Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

wtorek, 20 maja 2014

Bank Millennium - Konto 360°, 4,5% na lokacie, 4% na koncie oszczędnościowym


Bank Millennium wprowadził do oferty nowe konto osobiste – Konto 360°. Nazwa ma nawiązywać do wszechstronności nowego konta. Nowinką jest tutaj pakiet assistance, który przez pierwszy rok od otwarcia konta będzie darmowy. Potem jego koszt wyniesie 4,99zł miesięcznie.

Ofertę opisuję jednak z innego powodu. Jest to nie lada gratka dla oszczędzających. Konto 360° umożliwi założenie lokaty na 4,5% i konta oszczędnościowego na 4%.

→  Załóż Konto 360° w Banku Millennium


Promocja – lokata na 4,5% i konto na 4%


Na początek jeszcze reklama konta przygotowana przez Bank Millennium J:
„Wyobraź sobie konto idealne. Jest darmowe, wygodne, dostępne, gdziekolwiek jesteś, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Na dodatek chroni Cię przed przeciwnościami dzięki całodobowej pomocy medycznej oraz wsparciu domowych fachowców. Niemożliwe? Możliwe! Konto 360° to pełna odpowiedź na Twoje codzienne potrzeby!”

Wracając jednak do meritum. W promocji otrzymujemy wyższe oprocentowanie rachunku oszczędnościowego – 4% i lokaty mobilnej - 4,5% zamiast 4%.


Lokata mobilna na 4,5%
Lokatę mobilną na 4,5% dostępna jest wyłącznie dla osób posiadających opisywane dzisiaj konto 360°.


Szczegóły lokaty mobilnej na 4,5%:
 • Oprocentowanie lokaty: 4,5%
 • Okres lokaty: 3 miesiące
 • Kwota minimalna: 500 zł
 • Kwota maksymalna: 10 000 zł
 • dostępna wyłącznie dla osób posiadających konto 360° w Aplikacji Mobilnej
 • można otworzyć tylko jedną Lokatę Mobilną 


Oprocentowanie: Konto oszczędnościowe na 4%
Konto 360 to również wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Obowiązuje ono podobnie jak w przypadku lokaty przez okres 3 miesięcy.  Ważna uwaga, że obowiązuje ono dla nowych środków. Ważne jest też, aby konto oszczędnościowe było podpięte pod Konto 360. Gdy mieliście je już wcześniej podpięte do Dobrego Konta, to można zmienić powiązanie wchodząc w edycję.


Szczegóły konta oszczędnościowego – 4,0% przez 3 miesiące
 • Oprocentowanie promocyjne: 4%
 • Okres obowiązywania: 3 miesiące
 • Kwota minimalna: brak (dla nowych środków)
 • Kwota maksymalna: 25 000 zł
 • Kapitalizacja odsetek: miesięczna
 • Uwaga: tylko dla nowych środkówOprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 3 miesiące dla nowych środków wpłaconych podczas Promocji, która trwa do 21.06.2014 r.


Uwaga: Limity zostały podwyższone dwukrotnie (4% obowiązuje do 50 000 zł, a 3,5% do 100 000 zł).


Oprocentowanie poza promocją:Konto 360° - szczegóły


Konto 360 w Banku Millennium może być w pełni darmowe przez pierwszy rok. Warunki są proste do spełnienia i są one identyczne jak w przypadku „Dobrego Konta”. Wystarczy przelew na to konto w wysokości min. 1000 zł w miesiącu i dokonanie jednej płatności kartą.


Od drugiego roku prowadzenia konta zostanie naliczona opłata za „Pakiet Bardzo Pomocny” w wysokości 4,99 zł.


Konto 360° to:
 • 0 zł za prowadzenie konta
  • warunek to wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł i jedna płatność kartą
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez internet i mobilne
 • 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
 • 0 zł za „Pakiet Bardzo Pomocny” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta
  • 4,99 zł od drugiego roku
 • Dodatkowe środki bez oprocentowania aż do 7 dni w miesiącuPakiet Bardzo Pomocny
Pakiet Bardzo pomocny to:
 • pomoc medyczna – w razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku w domu, m.in. z wizyt domowych lekarza i pielęgniarki,
 • pomoc domowa – w razie zdarzenia losowego m.in. z interwencji hydraulika, elektryka, ślusarza, szklarza oraz napraw sprzętu AGD/RTV/PC
 • pomoc IT – m.in. naprawy smartfona, telefonu, tabletu, zakupu urządzenia w razie kradzieży, całodobowego dostępu do infolinii.


Można skorzystać aż z 7 interwencji w roku. Wystarczy kontakt z całodobowym Centrum Alarmowym.Wnioski


Konto 360° jest bardzo ciekawą alternatywą przez pierwszy rok od jego założenia. Posiada więcej korzyści niż Dobre Konto a wymaga tych samych warunków do zwolnienia z opłat.


Sam założyłem je przez bankowość internetową i moje oszczędności już tutaj pracują. Na razie na koncie oszczędnościowym na 4%, a od przyszłego miesiąca jak zmobilizuję więcej środków to wrzucam je na lokatę na 4,5%.

Uwaga na koniec:
Domyślnie zostanie włączone ubezpieczenie karty "Bezpieczna karta" kosztujące 2,99zł miesięcznie. Zaraz po założeniu konta radzę zadzwonić na infolinię Millennium (22 598 40 40) i je wyłączyć.

Przy składaniu wniosku nie ma możliwości rezygnacji z tego ubezpieczenia, co jest celowym działaniem banku, aby z darmowego konta jedna wyciągnąć jakieś opłaty.


Więcej:


7 komentarze :

Anonimowy pisze...

Jak jest z tą płatnością kartą? Orientujesz się czy wystarczy, że będę robił tą kartą z dobrego konta czy muszę koniecznie wziąć nową do 360?

Darek M. pisze...

Jak chcesz być zwolnionym z opłat to musisz wziąć kartę i minimum raz w miesiącu coś nią kupić. Nawet za kilka złotych.

anna pisze...

Witam.Jaki jest numer tel.calodobow.centrum alarmowego.Jak funcjonuje pomoc medyczna np choroba i lekarz przychodzi do domu bezplatnie? Jak jest z karetka?

Darek M. pisze...

(+48 22) 203 75 00

Nierozrzutny pisze...

Wszystko fajnie, ale jak ma się "Dobre Konto" to nie można zmienić go na "Konto 360" bez zmiany numeru konta i karty :/

OpinieOpinie pisze...

Ciekawi mnie tylko jak długo Millennium wytrzyma konkurencję z innymi darmowymi rachunkami. Trzeba pamiętać, że choćby taki T-mobile Usługi Bankowe oferuje to samo bez konieczności przelewania wypłaty na konto (żeby rachunek pozostał darmowy). A jak już przelewamy wynagrodzenie to mamy minimalny (ale zawsze coś) moneyback. A tutaj nic. Poza tym po zmianie regulaminu w sierpniu mBank wrócił do łask i chyba szykuje mu się zwycięstwo w kilku rankingach w tym roku.

OpinieOpinie pisze...

Ciekawi mnie tylko jak długo Millennium wytrzyma konkurencję z innymi darmowymi rachunkami. Trzeba pamiętać, że choćby taki T-mobile Usługi Bankowe oferuje to samo bez konieczności przelewania wypłaty na konto (żeby rachunek pozostał darmowy). A jak już przelewamy wynagrodzenie to mamy minimalny (ale zawsze coś) moneyback. A tutaj nic. Poza tym po zmianie regulaminu w sierpniu mBank wrócił do łask i chyba szykuje mu się zwycięstwo w kilku rankingach w tym roku.

Prześlij komentarz