Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

czwartek, 20 marca 2014

Bankierstarter – 100 zł na start i 4% na lokacie


Właśnie pojawiła się trzecia edycja promocji Bankierstarter, czyli serwisu należącego do Grupy Bankier.pl. W obecnej edycji do zdobycia jest aż 100 zł za otworzenie konta. Dodatkowo na start otrzymamy preferencyjne warunki lokaty o oprocentowaniu 4% w skali roku.


Szczegóły promocji


W pierwszej promocji za otwarcie konta w BGŻOptima można było otrzymać 77 zł. W drugiej edycji, za otwarcie konta w mBanku do zgarnięcia było 50 zł i lepsze warunki lokaty.

Obecna promocja jest zdecydowanie najlepszą jak dotąd. Za rejestrację w serwisie Bankierstarter.pl oraz założenie konta BGŻOptima otrzymamy aż 100 zł premii i lokatę na 4%. Dlatego też polecam ją wszystkim osobom, które planują zacząć oszczędzać lub tych, które po prostu chcą zgarnąć premię.

Na konto w BGŻOtpima można co miesiąc przelewać stałą kwotę pieniędzy, która nie będzie nas kusiła jak ta będąca w portfelu czy na zwykłym rachunku ROR.

Uwaga: Promocja tylko dla nowych klientów BGŻOptima. Rozpoczyna się 19 marca 2014 r. i trwa do 15 kwietnia 2014 r.


Jak otrzymać premię?

 1. W okresie promocji należy wejść na stronę promocji: http://bankierstarter.pl/ i założyć konto.
 2. W kolejnym kroku (od 19 marca do 15 kwietnia 2014 r) należy założyć Lokatę Bezkarną za pośrednictwem dedykowanego linka dostępnego na stronie bankierstarter.pl/panel.
  1. uwaga, wniosek musi zostać wypełniony w ciągu jednej sesji (bezczynność nie może być dłuższa niż 13 minut).
 3. W ciągu maksymalnie 30 dni od dnia akceptacji umowy o założenie Lokaty Bezkarnej musi nastąpić zasilenie lokaty kwotą min. 1000 zł.
 4. Do 25 czerwca przyjdzie wiadomość email z linkiem do uzupełnienia danych osobowych (imię, nazwisko, numerr telefonu, nr rachunku w BGŻOptima). Uzupełnienie jest warunkiem koniecznym do uzyskania premii!!!


Uwaga:
Aby otrzymać premię nie można wyrazić sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i marketingu.

Premia zostanie wypłacona na aktywny rachunek w terminie 14 dni od dnia rozstrzygnięcia promocji, czyli dnia 25 czerwca 2014 r.


Lokata Bezkarna na 4%


Szczegóły lokaty:
 • Oprocentowanie: 4% w skali roku
 • Minimalna kwota lokaty: 1 000 PLN
 • Maksymalna kwota lokaty: 20 000 PLN
 • Czas trwania: 3 miesiące
 • Liczba lokat: 1

26 komentarze :

Anonimowy pisze...

Z promocji wynika, że jeśli założę lokatę dzisiaj i wpłacę min. 1000zł to lokata potrwa do 21.06.2014 (3 miesiące). Czyli 26.06.2014 lokata będzie już zakończona i do tego dnia jeśli nie przedłużę lokaty będę posiadać tylko aktywny rachunek w BGŻOptima, który jest całkowicie darmowy. Na ten rachunek zostaną tez przelane środki z zakończonej lokaty. Nie ma żadnych ukrytych opłat, warunków? Proszę o potwierdzenie.

Anonimowy pisze...

co to znaczy aktywny rachunek? rozumiem, że chodzi o rachunek oszczędnościowy w BGŻ Optima, a nie rachunek lokaty? na moment wypłacania premii lokaty już może nie być.

Darek M. pisze...

Nie znalazłem żadnych warunków. Z pierwszej promocji pieniądze otrzymałem. Trzeba pamiętać o uzupełnieniu danych w profilu bankierstarter i wyrażeniu zgód marketingowych.

Co do aktywnego konta, to chodzi o konto w BGŻOptima.

Anonimowy pisze...

to aktywne konto w BGŻOptima jest darmowe? Wydają do niego jakąś kartę - jeśli tak są opłaty za nią?

Anonimowy pisze...

Czy kwota 1000 zł musi być na lokacie przez 3 miesiące?

Renata Miłosz pisze...

Koto w BGŻOptima ma charakter oszczędnościowy, a więc ma wysoki procent i jest powiązane z rachunkiem w innym banku. Nie ma do niego karty. Za to możesz wypłacać z niego, ile chcesz razy. Za podstawowe rzeczy nie ma opłat. Za prowadzenie i za przelewy 0 zł. Można z niego nabywać jednostki funduszy, jak się chce. Z tym, że niektóre fundusze są płatne.

Anonimowy pisze...

Czy po uzyskaniu 100 zł można zlikwidować od razu lokatę? Czy za to się płaci?

Darek M. pisze...

Ale po co ją likwidować i tracić odsetki? Nie lepiej już poczekać tych kilka - kilkanaście dni?

Przecież to jedna z najlepszych ofert na rynku, jeżeli chodzi o lokatę.

Anonimowy pisze...

Bo chodzi o to że muszę się zadłużyć żeby uzyskać te 1000 zł na lokatę więc po co niepotrzebnie przedłużać lokatę. Chodzi mi tylko o to 100 zł.

Darek M. pisze...

Podstawowa zasada to brak niepotrzebnych długów. Chyba, że to darmowy kredyt od kogoś z rodziny, ale wtedy można zaoferować wyższe odsetki, których najpewniej nie uzyska się w innym banku w zamian za tą "pożyczkę".

Anonimowy pisze...

Chodzi o zrobienie zadłużenia z linii kredytowej w mBanku na 700 zł (14% w skali roku), w ten sposób wpłacę na lokatę 1000 zł i odbiorę za to 100 zł.

Darek M. pisze...

Teoretycznie nie ma zapisu mówiącego o utrzymaniu lokaty do końca. Przynajmniej ja takiego nie znalazłem.

Anonimowy pisze...

wpisuję maila, wyrażam zgody mktg i w odpowiedzi dostaję zamiast linka "test txt". full profeska

Anonimowy pisze...

Wg regulaminu trzeba czekać aż do lipca 2014 na premię 100 zł. Czyli praktycznie unieruchamiamy kasę na 3 miesiące. Nie wiem czy to się aż tak opłaca, chyba że ktoś dysponuje wolną gotówką która mu zalega.

Anonimowy pisze...

Unieruchamiamy? To co zrobilbys z ta gotówką? Wydal? To jedna z najlepszych lokat na rynku, a wy narzekacie ;)

Zresztą nigdzie nie ma zapisu, ze trzeba trzymać lokatę do końca.

Anonimowy pisze...

W sumie w regulaminie rzeczywiście nie ma zapisu, że trzeba trzymać lokatę do końca. Spełniłem zatem wszystkie warunku. Lokatę zlikwidowałem bo muszę spłacić swoją zadłużoną linię kredytową, środki przelałem na konto w swoim banku. Poczekamy, zobaczymy, choć wątpię czy dadzą mi to 100 zł.

Anonimowy pisze...

w którym paragrafie reglaminu jest napisane, że należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych?

Darek M. pisze...

Patrz ostatnie zdanie w IV 3:

"Administratorem danych osobowych Uczestników Promocji jest Organizator. Dane Uczestników będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do danych oraz prawo ich poprawiania. Uczestnik Promocji w każdym czasie może cofnąć wyrażoną zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych poprzez przesłanie wiadomości e-mail do Organizatora, na adres e-mail rezygnacja@bankierstarter.pl o treści „REZYGNACJA”. Cofnięcie zgody w okresie trwania Promocji jest równoznaczne z rezygnacją Uczestnika z uczestnictwa w Promocji."

Anonimowy pisze...

Czy jak podałem do przelewu tych 100zł w promocji, numer konta BGŻ Optima oszczędnościowego to będzie szansa, że to dojdzie. Tak sobie teraz myślę, że ono jest powiązane z moim innym kontem. Jak to będzie ktoś wie?

Darek M. pisze...

Dobrze, zrobiłeś. Na to właśnie konto ma przyjść premia.

Anonimowy pisze...

dzisiaj przybyla premia na konto zarowno moje i malzonki

Anonimowy pisze...

Otworzyłem 4 takie konta i lokaty na różne osoby. Poki co premia wplynela tylko na jedno, moje konto. Ciekawe co z resztą...

Anonimowy pisze...

Minęło 14 dni roboczych od momentu wysłania wiadomości że to 100zł otrzymam, a na koncie nie pojawiło się nic..

Anonimowy pisze...

Mam to samo, 14 dni minęło już z zapasam, a na koncie dalej nie ma obiecanych 100zł. Ciekawe czy w ogóle będzie?

Darek M. pisze...

"Premia zostanie wypłacona na aktywny rachunek w terminie 14 dni od dnia rozstrzygnięcia promocji, czyli dnia 25 czerwca 2014 r."

Jeszcze trochę czasu zostało. Jak rozumiem, uzupełniliście dane w panelu bankierstarter?

Anonimowy pisze...

Premia jest, przyszła 7 lipca. Więc wszystko ok. Na koncie żony jeszcze nie sprawdzałem.

Prześlij komentarz