poniedziałek, 28 stycznia 2013

mBank – do 600zł premii za założenie eKonta i płatność kartą
W czasie mojej nieobecności pojawiła się świetna oferta od mBanku. Wygląda na to, że mBank odczuwa konkurencję w postaci Alior Sync i w jakimś stopniu chce powstrzymać klientów przed odejściem oraz zachęcić nowych do założenia konta. Jak wiadomo, rynek w Polsce jest już mocno nasycony. W czasie, gdy inne banki ograniczają swoje promocje cashback mBank idzie na przekór i wprowadza świetną promocję.

Muszę przyznać, że wraz z tą promocją mBankowi udało się stworzyć dobrą ofertę, która powinna zachęcić nowe osoby do założenia konta.


Szczegóły promocji


Promocja „rachunek z premią” obowiązuje dla nowych klientów mBanku, którzy w okresie od 23.01.2013 roku do 28.02.2013 r. złożą wniosek o otwarcie rachunku eKonto z premią.

 • 60zł za otwarcie rachunku. Na start bez żadnych warunków.
 • 2zł za każdą płatność kartą powyżej 10zł (maksymalnie do 30zł miesięcznie, 360zł rocznie). Warunkiem jest wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000zł (klienci od 27. roku życia) lub 500zł (do 27. roku życia). Nie musi to być przelew wynagrodzenia.
 • Na koniec roku do zdobycia bonus do 180zł (połowa zarobionej przez wszystkie miesiące premii). Premię otrzymamy za każdy miesiąc w którym dokonamy płatności kartą na kwotę 500zł (klienci od 27. roku życia) lub 250zł (do 27. roku życia)
 • Pendrive 8 GB gratis (dla osób od 18 do 26 lat – patrz niżej)


Szczegóły eKonta

Konta w zasadzie nie trzeba nikom przedstawiać. Jest to jedno z najlepszych (jeżeli nie najlepsze) konto oraz system bankowości internetowej.
 • 0zł za prowadzenie rachunku
 • 0zł za przelewy
 • 0zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZ WBK, eCard oraz cash4you
 • 0zł za kartę do konta (po wykonaniu płatności na kwotę co najmniej 100zł miesięcznie), 2zł w przeciwnym razie
 • Bezpłatne wpłaty gotówki w sieci wpłatomatów Euronetu oraz w kasach MultiBanku.
 • NFC – innowacyjne płatności telefonem komórkowym z modułem NFC.
 • Dodatkowo możliwość skorzystania z szerokiego pakietu ubezpieczeń poprzez wniosek złoży w systemie bankowości internetowej.
 • Brak opłaty za zamknięcie konta


Płać kartą odbierz pendrive

Dodatkowo osoby w wieku od 18 do 26 lat mogą skorzystać z promocji: Płać kartą – odbierz pendrive 8GB. Promocja trwa do 28 lutego 2013 r. Aby otrzymać premię wystarczy w ciągu 60 dni od otwarcia konta zarejestrować się w promocji i zapłacić kartą za dowolne zakupy na kwotę min. 100zł.


Wnioski

Opisywana oferta jest jedną z lepszych w ostatnim czasie. Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta w mBanku oraz płacicie kartą za zakupy i nie straszne są wam warunki otrzymania premii, zachęcam was do otwarcia eKonta z premią. Moim zdaniem warto.

Maksymalną premię otrzymają osoby, które zasilą swoje konto co miesiąc kwotą min. 1000zł oraz wykonają co miesiąc 15 transakcji kartą w sumie na kwotę min. 500zł. Przy wszechobecnym Internecie, serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych jest to warunek do spełnienia.  

Więcej:

1 komentarze :

Anonimowy pisze...

Dzięki za materiał. mBank ma komu zawdzięczać nowego klienta :-)

Prześlij komentarz