wtorek, 29 stycznia 2013

Getin Online – Lokata Bumerang – 6,5% na 1 dzieńGetin Online wprowadził ofertę rodem z Idea Banku – bliźniaczą ofertę lokaty Ping-Pong.

Również w Getin Online obowiązuje już niższe oprocentowanie zgodnie z panującym trendem. 6,5% na Lokacie Bumerang to jednak wciąż jedna z najlepszych ofert na rynku.

Zastąpić może ona kończącą się 4 lutego ofertę wyższego oprocentowania w BGŻOptima. Moim zdaniem część pieniędzy warto trzymać na rachunkach oszczędnościowych w celu zachowania płynności w wypadku pojawienia się sytuacji nadzwyczajnej czy po prostu ciekawej promocji.Szczegóły


  • Oprocentowanie – 6,5%
  • Kwota minimalna – 1 000zł
  • Kwota maksymalna – 10 000zł
  • Okres lokaty – 1 dzień


Ograniczeniem jest możliwość opłacenia Lokaty wyłącznie ze środków znajdujących się na rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowym Klienta: Konto Perfekcyjne lub Konto Swobodne prowadzonym przez Getin Noble Bank SA i obsługiwanym w systemie transakcyjnym w witrynie internetowej.

Klient ma możliwość złożenia dyspozycji założenia Lokaty w danym dniu od godziny 6:00 do godziny 21:00. Złożona dyspozycja założenia Lokaty zostanie przyjęta przez Bank do realizacji tego samego dnia. Środki, powiększone o należne odsetki, zwracane są automatycznie na Rachunek Klienta następnego dnia kalendarzowego po dniu przyjęcia do realizacji przez Bank Dyspozycji założenia Lokaty, nie później niż do godziny 9:00.

Niestety w przypadku Lokaty Bumerang, kwota maksymalna lokaty jest niższa niż w ofercie Idea Banku, gdzie obowiązuje kwota 20 000zł.


1 komentarze :

Anonimowy pisze...

A co z lokatą założoną w piątek? Czy odsetki wracają dopiero w poniedziałek?

Prześlij komentarz