poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Millennium Bank - Konto Internetowe z premią 1%


Stali czytelnicy doskonale więdzą, że dobre oferty darmowych kont osobistych odchodzą pomału do lamusa. Coraz więcej banków podnosi opłaty za swoje konta:

Jeszcze trudniej znaleźć konto, które dodatkowo zaoferuje nam moneyback od transakcji dokonanych kartą debetową. Na szczęście takie konta jeszcze istnieją ;-)
Zapraszam do opisu Konta Internetowego w Banku Millennium.Szczegóły Konta Internetowego w Banku Millennium


  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za przelewy wewnętrzne przez Internet i telefon
  • 0 zł za  krajowe przelewy internetowe w złotych
  • 0 zł za dostęp do obsługi konta przez telefon (TeleMillennium) i Internet (Millenet)
  • 0 zł za definiowanie i modyfikowanie zleceń stałych oraz płatności za rachunki
  • 0 zł za realizowanie zleceń stałych oraz płatności za rachunki
  • 0 zł za polecenie zapłaty
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Banku Millennium
  • 1 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK oraz cash4you

Cechą szczególną Konta Internetowego w Millennium jest moneyback w wysokości 1% od sumy wszystkich transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą Maestro PayPass.

Posiadając Konto Internetowe uzyskujemy dostęp do wszystkich produktów Banku Millennium (karty kredytowe, ubezpieczenia, produkty oszczędnościowe i kredytowe).


Premia 1%


Premia przysługuje od sumy transakcji bezgotówkowych wykonanych kartę Millennium Maestro PayPass.

Maksymalnie można otrzymać 760 zł zwrotu rocznie. Aby otrzymać maksymalny zwrot trzeba dokonać transakcji na kwotę 76 000 zł, stąd też limit nie zostanie osiągnięty przez większość z nas.


Z regulaminu:

Nagroda „Moneyback” przyznawana w ramach sprzedaży premiowej Karty stanowi 1% sumy miesięcznych transakcji bezgotówkowych czyli płatności w sklepach lub punktach handlowo-usługowych lub w internecie dokonanych Kartą w każdym miesiącu kalendarzowym w okresie trwania sprzedaży premiowej („Okres rozliczeniowy”). 
Nagroda „Moneyback” jest wypłacana na Konto w okresach miesięcznych. Wypłata jest realizowana do końca miesiąca następującego po Okresie rozliczeniowym
Nagroda naliczana jest za każdą transakcję, która spełnia kryteria objęcia sprzedażą premiową i jest zaokrąglana do dwóch miejsc po przecinku. 
Nagroda „Moneyback” wypłacana w ramach sprzedaży premiowej jest zwolniona z podatku dochodowego, z wyjątkiem sytuacji, gdy jest ona otrzymana przez Uczestnika w związku z prowadzoną przez niego pozarolniczą działalnością gospodarczą i stanowi przychód z tej działalności - zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.


Jak założyć Konto Internetowe?


Osoby posiadające już konto w Millennium mogą założyć konto poprzez system Millenet. Pozostałe osoby mogą wypełnić wniosek online bądź udać się do oddziału banku.


Wnioski


Konto Internetowe w Millennium może być alternatywą do „Dobrego Konta”, w którym zmieniły się zasady zwrotu. Dobre Konto nagradza tylko pojedyncze transakcje dokonane na kwotę wyższą niż 100 zł (Dobre Konto - zmiany w naliczaniu premii 3%).

Więcej:

3 komentarze :

Anonimowy pisze...

Prosiłbym o wytłuszczenie i pogrubienie "stąd też limit nie zostanie osiągnięty przez większość z nas."

Anonimowy pisze...

WOW! Chcesz dostać dychę? To wydaj 1.000 zł i czekaj cierpliwie miesiąc... A może chcesz stówkę? :D hehehe

Darek M.W. pisze...

Tu bardziej chodzi o to, że konto jest darmowe a dodatkowo daje niewielki, ale zawsze zwrot. Nie należy tego traktować jako dochód tylko premię, np. na wyjście na piwo ;-)

Prześlij komentarz