100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

czwartek, 2 stycznia 2014

nju mobile – 19 zł za nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych


Do tej pory nju mobile było sprawcą jednej rewolucji na polskich rynku usług mobilnych (zobacz: nju mobile – przedstawienie oferty). Właściciele postanowili jednak sprawić drugą rewolucję, którą niewątpliwie jest wprowadzenie usługi nielimitowanych rozmów na telefony komórkowe w cenie 19 zł miesięcznie.

Na wstępie przypomnę, że nju mobile jako pierwsza sieć wprowadziła ofertę, w której abonent nie zapłaci się więcej niż 29 zł w przypadku wykonywania wyłącznie rozmów telefonicznych, 9 zł jak wysyła się wyłącznie wiadomości SMS i MMS czy 19zł za korzystanie z Internetu. Wszystkie te usługi można łączyć ze sobą. Minimalnie abonament może wynieść 9 zł (na przykład, gdy wykonamy poniżej 47 minut połączeń w miesiącu).


Szczegóły promocji – 19 zł na komórki 


W opisywanej dzisiaj ofercie specjalnej „do komórkowych za 19 zł”, rozdzielone zostały rozmowy: na telefony komórkowe oraz na telefony stacjonarne.


Jeżeli nie dzwonicie na telefony stacjonarne to od teraz w nju z rachunkiem zapłacicie jeszcze o 10 zł mniej, płacąc zaledwie 19 zł miesięcznie!!!

Po wydaniu 19 zł na rozmowy z wszystkimi sieciami komórkowymi, kolejne rozmowy w aktualnym okresie rozliczeniowym są bezpłatne i nielimitowane.

Gdy korzystamy z wszystkich usług to abonament wyniesie nie więcej niż 57 zł. Gdy telefonu używamy tylko do dzwonienia na telefony komórkowe, abonament wyniesie nie więcej niż 19 zł. Jeżeli dodatkowo korzystamy z Internetu, zapłacimy maksymalnie 38 zł, natomiast osoby dzwoniące na komórki i wysyłające wiadomości SMS i MMS zapłacą nie więcej niż 28 zł. Łącząc wszystkie usługi z wyłączeniem rozmów na telefony stacjonarne, maksymalna kwota to 47 zł miesięcznie.

W przypadku wykonywania rozmów również na telefony stacjonarne abonament wzrośnie o maksymalnie 10 zł (pułap zostanie osiągnięty po niespełna 53 minutach rozmowy na stacjonarne, jeżeli rozmowy na stacjonarne będą trwały 10 minut to kwota abonamentu wzrośnie zaledwie o 1,90 zł).

Z kolei, jeżeli telefonu używamy tylko do rozmów na telefony stacjonarne, to abonament wyniesie zaledwie 10 zł.

Uwaga:

Opłatę za Internet można jeszcze obniżyć nawet do 5 zł miesięcznie korzystając z Pakietów danych. Szczegóły w dalszej części wpisu.


Jak skorzystać z promocji 19 zł do komórkowych?

Aby włączyć usługę „do komórkowych za 19 zł” należy wysłać SMS o treści AKT pod numer 80113. Włączenie usługi zostanie potwierdzone wiadomością zwrotną.

Promocja zacznie działać z początkiem kolejnego okresu rozliczeniowego.


Sprawdzenie limitów w nju mobile

W każdej chwili można sprawdzić ilość wykorzystanych limitów w każdej kategorii. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści ILE na numer 80113.


Stawki w nju mobile


Stawki w nju mobile należą do najniższych na rynku. Minuta rozmowy wynosi zaledwie 19 groszy. Nie ma tutaj takiej sytuacji, że nju gwarantuje maksymalny limit abonamentu a jednocześnie każe płacić wysokie, oderwane od rynkowych stawki, przez co limit zostanie osiągnięty niemal od razu po rozpoczęciu rozmowy J

Stawki w nju wynoszą:
 • 19 gr / min rozmowy (naliczanie sekundowe)
 • 9 gr / SMS
 • 19 gr / MMS
 • 19 gr / MB


Maksymalnie zapłacimy:
 • 19 zł za rozmowy na telefony komórkowe (limit osiągniemy po 100 minutach rozmów)
 • 10 zł za rozmowy na stacjonarne (limit po niespełna 53 minutach)
 • 9 zł za SMS-y i MMS-y do wszystkich (100 SMS-ów lub 47 MMS-ow)
 • 19 zł za 1 GB Internetu (kwota 19 zł zostanie osiągnięta po wykorzystaniu 100 MB danych)
  • Kwota ta może zostać obniżona nawet do 5 zł (patrz dalsza część wpisu)

Po osiągnięciu limitów, poszczególne kwoty nie wyniosą ani grosza więcej!!! (Nie dotyczy to połączeń Premium i w roamingu oraz zakupu dodatkowego pakietu danych).


Pakiety internetowe


Kwotę abonamentu za połączenia z Internetem (19 zł) można jeszcze obniżyć wykupując Pakiet danych, jako że środki z pakietów zużywane są w pierwszej kolejności.

Standardowo, połączenia danych w nju mobile kosztują 0,19 zł za 1 MB danych. Po przekroczeniu 100 MB danych nie płacimy więcej – zostanie osiągnięty limit kosztów na połączenia internetowe wynoszący 19 zł.  Po przekroczeniu 1 GB danych nadal można korzystać z Internetu, jednak z niższej prędkości (do 16kb/s) lub aktywować jeden z pakietów danych.


Wszystkim osobom korzystającym z internetu w telefonie polecam od razu po rozpoczęciu kolejnego cyklu rozliczeniowego aktywowanie jednego z pakietów danych:
·         Pakiet internetowy 350 MB w cenie 5 zł
o   Pakiet można aktywować wysyłając wiadomość SMS o treści AKT 350 na numer 354 (koszt SMS-a to 9gr)
o   Aktywacji można dokonać również online poprzez stronę operatora
·         Pakiet internetowy 700 MB w cenie 7 zł
o   Pakiet można aktywować wysyłając wiadomość SMS o treści AKT 700 na numer 354 (koszt SMS-a to 9gr)
o   Aktywacji można dokonać również online poprzez stronę operatora

Dzięki aktywacji pakietu zaraz po starcie nowego okresu rozliczeniowego za 100 MB Internetu nie zapłacimy 19 zł, tylko odpowiednio 5zł za 350 MB lub 7 zł za 700 MB. Jeżeli zużywacie większe pakiety danych, to nic nie stoi na przeszkodzie aby aktywować pakiety ponownie (za 14 zł do dyspozycji będzie 1,4 GB danych).

Pakiet zostanie aktywowany maksymalnie do 24 godzin, o czym zostaniemy poinformowani wiadomością zwrotną.

Uwaga:

Pakiet jest ważny tylko do końca aktualnego okresu rozliczeniowego. Maksymalnie można aktywować do 5 pakietów w miesiącu.

Sprawdzenie stanu pakietu internetowego:

W każdej chwili można sprawdzić ilość pozostałego pakietu, wysyłając wiadomość SMS o treści ILE na numer 358.


Zalety nju mobile na abonament • Umowa na czas nieokreślony - możliwość zrezygnowania z zachowaniem 30 dniowego wypowiedzenia
 • Abonament już od 9 zł miesięcznie
 • Rozdzielenie kwoty abonamentu na poszczególne usługi (rozmowy na telefony komórkowe, stacjonarne, SMSy i MMSy, Internet)
 • Z góry określona maksymalna kwota abonamentu – 57 zł* (lub mniej jak nie dzwonimy na stacjonarne, nie wysyłamy wiadomości SMS, MMS czy nie korzystamy z Internetu).
 • 0 zł opłaty aktywacyjnej – w przypadku wybory e-faktury
 • 0 zł za dostarczenie karty SIM

* abonament może przekroczyć tą kwotę, jeżeli wykorzystamy 1GB Internetu i wykupimy dodatkowy pakiet danych: 5 zł za 350 MB, 7 zł za 700 MB. Może też być niższy jeżeli skorzystamy z pakietu danych.


Wady nju mobile na abonament

 • Dodatkowy koszt, w przypadku wykorzystania 1GB Internetu i wykupieniu dodatkowego pakietu danych
 • Opłata aktywacyjna w wysokości 200 zł, pobrana w przypadku rezygnacji z otrzymywania e-faktury przed upływem 24 miesięcy od daty zawarcia umowy
 • Dodatkowa opłata w przypadku wyboru faktury papierowej – 5zł za każdy numer za okres rozliczeniowy


PodsumowanieRewolucyjna oferta nju mobile stała się jeszcze lepsza!!! Tego chyba nikt się nie spodziewał. Obecnie poważnie zastanawiam się nad przejściem do nju. Jedynym powodem, dla którego jeszcze się waham jest limit pakietu danych w wysokości 1GB, który jednak ominąłbym korzystając z pakietów danych. Wszystko za sprawą intensywnego korzystania z Internetu i specyfiki smartfonów z systemem Android (zdarza się, że system ściąga aktualizację za naszymi plecami).

Ofeta nju mobile jest niewątpliwie godna polecania.

Jak na tą ofertę odpowiedzą Play i Heyah, uczestniczące w poprzedniej wojnie z nju? Okaże się już wkrótce.

Więcej:


32 komentarze :

Kamil Pieczonka pisze...

Czytałem już o tym wcześniej i korzystając z tego, że niedługo kończy mi się abonament w Play to chyba przejde do nju, w Play i tak mam najniższy za 29 PLN, który rzadko przekraczam, a teraz nie ma nic takiego i musiałbym z jakąś formułą płacić trochę więcej pewnie.

Anonimowy pisze...

Warto wiedzieć. Szkoda tylko, że moja umowa kończy się za dobrych kilka miesięcy, bo chętnie już teraz bym skorzystał. Fajnie, że nowe firmy na rynku wprowadzają dobrą konkurencję:)

Anonimowy pisze...

Przeszedłem do nju już jakiś czas temu, rachunki z około 100zł spadły mi na poniżej 20zł miesięcznie !! polecam :)

Anonimowy pisze...

Wpis wygląda na sponsorowany. Wszystkim zainteresowanym polecam zapoznać się dokładnie z cennikiem nju i komentarzami niezadowolonych na fb. 57 zł to nie jest graniczna wysokość rachunku. Orange wie doskonale jak wycisnąć z klienta znacznie więcej ;)

Darek M. pisze...

Wygląda ale nie jest. Po prostu polecam najlepszą ofertę na rynku, a jeśli masz coś konkretnego do zarzucenia o czym nie pisałem to proszę napisz tutaj, a nie odsyłaj do poszukiwań.

Co do kwoty 57zł jako granicznej, to oczywiście można zapłacić więcej za połączenia w roamingu, SMSy premium, itp. Ale za to wszędzie zapłacimy dodatkowo.

Anonimowy pisze...

jeszcze nikt nikomu nie dał nic za darmo !

Darek M. pisze...

Zgadza się, tutaj nikt nie mówi nic o dawaniu za darmo tylko za 19 zł ;)

Anonimowy pisze...

czyli place 19 zeta i gadam ile chce na wszystkie komorki ????
Czy numer majac na karte mozna zachowac przenoszac go do "nju"

Darek M. pisze...

Zgadza się. Tylko trzeba pamiętać o e-fakturze i nie zdziwić się z krótkiego pierwszego okresu rozliczeniowego.

Anonimowy pisze...

Więcej można też zapłacić za przekierowanie połączeń czy informację o połączeniu oczekującym. Na ten pierwszy, krótki okres rozliczeniowy też trzeba uważać, podobno do rozpoczęcia tego o normalnej długości nie obowiązują pakiety promocyjne ograniczające wydatki na połączenia, smsy, internet.

Anonimowy pisze...

Czy mając telefon z sim lockiem ORANGE mogę skorzystać z nju? ...skoro to marka Orange?

Darek M. pisze...

Informacja ze strony nju mobile:

"Karta SIM nju mobile powinna działać w telefonach z blokadą SIM-lock Orange."

Anonimowy pisze...

Reklama tej sieci jest fajna ;-)

Anonimowy pisze...

numer 80113 w nju nie dziala jakość tej podsieci to jedna katastrofa

Anonimowy pisze...

LYCRA MOBILE BIJE WSZYSTKICH ZA 15 ZETA 150 MINUT DO WSZYSTKICH .zatkało kakało?

Anonimowy pisze...

Dokładnie za darmo to mozna chyba tylko dostać w twarz! Póki co muszę przyjrzec się dokladniej tejże ofercie

Anonimowy pisze...

mam nju od 2 miesiecy i jestem bardzo zadowolony,z 60 zl spadly mi rachunki za tel na 35 zl

Piotr Dzionek pisze...

A JA MAM TELEFON NA KARTĘ OD 1999 ROKU I ŻADNYCH ABONAMENTÓW NIE PŁACĘ I NIGDY NIE MAM PROBLEMÓW Z RACHUNKAMI..JAK NIE PROWADZISZ FIRMY TO TELEFON NA ABONAMENT JEST ZBĘDNY.....NIE MA NIC TAŃSZEGO JAK TELEFON BEZ ABONAMENTU.... W ABONAMENTACH ZAWSZE SĄ CHACZYKI

Darek M. pisze...

Jak nie rozmawiasz za dużo to owszem oferta na kartę w roczną ważnością konta będzie najlepsza.

Anonimowy pisze...

Tak jest, uważajcie na CHACZYKI!

;-p

Anonimowy pisze...

Mam pytanie - chcę się przenieść z plusa do nju. Czy ten pakiet komórkowy do wszystkich (19 zł) płacę z góry (od razu) czy dopiero jak wygadam za 19 zł to dalej gadam bez opłat? A jak wygadam na 15 zł to tylko tyle zapłacę?

Darek M. pisze...

Jak "wygadasz" mniej to i mniej zapłacisz. Dopiero na 19zł licznik się zatrzymuje i więcej już nie będzie.
Tylko 19zł będzie od drugiego miesiąca po aktywacji tej usługi.

Anonimowy pisze...

JAK TO WIĘC JEST -- HACZYK ?
moze ktos odpwie wiec odkopie temat jak to jest ?
Piszecie ,,nielimitowanych rozmów na telefony komórkowe w cenie 19 zł miesięcznie.,, PODKRESLAM nielimitwane, a nizej piszecie tak: ,,19 zł za rozmowy na telefony komórkowe (limit osiągniemy po 100 minutach rozmów) ,, po 100 MINUTACH czyli jest ten limit. Wytłumaczycie mi to jak to działa ?

Anonimowy pisze...

Czy jak kupie pakiet sms to mam bez limitu czy jak ( Jestem na karte ) ? A i czy mi to odrazu sezmie pieniadze z konta czy za kazde poloczenie bd mi bralo i przy 19zl nie bedzie wiecej juz bralo ?

Anonimowy pisze...

Witam czy jak kupie pakiet sms-ow za 9zl to mam bez limitu dodam? iz jestem na karte. I czy jak kupie pakiet polonczen nielimitowanych to jest to dostepne na karte i czy pieniadze zabierze mi odrazu za kupiony pakiet czy bedzie mi za polonczenie bralo x pieniedzy i jak dojdzie do 19 zl to juz mi wiencej nie zabiera . Jak to jest ?

Darek M. pisze...

Nie ma limitu, po prostu po przekroczeniu tylu a tylu minut kolejne rozmowy czy SMS-y są już bezpłatne i licznik opłat się zatrzymuje.

Co do oferty na kartę, to ta nie jest już tak rewolucyjna, ale postaram się ją też dokładnie omówić w osobnym wpisie. O jaki pakiet SMS-ów Ci chodzi, bo nie widzę takich pakietów w ofercie na kartę?

Anonimowy pisze...

to oszusci uwazajcie nawet jak dostaniesz sms ze nie zgadzaja sie dane i niemoga podpisac umowy a odbierzesz paczke od kuriera to dla nich pdpisalas umowe oczywiscie wczesniej nikt cie nie informuje jedno przeczy drugiemu a pozniej dostajesz fakture do zaplacenia
Anonimowy pisze...

Proszę o podaniem kodu na 700 mb w telefonie .boozena

Darek M. pisze...

Żeby kupić sobie pakiet wyślij SMSa o treści AKT 700 pod numer 354.

Anonimowy pisze...

bez abonamentu bez karty mam 2 zl na koncie przez caly rok i tyle reszte proszę się domyslec

Anonimowy pisze...

Wykupiłam pakiet nielimitowanych rozmów za 19zł . Po 2 dniach rozmów zerwano umowę powołując się na regulamin par16 pkt5,4
Określono to jako generowanie sztucznego ruchu. Nie wiem co to oznacza , ale czuję się oszukana.Uważnie przeczytajcie ten regulamin

Anonimowy pisze...

Witam.Szukam fajnej i taniej oferty NA KARTE..nielimitowane rozmowy na kom i stacj plus nielimitowane smsy...

Prześlij komentarz