credit Agricole zyskać można łatwe 250 zł (200 zł w akcji "Polacy wybierają Credit Agricole" oraz 50 zł w programie poleceń).

Dodatkowym bonusem może być możliwość założenia Lokaty na Start na 3% w skali roku do 50 000 zł.

Promocja trwa do 30 września 2017 r.


50 zł za założenie konta z polecenia


Aby otrzymać wyższą premię wynoszącą 250 zł, trzeba rozpocząć od założenia konta korzystając z programu polecającego.


Dla kogo?
Uczestnikiem Promocji nie może być osoba fizyczna, która w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia Promocji była posiadaczem lub współposiadaczem indywidualnego lub wspólnego konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank w jednym z pakietów: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.


Aby otrzymać 50 zł z polecenia:
 • Wypełnij wniosek o wybrane konto korzystając ze strony programu polecającego podając kod polecający (możesz podać mój kod: 2420558)
  • Umowa o konto osobiste wraz z kartą i  usługami bankowości elektronicznej musi zostać podpisana w ciągu 30 dni od złożenia wniosku
  • Wyraź zgodę na działania marketingowe banku i zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • W każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto, spełnij jeden z poniższych warunków:
  • Zapewnij wpływ na kwotę min. 500 zł (1 Konto) lub 1500 zł (pozostałe konta)
  • Wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł (muszą one zostać zaksięgowane tego samego miesiąca)

Premię 50 zł netto otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki przyznania Premii.

Po założeniu konta, sam/a możesz polecać konto. Za każde skutecznie polecone konto otrzymasz 50 zł premii. Maksymalnie można otrzymać 500 zł premii.


Przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij 200 zł

Drugą część premii otrzymamy w zamian za przeniesienie rachunku z innego banku. Warto tutaj dodać, że bank dokona za nas większość formalności z tym związanych. Wystarczy udać się do placówki banku i podpisać odpowiednie dokumenty.


Dla kogo?
Z Oferty nie może skorzystać Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.


Aby otrzymania 200 zł za przeniesienie konta:
 • Złóż wniosek o wybrane konto wraz z kartą, usługami bankowości elektronicznej CA24 i wyciągami online
  • Wyraź zgodę na działania marketingowe banku i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (co wiąże się z podaniem we wniosku adresu email oraz numeru telefonu)
  • Podaj nazwę dotychczasowego banku, numer tego rachunku, nazwę i adres instytucji przekazującej Wynagrodzenie, złożyć dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowych banku 
  • Potwierdź przystąpienie do promocji
  • Niezbędne będzie złożenie wniosku z pełnomocnictwem w placówce banku
 • Wypełnij "Zlecenie przekazywania środków", tj. przelewu wynagrodzenia i 
 • Zapewniaj przez 3 kolejne miesiące wpływy na konto w wysokości min. 3000 zł / miesięcznie
  • Pierwszy wpływ może zostać zapewniony w miesiącu otwarcia konta lub do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
Wypłata premii nastąpi na założony ROR w Credit Agricole nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu wszystkich powyższych warunków.

Uwaga: Bank nie przyzna premii, jeśli dotychczasowy bank nie zaakceptuje Wniosku z Pełnomocnictwem.


Z regulaminu:
Wniosek z Pełnomocnictwem – prawidłowo uzupełniony i podpisany przez Uczestnika Wniosek o przeniesienie rachunku/usług płatniczych wraz z prawidłowo uzupełnionym i podpisanym przez Uczestnika Pełnomocnictwem dla Banku w celu realizacji czynności przeniesienia rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego; wzór Wniosku z Pełnomocnictwem określa Rekomendacja ZBP dotycząca dobrych praktyk w zakresie przenoszenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych dla klientów indywidualnych na polskim rynku bankowym i stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu. 
Wpływ na Konto - suma transakcji uznaniowych wynikająca z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam, Programu Systematycznego Oszczędzania, Antidotum PRO, Antidotum Progresywnego, przelewów wykonanych w wyniku odkupienia jednostek uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym dystrybuowanym przez Bank lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank, jeżeli Uczestnik jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.


Lokata "Dzień Dobry w CA" na 3% w skali roku


Credit Agricole ma w ofercie specjalną lokatę na start oprocentowaną na 3,1% w skali roku na okres 60 dni.

Lokata "Dzień Dobry w CA" to:
 • Okres lokaty: 60 dni
 • Oprocentowanie: 3,1% w skali roku
 • Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł
 • Maksymalna kwota lokaty: 50 000 zł
 • Limit: 1 lokata


Oferta kont osobistych w Credit Agricole


W ramach promocji skorzystać można z jednego z czterech rachunków bankowych. Jeśli nie skończyłeś/aś  27. roku życia to polecam wybrać 1 Konta.

Jeśli natomiast ukończyłeś/aś 27. rok życia to warto zastanowić się, czy dokonując kilku przelewów w miesiącu (może to być przelew na 1000 zł wykonany 10 razy między kontami), nie osiągniesz sumy wpływów w wysokości 10 tys. zł. W takim wypadku otrzymasz wszystko za darmo do Konta ProstOszczędzającego Premium).


1 Konto

1 Konto to proste warunki do zwolnienia z opłat za prowadzenie konta i karty. Wystarczy wykonanie 1 transakcji kartą na kwotę nawet 1 zł.

Jest to konto dla młodych, do 27 roku życia. Karta do 1 Konta oferuje darmowe wypłaty z bankomatów Euronet i BZ WBK.

Osoba rozpoczynająca swoja przygodę z bankowaniem nie potrzebuję do szczęścia nic więcej ;-)

Po ukończeniu wieku 27 lat, 1 Konto zostanie automatycznie przekształcone w Konto PROSTOoszczędzające PLUS.Konto ProstoOszczędzające

Konto PROSTOoszczędzające nie wygląda zachęcająco. Prowadzenie konta kosztuje 4,90 zł miesięcznie + 3,90 zł za prowadzenie karty. Tym samym polecam wybór jednego z trzech pozostałych rachunków.


Konto PROSTOoszczędzające Plus

Konto PROSTOoszczędzające Plus będzie prowadzone za darmo po zapewnieniu miesięcznych wpływów w wysokości 1500 zł.

Karta wraz ze wszystkimi bankomatami w Polsce, będzie natomiast darmowa po wykonaniu płatności na min. 500 zł. Oba warunki pokrywają się więc z warunkiem promocji.

Jeśli nie spełnicie powyższych warunków to za prowadzenie konta zapłacicie 9,90 zł, a za kartę 7,90 zł miesięcznie.


Konto ProstoOszczędzające Premium

Jeżeli jesteście w stanie zapewniać miesięczne wpływy w wysokości min. 10 000 zł to dobrą opcją będzie Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Może to być kilka przelewów z konta w innym banku.

Konto posiada w pakiecie wszystko, czego można zapragnąć, łącznie z bezpłatnymi bankomatami na całym świecie oraz szerokim pakietem assistance.

Linki / dokumenty:


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
9 komentarze :

Anonimowy pisze...

Przeniesienie konta z Citibanku przebiegło pomyślnie :)

Anonimowy pisze...

Czy musi wpływać wynagrodzenie jak w poprzedniej promocji tego banku?

Darek M. W. pisze...

No właśnie, w warunkach jest tylko, żeby wypełnić formularz przelewu wynagrodzenia, ale o samym wpływie wynagrodzenia nie do końca :)

semprini pisze...

A co jeśli nie pracuje nigdzie? Wynagrodzenia nie mam. Mogę wypełnić formularz i oświadczyć że będą wpływy z tytułu działalności gospodarczej?

Anonimowy pisze...

Jestem w tej samej sytuacji, czy mogę zlecić wypłacanie sobie jako firmie?

Darek M. W. pisze...

W poprzednich promocjach tak było, nie wiem jak będzie tym razem.

Anonimowy pisze...

W poprzedniej promocji tak nie było. Trzeba było zlecić przelew wynagrodzenia inaczej nie było promocji. Takie info dostałem prosto z banku.

Anonimowy pisze...

Oni tak gadają, ale liczy sie tylko ze wypełnisz ten świstek "Zlecenie przekazywania środków" i potem wpływy na konto (nie musza byc z tytułem wynagrodzenie", moga byc z innego twojego konta, przetestowałem). U nich konsultanci dużo ściemniają. :/

Anonimowy pisze...

No ale co wpisać w tym świstku? Fikcyjnego pracodawcę...?

Prześlij komentarz