Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

wtorek, 24 grudnia 2013 OSZCZĘDZANIE

Czat i ostatnie komentarze – dyskusje o oszczędzaniu i promocjach


Jeszcze przed świętami, korzystając z chwili wytchnienia, chciałbym wszystkich zaprosić do korzystania z nowych funkcjonalności bloga – czatu oraz sekcji ostatnie komentarze.

Znajdują się one na prawej belce, jednak okno czatu można otworzyć w nowym oknie korzystając z linku podanego wyżej.


Czat


Temat czatu jest wynikiem inspiracji przez wpis na blogu blofi.pl. Natknąłem się tam na taką właśnie nowinkę i pomyślałem, że ten pomysł sprawi się lepiej niż formularz kontaktowy wprowadzony przeze mnie kilka tygodni temu (obecnie znajduje się na samym dole strony).

Dzięki nowej funkcjonalności możecie pisać w zasadzie na każdy temat, w tym na tematy, na które brak jest osobnego wpisu.

Zachęcam wszystkich do aktywnego korzystania z tej funkcjonalności. Szczególnie w przypadku nowych promocji, zmian w ofertach banków i innych instytucji, jak również podczas wątpliwości na temat ich ofert.

Oczywiście nie narzucam tematu dyskusji, dlatego też czujcie się wolni do rozmów na każdy inny temat związany bądź nie z oszczędzaniem.


Ostatnie komentarze
Ta sekcja jest drugą nowinką na „Jak oszczędzić.pl”. W zamierzeniu miała za cel pokazanie wam aktywnych dyskusji, które mogą wynikać z jakiś zmian bądź problemów z opisywaną na łamach bloga ofertą.

Niestety funkcjonalność bloggera nie pozwala na lepsze przedstawienie graficzne komentarzy. Stąd też, nie wiadomo jakiego wpisu dotyczy dany komentarz. Jeżeli znacie rozwiązanie tego problemu to proszę o komentarz.


Życzenia świąteczne i noworoczne


Korzystając z okazji, chciałbym życzyć Wam spokojnych i wesołych świąt w gronie najbliższych.

Święta to również czas zadumy, dlatego oprócz odpoczynku, zachęcam Was drodzy czytelnicy do przemyślenia swoich błędów, wpadek czy innych niedociągnięć oraz wyciągnięcia z nich wniosków tak, aby przyszły rok był jeszcze bardziej udany.


Życzę Wam samych sukcesów na każdym polu, zarówno osobistym jak i na waszej ścieżce kariery.

0 komentarze :

Prześlij komentarz