Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

czwartek, 12 grudnia 2013

Bankierstarter – 50 zł za otwarcie eKonta + 5,5% na lokacie w mBank


W nieco odmienionej postaci powróciła promocja Grupy Bankier.pl - do zdobycia jest 50 zł za otworzenie konta. Serwis poinformował klientów o nowej promocji rozsyłając maile (ja otrzymałem go we wtorek, niestety mail trafił do spamu, stąd piszę z takim opóźnieniem). 

Tym razem została ona przygotowana w kooperacji z największym bankiem internetowym w Polsce, czyli z mBankiem.

W poprzedniej edycji promocji do zdobycia było 77 zł za założenie konta w BGŻOptima. Była to zdecydowanie korzystniejsza opcja, jako że znacznie mniej osób posiadało tam konto. Natomiast konto w mBanku posiada już przeszło 3,62 miliona osób w Polsce. Niestety wszystkie te osoby są wyłączone z obecnej promocji.


Szczegóły promocji


Osoby nie posiadające konta w mBanku, otrzymają 50 zł za otwarcie:
 • Bezpłatnego eKonta
 • Bezpłatnego eKonta z darmowymi bankomatami z lokatą na 5,5%
Uwaga:
W drugiej opcji co prawda można skorzystać z 2-miesięcznej lokaty na 5,5%, jednak wiąże się to z droższą opcją konta z darmowymi bankomatami (5 zł miesięcznie).

Promocja rozpoczyna się w dniu 5 grudnia 2013 r. i trwa do dnia 18 grudnia 2013 r., natomiast rozstrzygnięcie Promocji nastąpi do dnia 17.02.2014 r.

Premia zostanie wypłacona na założony rachunek eKonta w terminie 14 dni roboczych od
dnia rozstrzygnięcia Promocji tj. od dnia 17.02.2014 r.


Jak otrzymać premię?


1.    W okresie promocji należy wejść na stronę promocji
2.    Tam kliknąć przycisk „Załóż konto i odbierz 50zł
3.   W kolejnym kroku należy podać email oraz wyrazić zgody na działania marketingowe oraz zaakceptować regulamin usług świadczonych przez Bankier.pl oraz regulaminu promocji i kliknąć na dalej
4.  Na podany adres email zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca udział w promocji zawierająca:
·        Link aktywacyjny
·        Nazwę użytkownia
·        Hasło
5.   Po kliknięciu w link aktywacyjny przystępujemy do założenia konta:


 • Wybrać można podpisanie umowy poprzez kuriera, w Punkcie obsługi Aspiro, Placówce mBanku lub elektrycznie (wykonując przelew z innego banku).
6.  Umowa o konto powinna zostać podpisana w ciągu jednego miesiąca od dnia złożenia wniosku.
7.  O przyznaniu premii uczestnicy zostaną powiadomieni mailem do dnia 17.02.2014 r. Niezbędne będzie kliknięcie w link aktywacyjny i uzupełnienie danych

Uwaga:
Aby otrzymać premię nie można wyrazić sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i marketingu.


Lokata na 5,5%


Szczegóły lokaty:
 • Oprocentowanie: 5,5% w skali roku
 • Minimalna kwota lokaty: 1 000 PLN
 • Maksymalna kwota lokaty: 10 000 PLN
 • Czas trwania: 2 miesiące
 • Liczba lokat: 1


eKonto


Tego konta w zasadzie nie trzeba nikomu przedstawiać. Niestety ostatnimi czasu, mBank postanowił podwyższyć opłaty za karty debetowe do konta.

eKonto to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
 • 4 zł za kartę debetową do konta
  • Opłata nie zostanie pobrana w przypadku wykonania transakcji na kwotę min. 200 zł miesięcznie
 • 5 zł za usługę bankomatów za darmo (usługa opcjonalna)
 • 5 zł za wykonanie przelewu natychmiastowego
 • 1 zł miesięcznie za korzystanie z polecenia zapłaty

Z regulaminu

"7. O przyznaniu Premii Uczestnicy zostaną powiadomieni do dnia 17.02.2014 r., za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres e-mail podany przez nich podczas rejestracji w serwisie Bankierstarter.pl. W przedmiotowej wiadomości e-mail Uczestnik otrzyma link aktywacyjny. Kliknięcie w otrzymany link aktywacyjny spowoduje przeniesienie Uczestnika na stronę panelową serwisu Bankierstarter.pl tj. https://bankierstarter.pl/uzupełnij-dane/, na której należy uzupełnić dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu, numeru Konta mBank Uczestnika oraz – opcjonalnie – adresu zamieszkania Uczestnika.
8. Organizator zastrzega, iż warunkiem uzyskania Premii jest podanie na stronie panelowej serwisu Bankierstarter.pl https://bankierstarter.pl/uzupełnij-dane/ pełnych i prawdziwych danych osobowych oraz prawidłowego numeru Konta mBank Uczestnika, na który ma zostać przekazana Premia.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z Uczestnikiem Promocji w sposób, o którym mowa w pkt. II.7 Regulaminu, Premia pozostaje w dyspozycji Organizatora. Przez brak możliwości kontaktu należy rozumieć nieuzupełnienie przez Uczestnika na stronie panelowej serwisu Bankierstarter.pl wymaganych tam danych osobowych, w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od dnia wysłania przez Organizatora wiadomości, o której mowa w pkt. II.7 Regulaminu."

Z regulaminu promocji eKonto w zestawie z lokatą:

"Przez nowego Klienta mBanku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta, który przed dniem 4.11.2013 r. nie był lub w dniu 04.11.2013 r. nie jest stroną umowy z mBankiem, na mocy której mBank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy. Udziału w Promocji nie może wziąć także pełnomocnik strony, o której mowa w zdaniu poprzedzającym."


0 komentarze :

Prześlij komentarz