100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

wtorek, 9 lipca 2013

SK Bank – Lokata Super Trzynastka oprocentowana na 5,00%


Wiele razy obiecałem opisywać ciekawe oferty lokat na blogu „Jak oszczedzic.pl”. Niestety do teraz nie było lokaty wartej opisu.

SK Bank wprowadził właśnie xpromocję lokaty 13-miesięcznej – Lokaty Super Trzynastka. Nowa lokata ma zachęcić klientów do otwierania kont osobistych w Spółdzielczym Banku Rzemiosła i Rolnictwa i przelewania na nie swojego wynagrodzenia. Jednym słowem bank chce, aby było to pierwsze konto dla osób lokujących oszczędności tylko na internetowej eLokacie24.

Wielką zaletą lokaty jest to, że pieniądze można wpłacać i wypłacać w trakcie trwania okresu umownego bez utraty odsetek!

Oprocentowanie


Oprocentowanie rachunku terminowego sezonowego – Lokata Oszczędnościowa Super Trzynastka wynosi:
  • dla klientów nie posiadających Rachunku Oszczędnościowo Rozliczeniowego/konta osobistego w SK banku - 4,40 % w stosunku rocznym
  • dla klientów posiadających Rachunek Oszczędnościowo Rozliczeniowy/konto osobiste w SK banku na który wpływają środki z tytułu wynagrodzenia/świadczenia ZUS/świadczenia KRUS lub deklarujących takie wpływy - 5,00 % w stosunku rocznym.

Uwaga!
Oprocentowanie 5,00% jest dostępne wyłącznie dla klientów posiadających rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy/konto osobiste w SK banku na który wpływają środki z tytułu wynagrodzenia/świadczenia ZUS/świadczenia KRUS lub deklarujących wpływy z tych tytułów.”


Z regulaminu


  • Minimalna kwota wpłaty na Lokatę w momencie otwierania wynosi 1000 zł.
  • Można dokonywać dowolnej liczby wpłat na Lokatę w trakcie trwania okresu umownego z zastrzeżeniem ust. 3.
  • Minimalna kwota wpłaty na Lokatę w trakcie trwania okresu umownego wynosi 500 zł.
  • Okres umowny Lokaty wynosi 13 miesięcy.
    • Po upływie okresu umownego Lokata wraz z naliczonymi odsetkami podlega odnowieniu na zasadach obowiązujących w dniu odnowienia dla rachunków terminowych standardowych 13 miesięcznych, oprocentowanych według zmiennej stopy procentowej.
  • W trakcie trwania okresu umownego Lokata podlega oprocentowaniu według zmiennej stopy procentowej w stosunku rocznym.
  • Odsetki na Lokacie są naliczane od wysokości salda na koniec każdego dnia, a dopisywane do Lokaty na koniec okresu umownego.

Uwaga:
W przypadku braku wpływu wynagrodzenia bank zastrzega sobie 0% w okresie od dnia otwarcia lokaty do 6 miesięcy.


1 komentarze :

Anonimowy pisze...

Mieszkam pod Pułtuskiem. Gdzie jest w pobliżu ich oddział?

Prześlij komentarz