poniedziałek, 3 czerwca 2013

ING – 200zł za założenie Konta z Lwem Direct na Groupon


Pojawiła się kolejna ciekawa promocja bankowa na Grouponie. Tym razem ING Bank Śląski na Grouponie oferuje premię 200zł za założenie Konta z Lwem Direct. Co więcej warunki nie są ciężkie do spełnienia a dodatkowa gotówka zawsze się przyda. Wystarczy do końca sierpnia wykonać transakcje kartą płatniczą do konta na kwotę 1000zł.



Szczegóły promocji


Konto z Lwem Direct założymy całkowicie online, nawet bez udziału kuriera, podobnie jak choćby w Alior Sync.

Jak zamówić?
1.      Zamówienie Groupona
2.      Pobranie groupona. Będzie on ważny od 03.06.2013 do 16.06.2013.
3.      Wypełnienie do 16.06.2013 dedykowanego formularza zgłoszeniowego, stanowiącego podstawę do rejestracji w promocji oraz wniosek internetowy o otwarcie Konta z Lwem Direct. Link do formularza znajduje się na Grouponie.
4.      Zawarcie umowy o prowadzenie, umowę o świadczenie usługi bankowości elektronicznej ING BankOnLine oraz umowę o kartę VISA zbliżeniową do 05.07.2013.
5.      Aktywowanie karty i dostępu do bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego.
6.      Wykonanie do 31.08.2013 roku transakcji bezgotówkowych kartą do konta na łączną kwotę min. 1000 zł. (transakcje muszą być rozliczone do tego czasu).


Warunki


 • 1 osoba może kupić i wykorzystać maks.1 groupon, oferta tylko dla osób, które w dniu rozpoczęcia promocji są osobami pełnoletnimi, uprawnionymi do zawarcia umowy o prowadzenie Konta z Lwem Direct i w dniu rozpoczęcia promocji nie były posiadaczami Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, VIP dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim.
 • Aby zrealizować groupon, należy do 16.06.2013 wypełnić dedykowany do promocji formularz zgłoszeniowy oraz wniosek internetowy o otwarcie Konta z Lwem Direct, link do formularza zgłoszeniowego dostępny jest na zakupionym grouponie.


Z regulaminu


Uczestnikami Promocji mogą być osoby fizyczne będące zarejestrowanymi użytkownikami serwisu www.groupon.pl i uprawnione do zawarcia umowy o prowadzenie Konta z Lwem Direct (zwanego w dalszej części regulaminu „Kontem”), które spełnią łącznie poniższe warunki:
 • na dzień rozpoczęcia promocji nie były posiadaczami Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, VIP dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim,
 • pobiorą darmowy kupon uprawniający do skorzystania z Promocji, który będzie prezentowany w serwisie www.groupon.pl w terminie od 03.06.2013 do 09.06.2013 r.
 • do 16.06.2013 prześlą zamieszczony na stronie internetowej https://e.ingbank.pl/konto-z-premia dedykowany do Promocji formularz zgłoszeniowy, stanowiący podstawę do rejestracji udziału w promocji oraz prześlą internetowy wniosek o otwarcie Konta z Lwem Direct,
 • do dnia 05.07.2013 zawrą umowę o prowadzenie Konta, umowę o świadczenie usługi bankowości elektronicznej ING BankOnLine oraz umowę o kartę VISA zbliżeniową (zwaną w dalszej części regulaminu „Karta”) oraz aktywują Kartę i dostęp do bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego – usługi ING BankOnline,
 • na ich Koncie do dnia 31.08.2013 r. zostaną rozliczone i zaksięgowane transakcje bezgotówkowe przeprowadzone z użyciem Karty wydanej do Konta Uczestnika na łączną kwotę minimum 1000 zł., z wyłączeniem  następujących transakcji:  typu cashback, doładowania telefonu oraz e-płatności w  formie przelewów, transakcji systemem PayU, PayPal, DotPay, BluePay, PatByNet, Transferuj.pl, Homepay, jak również pokrewnymi systemami działającym na tych samach zasadach jak wskazane powyżej.


Premia
·        Każdy Uczestnik, który spełnił łącznie warunki Promocji wskazane w § 3 ust. 1 otrzymuje od Banku premię w wysokości 200 zł.
·        Termin wypłaty premii jest uzależniony od miesiąca, w którym uczestnik spełnił łącznie wszystkie warunki Promocji wskazane w § 3:
o       Jeśli warunki Promocji wskazane w § 3 zostały spełnione do dnia 30.06.2013 – wypłata premii następuje na Konto Uczestnika do 31.07.2013
o       Jeśli warunki Promocji wskazane w § 3 zostały spełnione w okresie od dnia 1.07.2013 do dnia 31.07.2013 – wypłata premii następuje na Konto Uczestnika do 31.08.2013 roku,
o       Jeśli warunki Promocji wskazane w § 3 zostały spełnione w okresie od dnia 1.08.2013 do dnia 31.08.2013 – wypłata premii następuje na Konto Uczestnika do 30.09.2013 roku.
·        Każdemu Uczestnikowi przysługuje nie więcej niż jedna Premia w wysokości 200 zł w całym okresie trwania promocji.


Zalety Konta z Lwem Direct



 • 0 zł użytkowanie zbliżeniowej karty Visa (miesięczna opłata za kartę wynosi 7 zł, chyba że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą, wyniesie co najmniej 200 zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca), 
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce oraz wpłaty we wszystkich wpłatomatach ING, teraz także w nowoczesnych bankomatach zbliżeniowych ING, 
 • 0 zł za przelew krajowy w PLN przez Internet (za wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET).
 • 3,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w PLN w ramach oferty „Bonus na start” przez 4 miesiące od otwarcie konta (oferta dotyczy Klientów, którzy od 23.09.2012 r. nie posiadali: Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct w PLN, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium w PLN, Systematycznie Oszczędzającego Konta w PLN. Oprocentowanie 3,5% w skali roku w ramach oferty „Bonus na start”, obowiązuje dla rachunków założonych od 03.06.2013 r. przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta).
 • Program oszczędnościowy Smart Saver: Wykonuj przelewy w ING BankOnLine lub płać  kartą do konta, a drobne kwoty, zgodnie z wybraną przez Ciebie regułą, będą automatycznie odkładać się z Twojego konta osobistego na rachunku Smart Saver. Zgromadzone w ten sposób oszczędności do określonej kwoty będą oprocentowane wyżej, niż wynosi standardowe oprocentowanie naszych kont  oszczędnościowych.


Więcej:

1 komentarze :

Anonimowy pisze...

Świetna promocja oby takich było więcej

Prześlij komentarz