niedziela, 11 maja 2014

500 zł za transfer do T-Mobile i T-Mobile Usługi Finansowe


Zmiany w Alior Sync opisywałem na drugim blogu: Koniec Alior Sync początkiem T-Mobile Usługi Bankowe. W długi weekend majowy marka Alior Sync przeszła do historii. W jej miejsce pojawił się „T-Mobile Usługi Finansowe” (niezbyt przyjazna nazwa i długi link do wpisania w wyszukiwarce).

Zapewne widzieliście już nową reklamę T-Mobile, mającą promować nowy/stary bank. Głównymi twarzami kampanii zostali Państwo Lewandowscy.

W promocji T-Mobile otrzymać można 500 zł premii. Jest jeszcze darmowy debet w koncie, jednak kredyty są be, więc darmowy debet i zwrot 500zł za wzięcie pożyczki w wysokości 10 000 zł pominę w dzisiejszym wpisie.


Promocja została podzielona na dwie części:
 • promocja dla obecnych klientów sieci T-Mobile, którzy nie posiadają jeszcze konta bankowego w dawnym Alior Sync
 • promocja dla nowych klientów T-Mobile.

Promocja dla nowych klientów T-Mobile


Zaczniemy od promocji skierowanej do osób, które nie posiadają jeszcze telefonu w T-Mobile.

W zamian za przeniesienie numeru do T-Mobile można otrzymać 500 zł premii. Kwota ta została podzielona na 10 miesięcznych premii, po 50 zł każda. Warunki tej promocji są dużo łatwiejsze do spełnienia niż tej za założenie T-Mobile Konta (nowy Alior Sync).

Jak skorzystać z promocji?


Z promocji skorzystać mogą zarówno osoby posiadające już T-Mobile Konto (dawny Sync) jak i te, które założą to konto do 31 maja 2014 r.

Aby móc skorzystać z premii 500zł należy:
 • Wybrać i zakupić do 31 maja 2014 r. jeden z dwóch abonamentów T-Mobile:
  • Comfort w cenie 39,99 zł
  • Premium w cenie 49,99 zł
 • Założyć T-Mobile konto przez Internet, Wirtualny Oddział, telefon, albo w sklepie T-Mobile (dotyczy osób, które nie posiadają jeszcze T-Mobile konta)
 • Wyrazić chęć udziału w promocji oraz zgodę na pobieranie przez bank informacji od operatora na temat umów z operatorem

Aby otrzymać miesięczną premię w wysokości 50 zł należy spełnić dwa warunki:
 • brak zaległości w płatnościach faktur za usługi telekomunikacyjne w T-Mobile
 • dokonanie minimum jednej transakcji przy użyciu karty debetowej wydanej do kontaAbonamenty w T-Mobile:

Premia dotyczy dwóch ofert z sieci T-Mobile:
- Premium za 49,99 zł miesięcznie
- Comfort za 39,99 zł miesięcznie


Jak widzicie, taryfa Premium za 49,99 zł miesięcznie zapewni nam nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce oraz 2 GB internetu. Połączenia na telefony stacjonarne w kraju to dodatkowe 5 zł miesięcznie. Tyle samo będą kosztowały nielimitowane wiadomości SMS/MMS.
Taryfa Comfort (39,99 zł) to 800 minut do wszystkich sieci komórkowych oraz 1 GB internetu. Reszta jest tożsama z taryfą Premium.


Promocja dla klientów T-Mobile


Druga promocja dotyczy aktualnych klientów sieci T-Mobile, którzy założą T-Mobile Konto.

W zamian za założenie konta otrzymamy:
 • Do 500 zł zwrotu za zakupy
  • Zwrot podzielony jest na 10 miesięcznych premii po 50 zł
  • Zwrotowi podlega 5% wartości transakcji dokonanych kartą debetową MasterCard NFC.
 • Nieoprocentowany debet do 500 zł do końca roku,
 • 500 zł ekstra do pożyczki powyżej 10 tys. zł,
 • Klienci, którzy mają pozytywną historię płatności w T-Mobile, otrzymają do 1 tys. zł debetu na start.


Aby otrzymać 500 zł zwrotu (10 x 50 zł) należy:
 • Przelewać na T-Mobile konto minimum 1 000 zł
 • Wykonywać transakcje kartą - zwrot dotyczy 5% wartości transakcji (maksymalnie 50 zł miesięcznie)
 • Premia zostanie wypłacona do 15. dnia następnego miesiąca


Uwaga:
„Premia za transakcje Kartą debetową NFC wynosi 5% od kwoty zaksięgowanych transakcji bezgotówkowych, wykonanych Kartą debetową NFC, z wyłączeniem transakcji bezgotówkowych przy użyciu danych Karty, bez fizycznego okazania Karty (tzw. operacji MOTOEC – mail order / telephone order / e-commerce).”
Kolejne wyłączenie dotyczy punktów z MCC 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829.


T-Mobile Konto


Konto w T-Mobile Usługi Bankowe jest zupełnie bezpłatne i dodatkowo posiada pakiet zalet:
 • 0 zł za konto i kartę debetową – bez żadnych warunków
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
 • 0 zł za trzy wpłaty gotówki we wpłatomacie miesięcznie
 • 0 zł za  wpłaty i wypłaty gotówki w punktach T-Mobile Usługi Bankowe
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych co miesiąc
 • 500 zł zwrotu od zakupów dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet (w 10 premiach po 50 zł każda)
 • Płatności zbliżeniowe w telefonie komórkowym z usługą MyWallet – kartę NFC możesz zamówić w trakcie otwierania konta osobistego
 • Bonus 20% podczas doładowywania telefonów w T-Mobile na kartę, Heyah oraz MIX i Heyah MIX z T-Mobile konta
 • Limit w koncie do 1000 zł dostępny od ręki już podczas otwierania konta osobistego - bez dodatkowych formalności oraz opłaty za uruchomienieWnioski


Promocja zwrotu 500 zł nie jest niczym nowym w dawnym Alior Sync. Przez pewien czas, obowiązywał tam taki właśnie zwrot. Podobnie wygląda zwrot za skorzystanie z abonamentu w T-Mobile. Jednak dużo łatwiej jest spełnić warunki tej promocji.

Pozostaje mały niedosyt, że nie można połączyć tych dwóch promocji: 500 zł za abonament w T-Mobile oraz 500 zł za założenie T-Mobile Konta. Wtedy mogła to być promocja roku. Bank jednak uczy się na swoich błędach (z początków Alior Sync).

Czy warto skorzystać z tej promocji?!
Jeżeli kończy wam się umowa i nie przeszkadza wam przeniesienie numeru do T-Mobile to uważam, że warto skorzystać z promocji T-Mobile.
Rzeczywisty zysk nie będzie co prawda tak duży (500 zł), jako że inne sieci posiadają podobne abonamenty w niższej cenie.

Jeżeli posiadacie już abonament w sieci T-Mobile i dużo płacicie kartą debetową to moim zdaniem warto rozważyć również drugą opcję – 500 zł za założenie konta T-Mobile. Każdy oczywiście powinien sam zdecydować. Być może po zakończeniu tej promocji, pojawią się kolejne, lepsze?!

Dokładnie porównanie ofert T-Mobile, nju mobile i Play znajdziecie tutaj:


Więcej:13 komentarze :

Unknown pisze...

A promocja zwrotu za zakupy nie jest też dla byłych klientów Alior Sync (bez abonamentu w T-Mobile)?

Darek M.W. pisze...

Nie, tylko dla nowych klientów ex. Sync. A gdzieś widzisz inne informacje?

Anonimowy pisze...

Ktoś próbował założyć konto 'powiązane z abonentem T-Mobile', w ramach rekomendacji z innego konta w 'Syncu'?
Tak można by jeszcze do przewidywanych 500zł zwrotu, zgarnąć 50zł za polecenie produktu :)

Anonimowy pisze...

Czy ktoś dostał już pierwsze 50 złotych za przeniesienie numeru?

darlaw pisze...

par.6. Regulaminu promocji zawiera informację, że trwa ona co najwyżej do 31 maja 2014, podpisanie umowy po 31 maja 2014 nie uprawnia do korzystania z niej. Czyżby kolejna próba złapania klientów nie czytających załączników?

Darek M.W. pisze...

Pierwotnie promocja była do końca maja.

Obecnie promocja wygląda tak:

Zobacz, jakie to proste

Załóż teraz T-Mobile konto przez Internet, Wirtualny Oddział, telefon, albo w sklepie T-Mobile.
Wybierz dedykowaną ofertę telekomunikacyjną i zakup ją do 31.07.2014 w sklepie T-Mobile, albo na www.t-mobile.pl.
Za każdy miesiąc, w którym choć raz zapłacisz kartą debetową MasterCard® i nie posiadasz zaległości z tytułu płatności faktur za usługi telekomunikacyjne, dostaniesz na T-Mobile konto 50 zł, nawet do kwoty 500 zł

Anonimowy pisze...

Dostal juz ktos pierwsze 50 zl? wydaje mi sie ze juz powinienem dostac a tu nic :-(

darlaw pisze...

z regulaminu wynika, że promocja dotyczy umów podpisanych najdalej do 31.05.2014. Wysyłanie umów przez t-mobile z ofertą promocji 500 jest chyba naciąganiem.

Anonimowy pisze...

Czy ktos juz dostal bonus ? Umowa zostala podpisana w maju rachunek do lipca zaplacony w terminie czerwcowy platnosci karta wykonywane od maja a pieniedzy dalej nie ma, Nie dosc ze to 500zl jest naciegnieciem bo pierwotnie mielismy wziac abonament za 29zl ale do tej promocji trzeba bylo za 39 wiec 10zl wiecej x 24 miesiace = 240zl jak dostane te 500 to zysk 260zl wychodzi a narazie pieniedzy nie widze, ciekawe czy sie okaze ze przeplacilem o 240zl na abonamencie. Czekam na info z t-mobile bo pierowtnie Pani mi odpisala ze do 15 lipca powinnien byc wyplacony bonus.

Anonimowy pisze...

aktualizacja komentarza z 17 lipca.
Ponowna reklamacja do t-mobile a ci skierowali sprawe do t-mobilebankowe (do banku) dzis oddzwonili i w banku zostala zgloszona reklamacja zobaczymy ile tym razem trzeba bedzie czekac.
Wczoraj w punkcie t-mobile powiedzieli ze bank i telefonia to zupelnie co innego i ze operator nic nie moze zrobic i zbywa do banku, oraz powiedzieli ze duzo innych osob ma taki sam problem z bankiem.
Cos tu jest nie tak - zlowic klienta a pozniej niech sie meczy z reklamacjami.

Anonimowy pisze...

Ja też padłam ofiarą T-Mobila, podpisałam umowę w lipcu o przeniesienie numeru od października i dopiero w październiku założyłam konto w Alior Sync, minął październik, listopad a ja nie dostałam obiecanych 50,00 zł zadzwoniłam do banku i otrzymałam informację, że za późno zrobiłam transakcję kartą. Jest grudzień pieniędzy nie ma, dzwonię do banku a Pani uprzejmie informuję, że nie dopełniłam warunków regulaminu bo nie założyłam konta w przeciągu 30 dni od podpisania umowy. Moje pytanie było po jakiego kija miałam zakładać konto w lipcu, jak numer miałam mieć przeniesiony dopiero w październiku. W umowie takiego zapisu nie ma i otrzymałam odpowiedz, że jest w regulaminie, którego dostałam na maila. Zaczęłam sprawdzać dostałam łącznie z innymi regulaminami, które mnie nie dotyczą. Zapytałam jak to jest, że umowę przesyłają przez kuriera a załącznik, który jest integralną częścią umowy przychodzi na maila. Teraz to już wiem, aby nabić klientów w balona. Dobrze wiedzą, że jak ktoś przenosi numer, który ma być aktywowany za kilka miesięcy nie będzie się wczytywał w regulaminy, które przychodzą sobie na maila.
Jestem z jednej strony wściekła sama na siebie, że nie przeczytałam tych regulaminów, ale z drugiej strony uważam, że winę w dużej części ponosi konsultant, który opowiadając o zaletach tej umowy powinien poinformować klienta, że ma tylko 30 dni na założenie konta od podpisania umowy niezależnie kiedy przenosi numer.

Anonimowy pisze...

klamstwo rozboj w bialy dzien tez padlam ofiara

Anonimowy pisze...

Niestety, jak wyżej. Przeczekam jakoś te dwa lata i nigdy więcej nie zwiążę się z t-mobile !

Prześlij komentarz