400 zł premii za konto BNP Paribas 100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 100 zł za Twisto Free z kartą

poniedziałek, 16 września 2013

Getin Up - Konto z Premią (do 300 zł przez 6 miesięcy)


Getin Bank postanowił nie poprzestać na dwóch promocjach:

Przypomnę, że pierwsze konto, zwróci nam różnicę między aktualną ceną paliwa a kwotę 3,95 zł / litr. Maksymalny zwrot wyniesie 60 zł miesięcznie. Konto Zakupowe zwróci natomiast do 50 zł na miesiąc. Możliwe było skorzystanie z obu promocji oraz uzyskanie miesięcznego zwrotu w wysokości ok. 100 zł. Trzeba przyznać, że jest to już zauważalna kwota. Co więcej, nie wiąże się to z uciążliwymi warunkami jak to jest w przypadku Konta z Premią w BGŻ.

W dzisiejszej promocji - „Aktywna Karta” do zdobycia jest w sumie 300 zł przez okres 6 miesięcy.Szczegóły promocji


Z promocji skorzystać mogą osoby, które nie posiadały konta w Getin Banku od 1 stycznia 2013 roku.

Warunki przystąpienia do Promocji

1. Złożenie „Oświadczenia o przystąpieniu do Promocji”
2. Zawarcie przez Klienta umowy Rachunku
3. Złożenie wniosku o wydanie Karty i podpisanie umowy o Kartę

Przy kontakcie konsultanta powołajcie się na promocję „Aktywna karta” i pamiętajcie o powyższych warunkach. W dokumentach do podpisu powinno się znaleźć „Oświadczenie o przystąpieniu do Promocji Aktywna Karta”.


Jak otrzymać premię?


Premię w wysokości 50 zł miesięcznie otrzymają osoby, które wykonają minimum 5 transakcji kartą debetową wydaną do konta.

Premia może zostać wypłacona przez okres 6 miesięcy od otwarcia konta osobistego. W sumie do zdobycia jest 300 zł.

Jak widzicie warunki są bardzo proste do spełnienia. Jest to bardzo dobra alternatywa do konta z kartą paliwową, np. dla osób, które nie mają samochodu. Warto jeszcze wspomnieć o opłacie do konta. Aby konto było darmowe należy wykonać transakcji kartą na kwotę minimum 300 zł miesięcznie. Dla osób do 25. roku życia wystarczy wykonanie transakcji na kwotę 100 zł miesięcznie.

Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od spełnienia warunku rozliczenia 5 transakcji
bezgotówkowych Kartami wydanymi do Rachunku.


Opłaty

  • Opłata za konto – 0zł w przypadku wykonania transakcji kartą na kwotę min. 300 zł lub 9,99zł w przeciwnym razie (w przypadku klientów poniżej 25. roku życia ten limit wynosi 100 zł)
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów Euronet w Polsce


Wady


Niestety promocja posiada jedną wadę – od naliczonej premii trzeba będzie zapłacić podatek przy rozliczeniu rocznym z Urzędem Skarbowym.

Nagrody przyznane  przez  Organizatora  w  Promocji stanowią dla Uczestnika przychód  z  innych  źródeł w rozumieniu art. 20 ust. 1 ustawy z   dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000 r., nr 14 poz. 76), w związku z czym Uczestnik zobowiązany jest do rozliczenia wartości otrzymanych Nagród  w  rozliczeniu  rocznym  podatku  dochodowego  od  osób  fizycznych,  zgodnie  z  przekazaną Uczestnikowi informacją PIT-8C, którą Organizator przekaże Uczestnikowi na jego adres korespondencyjny oraz  do  właściwego  dla  Uczestnika  urzędowi  skarbowemu  w  terminie  do  końca  lutego  następnego  roku podatkowego.  Za  dzień  otrzymania  Nagrody  przyjmuje  się  dzień  jej  wypłacenia  przez  Organizatora  na Rachunek Uczestnika.

Dodatkowo, promocja nie łączy się z innymi promocjami (w tym z promocją karty paliwowej).


Z regulaminu


W Promocji może wziąć udział każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności  prawnych,  która  nie  jest  i  nie  była  posiadaczem  lub  współposiadaczem  rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Getin Banku po 1 stycznia 2013 r.


Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest rozliczenie w miesiącu kalendarzowym, z zastrzeżeniem pkt V.2. minimum 5 transakcji bezgotówkowych (bez względu na kwoty) kartami debetowymi wydanymi do Rachunku.
Klient Banku, który spełnia warunki określone w punkcie  III oraz w punkcie IV 1 i  IV 2  zwany jest dalej „Uczestnikiem”.

Czas na przystąpienie do Promocji i okres uczestnictwa w Promocji:
1. Uczestnicy mogą przystępować do Promocji, w terminie od 16.07.2013r. do odwołania.
2. Okres uczestnictwa w Promocji wynosi 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych począwszy od pierwszego miesiąca licząc  od  daty  otwarcia/aktywacji   Rachunku,  z  tym  zastrzeżeniem,  że  niepełny  miesiąc,  w  którym otwarto/aktywowano rachunek i rozliczono minimum 5 transakcji bezgotówkowych jest liczony jako pierwszy miesiąc
kalendarzowy uczestnictwa w Promocji.
3. W  przypadku  skorzystania  z  Promocji  przez  jednego  ze  współposiadaczy  Rachunku  wspólnego  prawo  do skorzystania z Promocji przez drugiego współposiadacza wygasa.


37 komentarze :

Darek M. pisze...

@pws

Możesz napisać do mnie maila?
Chciałem Ci zadać pytanko, niestety nie masz upublicznionego profilu.

Zdzisław pisze...

Ciekawe jak to będzie z premiami z BGŻ. Korzystam z nich od dawna, lecz bank ich nie opodatkowuje, chyba że bierze podatek na siebie i o niczym nie wiem.

Darek M. pisze...

Jest po prostu tak jak w większości banków, m.in. w BZ WBK:
BZ WBK - 700zł za założenie konta Godnego Polecenia

Podstawa prawna (z WBK):

"Wartość Nagród w Promocji prowadzonej w formie sprzedaży premiowej jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art.21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2012r. poz. 361)."

Anonimowy pisze...

Mam konto w Getinie i uważam że jest dobre, fajne promocje. Widać że dbają o swoich klientów.

Anonimowy pisze...

Teraz maja jakieś nowe konto dla studentów, tez fajna sprawa :)

Anonimowy pisze...

Tak naprawdę 5 transakcji to mało więc warunki są banalne do spełnienia

Anonimowy pisze...

Witam
Piszecie że, cytuję: "Możliwe było skorzystanie z obu promocji":
tzn. że można jednocześnie założyć te poniższe dwa konta:
- Getin UP – karta debetowa dla kierowców
- Getinonline – Konto Tanie Zakupy
?

Darek M. pisze...

Zgadza się. Można skorzystać z obu promocji jeżeli nie miało się konta w Getin Bank i Getin Online w terminie wskazanym w regulaminie.

Anonimowy pisze...

Premia jest możliwa do zgarnięcia jeśli wpływy na konto nie będą większe jak 300zł:-)

Taki drobny kruczek w regulaminie.

Anonimowy pisze...

A jakie warunki trzeba spełnić aby skorzystać z promocji ?

Anonimowy pisze...

Po prostu musisz iść do oddziału i powiedzieć że jesteś zainteresowany promocją :)

Anonimowy pisze...

Trochę czasu już ta promocja funkcjonuje, jak ja oceniacie ?

Anonimowy pisze...

Bardzo fajna jest, ale teraz Getin ma jeszcze lepsza. Każdy student który złoży konto dostanie za każdą 5 na egzaminie 50 zł od banku :)

Anonimowy pisze...

Też założyłam konto z tą promocją . Bank jednak nie chce płacić . Pierwszą nagrodę powinnam dostać 22 listopada i dotąd nie zobaczyłam pieniędzy.

Anonimowy pisze...

Odszczekuję to , co napisałam 6 grudnia. Właśnie przysłali mi zaległe 50 zł.

Anonimowy pisze...

a co jesli zrobilam 4 razy transakcje bezgotowkowa i raz bezgotowkowa? nie wydadza mi tych 50 zł czy ja jeszcze ponosze odpowiedzialnosc za to ze sie nie wywiazalam w miesiacu z prmocji?

Darek M. pisze...

Jak nie wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych to po prostu nie otrzymasz premii. Szkoda, bo wystarczyło kupić coś za kilka złotych i byłoby 50 zł premii.

Dodatkowo trzeba pamiętać o warunku zwolnienia z opłaty za konto.

Anonimowy pisze...

tak juz teraz wiem, ale myślalam że można sobie wybrac raz pieniądze z bankomatu, teraz juz za pozno, niestety. a ile mniej więcej trzeba czekac na to aż przeleja to 50 zł?

Darek M. pisze...

Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od spełnienia warunku rozliczenia 5 transakcji bezgotówkowych Kartami wydanymi do Rachunku.

Anonimowy pisze...

czy przelew z konta internetowego na inne konto jest wliczany do tych minimum 5 transakcji?

Darek M. pisze...

Nie, przelew nie jest transakcją bezgotówkową. Chodzi o płatności kartą.

Anonimowy pisze...

oplata za utrzymanie karty wlicza sie do tych 5 transakcji?

Darek M. pisze...

Nie, nie wlicza. To jest opłata pobierana z konta a nie transakcja bezgotowkowa kartą.

Anonimowy pisze...

premia 50zł wypłacona 16 dnia po 5 transakcji.

Anonimowy pisze...

Czy można skorzystać z promocji "Aktywna karta" GetinUP będąc posiadaczem konta w GetinOnline?

Darek M. pisze...

Tak, już kilka razy czytelnicy się upewniali i promocje w Getin Up i GetinOnline się nie wykluczają.

Anonimowy pisze...

WITAM:) mam nadzieję,że dobrze rozumiem kwota uznań to kwota wpływów na rachunek . Nie może ona przekroczyć 300zł. zatem czy kwota wpływającej premii 50zł jest wliczana do kwoty uznań w danym miesiącu? No i aby mieć darmowe konto musze dokonac transakcji na 300zł w danym miesiącu ? a jezeli nie wydam 300zł to jaka jest opłata miesięczna za prowadzenie konta?

Darek M. pisze...

Ale jaka kwota uznań nie może przekroczyć 300zł? Bo tego zdania zupełnie nie rozumiem.

Piotr pisze...

Witam założyłem konto 2 miesiące temu dostałem premie 50 zł ale w tym miesiącu pracodawca przelał mi wypłatę na stare konto czy jak przeleje ja na konto w getin i zrobię 5 płatności kartą załapie się na premie ? czy mnie ominie bo musi być przelew od pracodawcy czy niema to znaczenia?

Anonimowy pisze...

OD KIEDY LICZONY JEST MIESIĄC NA WYKONANIE PRZEZE MNIE 5 TRANSAKCJI? OD DATY ZAŁOŻENIA KONTA? CZY OD DATY AKTYWACJI KARTY? KONTO ZAŁOŻONE ZOSTAŁO 28 MARCA, KARTA AKTYWOWANA 7 KWIETNIA.

Darek M. pisze...

Jest napisane we wpisie:

"2. Okres uczestnictwa w Promocji wynosi 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych począwszy od pierwszego miesiąca licząc od daty otwarcia/aktywacji Rachunku, z tym zastrzeżeniem, że niepełny miesiąc, w którym otwarto/aktywowano rachunek i rozliczono minimum 5 transakcji bezgotówkowych jest liczony jako pierwszy miesiąc kalendarzowy uczestnictwa w Promocji."

E.M. pisze...

Czyli marzec został potraktowany jako 1 miesiąc promocji, w której uczestniczę? Rozumiem, że w związku z faktem braku jakichkolwiek transakcji (z powodu nie posiadania jeszcze karty do konta) za marzec zostanie pobrana opłata w wysokości 9.9?

Darek M. pisze...

Za niepełny miesiąc opłata nie zostanie pobrana. Jeżeli nie zostały wykonane też żadne transakcje to pierwszym miesiącem promocji będzie kwiecień (moim zdaniem, ale można to potwierdzić telefonicznie lub w placówce banku).

Anonimowy pisze...

Miałam podobną sytuacje, co prawda w lipcu zeszłego roku. Jednak opłata za pierwszy miesiąc nie została pobrana.

Anonimowy pisze...

Istotna informacja-konto trzeba utrzymać przez 24mce inaczej premia do zwrotu...

Darek M. pisze...

Nie, w promocji sprzed roku nie było tego warunku :)

Ten pojawił się w najnowszej edycji.

Kasa pisze...

Czy promocja nadal jest aktualna? czy zmieniły się warunki i czy konto dalej warte jest przemyślenia w stosunku do konkurencji?

Prześlij komentarz