niedziela, 9 czerwca 2013

mBank – do 500zł za założenie nowego eKonta


Każda osoba czytająca informacje z blogów finansowych, usłyszała zapewne o starcie nowego mBanku. Wygląd został nieco odświeżony, uporządkowany, mOkazje zostały oddzielone od Facebooka.

Niestety nie widzę nigdzie tej zapowiadanej od niemal roku innowacyjności. Pod tym względem Alior Sync nadal jest z przodu, chociaż nie oferuje takie pakietu usług jak mBank (ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne, usługi maklerskie). Najbardziej brakuje mi czegoś na wzór „Wirtualnego oddziału” w Alior Sync.Promocja – do 500zł w promocji „Zarabiaj na zakupach”


Promocja „Zarabiaj na zakupach” obowiązuje dla 30.000 nowych Klientów mBanku, którzy w okresie od 03.06.2013 do 31.07.2013 zawrą umowę o prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego wymienionego w Regulaminie i objętego promocją, wraz z kartą debetową.

Aby otrzymać zwrot, wystarczy zapłacić kartą mBanku za zakupy w dowolnym sklepie na kwotę min. 100 zł. Maksymalna wartość zwrotu wynosi 20 zł. 
Przez 10 kolejnych miesięcy otrzymasz zwrot minimum 20% wartości kwoty zakupów w H&M, Tesco, IKEA, Cinema City i wielu innych, jeśli:
  • w miesiącu poprzedzającym zakupy zapłacisz kartą na łączną kwotę min. 250 zł
  • przed dokonaniem zakupów aktywujesz ofertę mOKAZJI w serwisie transakcyjnym
  • dokonasz zakupów w punkcie handlowo-usługowym wskazanym w mOKAZJI

Ekstra bonus otrzymamy po roku od otwarcia rachunku, za zakupy o wartości min. 200 zł u wybranego partnera, jeśli:
  • w każdym pełnym miesiącu kalendarzowym posiadania rachunku zapłacimy kartą na łączną kwotę min. 250 zł
  • przed dokonaniem zakupów zalogujemy się na rachunek i aktywujemy w mOKAZJACH ofertę z Bonusem


Promocje na najbliższe miesiące


Lipiec


Premia na start
Do końca lipca zapłać kartą na łączną kwotę min. 250 zł, w tym co najmniej raz na min. 100 zł, a otrzymasz 20 zł premii na start i możliwość zakupów z zwrotem w sierpniu.


Sierpień


Odzież - zwrot 20% wartości zakupów w sklepach:
Reserved, TK MAXX, H&M, Levi's, GAP, Mohito, Calzedonia, Diverse, BIG STAR, New Look, RIVER ISLAND, Benetton, Peek&Cloppenbourg, ESPRIT, MEXX, Aldo

Minimalna wartość zakupów: 100 zł
Maksymalna wartość zwrotu: 30 zł


Wrzesień


Restauracje - zwrot 20% wartości zakupów w sklepach:
SPHINX, KFC, Green Way, Da Grasso, NORTH FISH, HANA SUSHI, SUBWAY, BURGER KING, MEXICANA, Bierhalle, Pizza Hut, Salad Story, Pizza Portal

Minimalna wartość zakupów: 60 zł
Maksymalna wartość zwrotu: 30 zł


UWAGA!!!
Ofertę zakupów ze zwrotem zobaczymy w mOKAZJACH na swoim rachunku, jeśli w miesiącu poprzedzającym wykonane zostaną płatności kartą na łączną kwotę 250 zł.


Wnioski


Jak widzicie mBank przygotował promocję na start nowej odsłony banku. Niestety zasady promocji nie są tak proste jak choćby w niedawno zakończonej promocji Konta Godnego Polecenia, gdzie wystarczy przelewanie wynagrodzenia aby przez 10 miesięcy otrzymać po 50zł.

Dodatkowo nowa promocja zmusza nas do wydawania pieniędzy. Może to mieć w przyszłości niekorzystny wpływ na nasze finanse. Warto pamiętać, że na początku drogi do wolności finansowej bardziej liczy się oszczędzanie niż inwestowanie.

0 komentarze :

Prześlij komentarz