wtorek, 25 grudnia 2012

Alior Sync - 50 zł premii i 5% cashback za zakupy w Internecie za założenie konta na GrouponieKolejna promocja Alior Sync na Grouponie. Ostatnie miesiące obfitują w świetne promocje bankowe na serwisach zakupów grupowych.

Tym razem Alior Sync w zamian za założenie konta poprzez ofertę na Grouponie i spełnienie pewnych warunków (m.in. jedna płatność kartą wydaną do konta) zasili rachunek osobisty premią w wysokości 50zł.

Jest to bardzo dobra oferta dla osób, które się wahały do tej pory. Konto jest naprawdę warte poświęcenia kilku minut na kupno oferty grouponowej oraz wypełnienia wniosku o konto. Robiąc zakupy choćby na allegro przyniesie nam 5% zwrotu wartości zakupów. Samo konto jest bezpłatne, więc nie ma na co czekać.

Konto w Alior Sync opisywałem szerzej tutaj:

Jak otrzymać premię 50 zł?

1) Kup Groupon
2) Do 1 stycznia 2013 r. załóż konto osobiste Alior Sync, korzystając z wniosku, przygotowanego specjalnie dla użytkowników portalu Groupon.pl. Link do niego znajdziesz na swoim grouponie
3) Do 20 stycznia 2013 r. dokonaj płatności kartą wydaną do konta
4) 8 lutego 2013 r. otrzymasz na nowe konto premię 50 zł od Alior Sync

UWAGA!
  • Oferta skierowana jest tylko do nowych klientów Alior Banku i Alior Sync
  • Podstawą do wypłacenia premii jest wypełnienie wniosku internetowego, do którego link znajduje się na grouponie, oraz spełnienie warunków określonych w regulaminie promocji
  • 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon
  • Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie promocjiSzczegóły oferty Alior Sync:

1 komentarze :

Adria pisze...

Rzeczywiście fajny pomysł:)

Prześlij komentarz