wtorek, 23 lipca 2013

BZ WBK - IV edycja Programu Poleceń


Z informacji na stronie banku wynika, że III edycja Programu Poleceń została zakończona już dawno temu. W jej miejsce została natomiast wprowadzona IV edycja programu. Niestety warunki są już gorsze niż w poprzedniej edycji.

IV edycja Programu Poleceń pozwala zyskać 50 zł dla osoby polecającej i polecanej za założenie konta osobistego w BZ WBK (w trzeciej edycji było to po 100 zł dla każdej z osób).

Program trwa od dnia 27 maja 2013 r. do wyczerpania ilości nagród, jednak nie dłużej niż do 31 grudnia 2013r.

Zobacz najnowszą promocję Banku Zachodniego WBK:

W nowym programie widnieje również warunek: Program nie łączy się z innymi promocjami prowadzonymi przez Bank. W poprzedniej edycji nie było tego problemu i można było w sumie otrzymać do 800 zł premii za założenie Konta Godnego Polecenia.


Jak wygląda proces polecania?


1. Osoba polecająca musi zarejestrować się na stronie www.polecambank.bzwbk.pl. Podczas rejestracji należy odpowiedzieć na pytania konkursowe.
2. Następnie należy pobrać Druk Polecenia i przekazać go swoim znajomym i bliskim polecając produktu Banku.
3. Osoba Polecona zgłasza się do oddziału, podpisuje umowę dowolnego produktu (konta, karty kredytowej, kredytu gotówkowego itp.) oraz przekazuje wypełniony Druk Polecenia doradcy.
4. Polecony zaczyna aktywnie korzystać z posiadanych produktów.
5. Po spełnieniu warunków Programu przez Poleconego i Polecającego klienci otrzymują nagrody w postaci przelewu na konto lub karty prepaid.


Komu można polecić produkty?


Każdemu pełnoletniemu klientowi, który nie posiadał żadnego produktu w BZ WBK lub byłym Kredyt Banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.


Kto może polecać?


Każdy aktywny, pełnoletni klient BZ WBK lub byłego Kredyt Banku, który posiada konto osobiste od minimum 3 miesięcy i w każdym z tych miesięcy na jego konto wpłynęło co najmniej 650 zł.


Jakie produkty można polecić?


Program obejmuje większość produktów banku:
Konta osobiste: Nagroda za polecenie konta to 50 zł.
Więcej o kontach osobistych na bzwbk.pl »

Kredyty gotówkowe, limit kredytowy w koncie, karty kredytowe – wystarczy jedna wizyta w banku by uruchomić kredyt gotówkowy czy limit w koncie lub otrzymać decyzję w sprawie przyznania karty kredytowej. Za polecenie kredytu i limitu w koncie przysługuje nagroda w wysokości 100 zł, natomiast za polecenie karty kredytowej 50zł dla każdej z osób.
Więcej o kredytach gotówkowych na bzwbk.pl »

Ubezpieczenia – nagroda za polecenie ubezpieczenia domu i mieszkania Locum czy ubezpieczenia Ochrona Płatności wynosi 50 zł.
Więcej o ubezpieczeniu Locum »


Nie ma Cię kto polecić?


Napisz do mnie maila (drogadowlasnegom (na) gmail com). Przekażę kontakt do osoby, która będzie mogła Cię polecić.


Nagrody


Klienci, którzy posiadają konto osobiste w BZWBK otrzymają nagrody w postaci przelewu. Suma Nagród w Programie jest ograniczona i wynosi: 500 000 zł.


Limity nagród:

Klient polecony może otrzymać nagrodę w wysokości maksymalnie 400zł
Klient polecający
może otrzymać nagrodę w wysokości maksymalnie 760zł


Tabela nagród:

Produkt
Nagroda dla Polecającego
i Poleconego
Warunki dla klienta Poleconego
Konta osobiste (z wyłączeniem kont walutowych oraz konta Avocado)
50 zł
 1. Zawarcie umowy Konta osobistego.
 2. W dniu zawarcia z Bankiem umowy Konta osobistego zawarcie również umowy o kartę płatniczą, wydaną do Konta osobistego.
 3. W dniu zawarcia z Bankiem umowy Konta osobistego, zawarcie również umowy Usług bankowości elektronicznej i pierwsze logowanie w systemie.
 4. Zapewnienie na nowo otwarte Konto osobiste minimum jednego wpływu o wartości minimum 1000 zł z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty w każdym z dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych, nie wliczając miesiąca, w którym zostało otwarte Konto osobiste.
 5. Dokonanie minumum 4 przelewów na dowolny rachunek w każdym z dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych, nie wliczając miesiąca w którym zostało otwarte Konto osobiste.
 6. Dokonanie minimum 4 transakcji kartą płatniczą wydaną do Konta osobistego w każdym z dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych nie wliczając miesiąca w którym zostało otwarte Konto osobiste.
Kredyt Gotówkowy
100 zł
 1. Zawarcie umowy kredytu gotówkowego w wysokości min. 5000 zł
 2. Spłacenie minimum jednej raty
Limit w Koncie
100 zł
 1. Zawarcie umowy limitu w wysokosci minimum 5000 zł.
 2. Przynajmniej jednokrotne skorzystanie z limitu
Karta Kredytowa
50 zł
 1. Zawarcie umowy karty kredytowej.
 2. Dokonanie 9 transakcji (gotówkowych lub bezgotówkowych) kartą w ciągu 3 miesięcy od daty podpisania umowy.
Locum
50 zł
 1. Przystąpienie do ubezpieczenia ze składką min 200 zł / rok.
 2. Opłacenie składki i minimum 3 miesiące utrzymania.
OP
50 zł
 1. Przystąpienie do ubezpieczenia.
 2. Opłacanie minimum 3 składek i utrzymanie polisy minimum 3 miesiące.


Pozostałe szczegóły:


Nagrody dla Klienta Poleconego:
a) Klient Polecony, po spełnieniu wszystkich warunków Promocji określonych w § 5, otrzyma nagrodę o wartości określonej w Tabeli nr 1. załączonej do niniejszego Regulaminu. W przypadku zakupienia więcej niż 1 Produktu, w tym samym dniu, nagrody za każdy z Produktów dla Klienta Poleconego i Polecającego się sumują. Przy zakupie więcej niż 1 Produktu tego samego rodzaju w jednym dniu nagroda zostaje przyznana tylko za jeden Produkt.
b) Nagrody w postaci karty prepaid upominkowej zostaną przekazane Klientowi Poleconemu
pocztą listem poleconym na adres korespondencyjny podany w Banku w terminie do końca
miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały wszystkie
warunki określone w niniejszym Regulaminie. Nagroda w postaci przelewu zostanie przekazana na nowo otwarte Konto osobiste w terminie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały wszystkich wszystkie warunki określone w niniejszym Regulaminie.
5. Nagrody dla Klienta Poleconego są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U z 2000 r. Nr14, poz.176 z późn. zm.)."

Wiecej:


3 komentarze :

Anonimowy pisze...

Tak z ciekawości zapytam - ilu osobom poleciłeś konto i ew. dodatkowe produkty w poprzedniej edycji? Opłacało się tym zajmować? Możesz zdradzić ile w sumie za to wyciągniesz kasy?

Darek M.W. pisze...

Ja nie polecalem osobiście.

Przekazywalem dane stałego czytelnika, który często podawał mi namiar na tego typu promocje. Oczywiscie wczesniej zweryfikowalem polecenie (pod katem spełnienia warunków).

Ja osobiście nie spelniałem tych warunków.

Sporo osób próbowało spamować kontaktami do siebie bez uprzedniego kontaktu ze mną i weryfikacji. Takie niesprawdzone spamowe komentarze usunąłem.

Con do liczby osób, to zgłosiło się kilka osób.

Anonimowy pisze...

Ja raczej nie jestem przekonana, ale pewnie to dlatego, że ogólnie zawiodłam się na WBK i szukam teraz innego banku...

Prześlij komentarz