czwartek, 7 marca 2013

Openonline - Lokata na wyścigi – 5% brutto na 5 miesiącyOpenonline wprowadził czasową promocję lokaty – Lokata na wyścigi. Lokata jest zakładana tak naprawdę w Getin Banku. Sam Open Online jest po prostu klonem oferty Getinonline.

W nowych realiach, kiedy z każdym miesiącem spada oprocentowanie lokat (patrz ranking lokat), opisywana oferta jest warta zainteresowania dla osób, które nie chcą zakładać nowego konta w banku w celu założenia lokaty wyższej o dziesiąte części procent.

Lokata na wyścigi to lokata 5-miesięczna oprocentowana na 5% brutto (4,05% netto). Bank przygotował ograniczoną liczbę lokat - 5000. Obecnie zostało już ich tylko ok. 900, dlatego też warto się spieszyć. Kwota minimalna lokaty to zaledwie 500zł.

Wydaje mi się, że warto się zainteresować opisywaną lokatą, oprocentowanie jest bardzo korzystne, a sama lokata kończy się jeszcze przed końcem roku, więc nie będzie problemów w razie zmiany ordynacji podatkowej.


Szczegóły:Lokata z oprocentowaniem stałym 5,00% w skali roku , z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego. Oferta jest ograniczona do 5000 Lokat dla wszystkich Klientów łącznie.
  
Uwaga!!!
Lokata jest automatycznie ustawiana na lokatę odnawialną (na warunkach przewidzianych dla Lokaty Optymalnej, czyli rzecz jasna gorszych warunkach). Dlatego też, zaraz po wpłynięciu środków na lokatę i założeniu jej przez bank, proponuję edytować ją na lokatę nieodnawialną.


Ograniczenia:

Każdy klient może założyć do 10 Lokat na Wyścigi.

0 komentarze :

Prześlij komentarz