wtorek, 6 maja 2014

Expander – Lokata na Deser na 5%


Kolejny raz powraca świetna oferta lokaty od Expandera przy współpracy z Meritum Bankiem. Podobnie jak w przypadku poprzedniej oferty (Expander – Dobra Lokata na 5%).

Lokata na Deser lub też "Lokata Majowa" da zarobić 5% w skali roku, okres lokaty to zaledwie 2 miesiące. Spieszcie się, w  poprzedniej promocji, lokata została wycofana wcześniej niż pierwotnie zapowiadano!

(Po wypełnieniu wniosku na stronie Expandera czekamy na kontakt doradcy. Podczas rozmowy, możemy umówić się na spotkanie i założenie lokaty).


Szczegóły promocji – Lokata na Deser na 5%


Promocyjna Lokata na Deser jest i lepsza i gorsza od poprzedniej :), z jednej strony zamiast 1-miesiąca, Lokata na Deser trwa dwa razy dłużej – 2 miesiące. Z drugiej natomiast, maksymalna kwota lokaty jest dużo niższa. Oprocentowanie lokaty pozostaje bez zmian - 5,00% w skali roku.

Lokatę na Deser można założyć na kwotę od 1 000 zł do 15 000 zł. Oferta dotyczy nowych klientów Expandera.Szczegóły:
  • Termin: 2 miesiące
  • Oprocentowanie: 5,00%
  • Odnawialność: brak
  • Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł
  • Maksymalna kwota lokaty: 15 000 zł
  • Liczba lokat: można założyć 1 lokatę na osobę


Lokata dostępna jest dla wszystkich klientów sieci Expander (tych nowych jak i obecnych). Nie ma tutaj wyłączenia jak poprzednich promocjach, że tylko nowi klienci mogą z niej skorzystać!!!

Uwaga:
Promocja trwa do 23 maja 2014 roku lub wyczerpania limitu lokat w Promocji. Z doświadczenia wiemy, że może zostać ona wycofana jeszcze wcześniej z oferty.


O Expanderze


Expander to pierwsza firma doradztwa finansowego na polskim rynku. Pierwszy oddział Expandera został otwarty w grudniu 2001 roku w Warszawie.


Jak założyć Lokatę na Deser?


Sprawa jest prosta i można ją przedstawić w trzech krokach.

Założenie w trzech krokach:
  • Wypełnienie wniosku online
  • Umówienie się na spotkanie po kontakcie pracownika firmy Expander
  • Wizyta w oddziale i założenie lokaty


Do założenia lokaty niezbędny jest numer rachunku bankowego, z którego wpłacone zostaną środki. Na ten rachunek wrócą pieniądze po zakończeniu lokaty. Niezbędne będzie również wyrażenie zgód marketingowych.

Dodatkowo, podczas wizyty u doradcy należy posiadać dokument tożsamości.


Warunki

„Oferta lokaty bankowej na okres 2 miesięcy o stałym oprocentowaniu w stosunku rocznym w wysokości 5% oferowanej przez Expander Advisors Sp. z o.o. w ramach promocji "Lokata majowa". Promocja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od dnia 29.04.2014 do dnia 23.05.2014 lub do wcześniejszego odwołania. W ramach promocji Klient może założyć jedną lokatę w minimalnej wysokości 1000 zł, a maksymalna kwota lokaty wynosi 15 000. zł. Oferta nie wymaga skorzystania przez Klienta z innych, dodatkowych produktów. Środki znajdujące się na lokacie są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG) zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 1994 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t. j. Dz. U. z 2009 r., Nr 84, poz. 711 z późn. zm.). Lokata jest dostępna wyłącznie w oddziałach Expander. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Regulamin i szczegóły Promocji "Lokata majowa" dostępne na www.expander.pl oraz u Doradcy.”


2 komentarze :

Anonimowy pisze...

Nie rozumiem jaki jest sens wizyty w oddziale skoro zakładając lokatę trzeba dokonać przelewu?

Anonimowy pisze...

Sens jest taki, że bankier podczas wizyty robi wodę z mózgu klientowi, który albo łyknie te kity albo i nie.

Prześlij komentarz