czwartek, 9 sierpnia 2012

Meritum Bank daje 100zł na Grouponie za otwarcie Konta ZarabiającegoBardzo ciekawą ofertę wprowadził Meritum Bank. Po Raiffeisen Banku, czy Banku BPH, które oferowały przyzwoitą premię za założenie konta, przyszedł czas na Meritum Bank, który daje 100zł w zamian za założenie konta.


Zalety konta:
  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów, przelewy zwykłe, prowadzenie konta i obsługę karty (przy płatnościach min. 200 zł miesięcznie)
  • Zwrot do 4% wartości zakupów dokonanych kartą na dowolnych stacjach paliw w Polsce – oszczędzasz średnio 0,22 zł na litrze paliwa
  • Wysoki zysk na Pierwszej Lokacie – do 8,5% w skali roku, przy lokacie na 3 m-ce dla kwoty od 500 zł do 5000 zł – dostęp do innych wysokooprocentowanych lokat
Wady
·        Karta do konta jest płatna, jeżeli nie wykonamy nią transakcji bezgotówkowych na min. 200zł.


Warunki, czyli jak otrzymać 100zł?


1) Do 31.08.2012 wypełnij wniosek internetowy o otwarcie Konta w Meritum Banku wraz z kartą debetową, wpisując kod grouponu w pole „Podaj kod grouponu”. Link do wniosku będzie widoczny na zakupionym grouponie - należy przekleić go w całości do przeglądarki internetowej.
2) W okresie 1 miesiąca od dnia złożenia wniosku otwórz za pośrednictwem bankowości elektronicznej Meritum Banku Pierwszą Lokatę oraz dokonaj minimum 1 transakcji kartą do dnia 8 listopada 2012 r. Warunki określone zostały w Regulaminie promocji „Konto z nagrodą 100 zł na Groupon.pl”
3) W okresie do 15 dni od spełnienia warunków promocji otrzymasz na swoje Konto premię 100 zł od Meritum Banku.


Jeżeli dodatkowo chcemy otrzymywać do 4% miesięcznie (maksymalnie 30 zł miesięcznie) zwrotu wydatków na paliwo, to regularnie zasilaj konto kwotą min. 1500 zł miesięczne i dokonuj płatności kartą debetową na dowolnych stacjach paliw w kraju lub zagranicą.

Warunki promocji paliwowej zostały określone w Regulaminie premiowania transakcji paliwowych.
  
UWAGA:
  • Oferta tylko dla nowych Klientów Meritum Bank.


Podsumowanie

Jak widzicie, warunki nie są jakoś szczególnie trudne do spełnienia. Dodatkowo otrzymujemy bardzo dobre oferty lokat oraz cashback 4% (max. 30zł miesięcznie) przy zasilaniu konta kwotą 1500zł.

0 komentarze :

Prześlij komentarz