Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

piątek, 7 marca 2014

Lion’s Bank - Lokata BONJOUR na 5%


Lion’s Bank wszedł na rynek ze świetną ofertą lokaty na 5,5%, którą można było założyć od 50 000 zł.

Radość nie trwała jednak zbyt długo. Bank najpierw zwiększył minimalną kwotę lokaty do 100 000 zł, potem do 200 000 zł. W międzyczasie nastąpiło też obniżenie oprocentowania do 5%, potem do 4,75%.Szczegóły


Obecnie Lion’s Bank wraca z ofertą wartą wzmianki. Od wczoraj, tj. 6 marca obowiązują nowe warunki lokaty. Wciąż jest to jednak oferta dla osób posiadających zasobny portfel.

Szczegóły lokaty:
  • Oprocentowanie lokaty: 5%
  • Minimalna kwota lokaty: 100 000 zł
  • Maksymalna kwota lokaty: 200 000 zł
  • Okres lokaty: 30 dni
  • Limit: 1 lokata na klienta*


* Klient może założyć maksymalnie 1 Lokatę BONJOUR (dalej „Lokata”). Oferta jest ważna od dnia, w którym została opublikowana poprzez umieszczenie jej w witrynie internetowej www.lionsbank.pl. Przez założenie Lokaty rozumie się złożenie przez Klienta dyspozycji założenia Lokaty w okresie ważności oferty. Nieopłacenie złożonej dyspozycji lub zerwanie Lokaty przed okresem zakończenia lokaty nie uprawnia do złożenia ponownej dyspozycji.


Lokata Bonjour jest lokatą odnawialną, jeżeli tylko na etapie zakładania nie złożymy odpowiedniej dyspozycji, to lokata zostanie odnowiona na zasadach 1-miesięcznej lokaty Bon Appetit. Jest ona najniżej oprocentowana  - na 2,70%.

Dlatego po zakończeniu lokaty warto założyć lokatę na okres 3 miesięcy o oprocentowaniu 3,6%, co jest bardzo dobrą ofertą na rynku.


Oprocentowanie lokaty Bon Appetit:

Okres
Oprocentowanie nominalne
1 miesiąc
2,70%
3 miesiące
3,60%
6 miesięcy
3,50%
12 miesięcy
3,50%


Oddziały Lion’s Banku:


Więcej na temat Lions Banku pisałem w poprzednim wpisie:

Dzisiaj przedstawię tylko zaktualizowaną mapę oddziałów (dołączył oddział w Lublinie):8 komentarze :

Anonimowy pisze...

Ludzie... czy to czasem nie kolejny Amber Gold?
Mało oddziałow, jakies dziwne zasady typu min kwota 100.000zł (jesli to ma byc promocja banku to powinna byc skierowana do jak najszerszej grupy ludzi)

Darek M. pisze...

Chyba nie za bardzo :)
Za Lion's Bank stoi Idea Bank, czyli grupa Getin Noble Bank.

Robert Sawanski pisze...

A już się cieszyłem, że oferta nie tylko dobra ale i w miarę przystępna...

Anonimowy pisze...

Do poprawki. Minimalna kwota to 200.000, max 300.000zł

Darek M. pisze...

Oferta często jest zmieniana. Nie jestem w stanie aktualizować na bierzaco wszystkich promocji. Stąd tez dziękuje za komentarz!

Anonimowy pisze...

uwaga na home broker i lion's bank. pseudo doradcy, którzy naganiali klientów na przewartościowane grunty i hotele jakie się nie wybudowały dziś pracują w lions bank i w najlepsze oszukują dalej. proceder sprzedawania dwu / trzy krotnie zawyżonych nieruchomości trwa.

tak to wygląda w inwestycji 4 kolory:
http://www.antyegzekucja.pl/miszmasz-artykuly/banki/4174-dawcy-kapitalu-art-banki
http://www.antyegzekucja.pl/miszmasz-artykuly/banki/4219-gorset-uszyty-przez-banki-leszka-czarneckiego

dziś przez Lions Bank sprzedają nieruchomość 3 krotnie zawyżona do ceny rynkowej:
http://www.osada-sniezka.pl/pl,strona,o_inwestycji,etapy_i_sprzedaz,3.html

Anonimowy pisze...

troche mne Pan wystraszyl mowiec ze sprzedaja np. osade sniezke ( gdzie kupilem apartament) po cenach kilkakrotnie zawyzonych, ale wydaje mie sie ,z e mowienie o jakims kolosalnym przewartosciowaniu to przesada

Anonimowy pisze...

Szkoda, że przed podjęciem jakichkolwiek kontaktów z Lion's Bank nie skorzystałem z opinii zamieszczanych w Internecie i nie zostałem w domu. Opisywana sytuacja dotyczy końca czerwca 2014 i oddziału w Lublinie. "Bankierzy" są zainteresowani TYLKO "długofalową współpracą", najlepiej od razu kupując pakiet apartamentów w sieci condohoteli i ubezpieczając się z rodziną na życie. Lokata w Lion's to tylko pretekst do przesłuchania w sprawie sytuacji majątkowej. Z tego powodu ciągle zmienia się minimalna wymagana kwota lokaty i jej oprocentowanie (bo i tak nie chodzi o założenie lokaty). W przypadku zainteresowania samymi lokatami bank zrywa kontakt - brak reakcji na telefoniczne prośby o kontakt z konsultantem i brak odpowiedzi na monity przesyłane pocztą elektroniczną. Żeby było śmieszniej klient równocześnie jest ankietowany telefonicznie w zakresie poziomu obsługi. SZCZERZE ODRADZAM. A jak chcę posiedzieć na skórzanej kanapie, to po prostu nie wychodzę z samochodu.
Andrzej

Prześlij komentarz