Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

środa, 11 czerwca 2014

100 zł za założenie konta Inteligo w programie Mam Inteligo


Powróciła promocja „Mam Inteligo” promująca internetowe konto Inteligo. Polecać konto może każda osoba posiadająca konto Inteligo, która zarejestruje się w programie polecającym.

Zobacz też:
Do zdobycia jest podobnie jak w poprzedniej edycji 100 zł dla osoby poleconej i (tutaj jest zmiana) 50 zł dla polecającego. Tym razem jednak premia zostanie wypłacona w postaci gotówki a nie bonów do sieci Empik.Szczegóły promocji - 100zł za założenie konta Inteligo


Obecny program „Mam Inteligo” został podzielony na trzy etapy:
  • I etap: 29.05 - 30.06.2014 r.
  • II etap: 1.07 - 31.07.2014 r.
  • III etap: 1.08 - 31.08.2014 r.


W programie „Mam Inteligo” osoba polecająca otrzyma po spełnieniu warunków 50 zł premii, natomiast osoba polecona otrzyma 100 zł.


Jak otrzymać 100 zł premii?


Aby otrzymać 100 zł premii, należy:
  • Otworzyć konto Inteligo korzystając z formularza na stronie Mam Inteligo
    • Podczas zakładania konta należy wpisać numer telefonu osoby polecającej, zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę marketingową drogą elektroniczną. (Nie masz polecającego? Napisz na drogadowlasnegom (et) gmail com).
    • Uwaga: Promocja dotyczy nowych klientów Inteligo. Przez słowo „nowych” bank rozumie takich klientów, którzy obecnie nie posiadają konta i o nie nie wnioskują.
  • Drugim i zarazem ostatnim krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą do rachunku głównego lub aplikacją mobilną IKO na kwotę minimum 200 zł w ciągu 30 dni od otwarcia konta.


Prawda, że banalnie proste warunki do spełnienia? 

Po założeniu konta i zgarnięciu 100 zł, można polecić konto innych znajomym i zarabiać kolejne 50 zł za każde polecenie.


Przyznanie i wypłata premii


W terminie do 7 dni od zakończenia każdego etapu, bank dokona weryfikacji osób uprawnionych do otrzymania premii.

Premia zostanie wypłacona w terminie do 25 dni od momentu weryfikacji.


Z regulaminu


„nowy Klient – osoba, która w dniu przystąpienia do Programu nie posiada Konta Inteligo indywidualnego lub wspólnego, ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie Konta Inteligo indywidualnego lub wspólnego, złożony przed przystąpieniem do Programu.”
„Dokonanie w ciągu 30 dni kalendarzowych liczonych od dnia otwarcia Konta Inteligo, co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do Konta Inteligo lub przy użyciu aplikacji IKO, o łącznej wartości minimum 200 PLN w punktach usługowo – handlowych lub w Internecie.

„Transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do Konta Inteligo lub przy użyciu aplikacji IKO można dokonać po zakończeniu Programu, o ile zostanie zachowany termin wskazany w ust. 1 pkt. 4.”„Nowy Klient, po spełnieniu warunków, o których mowa w § 3 ust. 1, otrzyma 100 PLN w formie przelewu na pierwsze Konto Inteligo. W trakcie Programu nowy Klient może otrzymać tylko jedną nagrodę z tego tytułu. W przypadku, gdy pierwsze Konto Inteligo jest kontem wspólnym, do nagrody będzie uprawniona wyłącznie osoba, której dane zostaną podane w pierwszej kolejności we wniosku, o którym mowa w § 3 ust. 1 pkt. 1.”

Podatek

„1. Nagrody wypłacone zgodnie z § 6 podlegają opodatkowaniu zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (Dz. U. 2012, poz. 361 ze zm.). 
2. Z zastrzeżeniem zmiany interpretacji przepisów prawa podatkowego, Bank zobowiązany jest na mocy art. 42a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych do sporządzenia i wysłania na adres korespondencyjny Uczestnika, nowego Klienta oraz właściwego urzędu skarbowego Informacji PIT-8C, w terminie do końca lutego następnego roku podatkowego.”

Więcej:


18 komentarze :

Anonimowy pisze...

Inne banki jakoś unikają opodatkowania, jak to jest?:)

Darek M. pisze...

Ten jest państwowy, więc Minister Finansów nie byłby zadowolony z omijania podatku ;)

Anonimowy pisze...

czy jest opłata za konto ? Jak jej uniknąć ?

Darek M. pisze...

Rzeczywiście zapomniałem napisać szczegóły konta Inteligo. W poprzednim, podlinkowanym wpisie chyba wszystko jest.

Co do konta, to trzeba zapłacić min. 100 zł miesięcznie i wtedy konto jest zupełnie za zero.

Anonimowy pisze...

czesc za 30pln moge kogos polecic

Anonimowy pisze...

I pojawił się mały problem... Trzeba było się zarejestrować w promocji wcześniej, czego tu nie ująłeś (osoba polecająca). Tak czy inaczej zdążyłem jeszcze się zalogować dzisiaj i złożyć reklamacje - ale nie wiem czy mi wypłacą... W zasadzie z regulaminu to nie wynika... Jakby można było prosić kogoś o opinię... Z góry dziękuje:-)

Anonimowy pisze...

Mam ten sam problem. Najpierw poleciłem kilka osób, a dopiero później zauważyłem, że należało się wcześniej zarejestrować na stronie http://maminteligo.pl. Z regulaminu nie wynika, czy istotna jest kolejność spełniania warunków koniecznych do otrzymania premii. Na infolinii konsultanci też tego nie wiedzą. No nic, pozostaje poczekać, a jeśli nie dostanę kasy, to będę składał reklamację.

Anonimowy pisze...

I jeszcze jedna ciekawa sytuacja, po zalogowaniu się do maminteligo.pl w polu "Twoje aktywne polecenia" (w lewym dolnym rogu) widnieją liczba osób, które zostały polecone przed i po zarejestrowaniu się na tej stronie, natomiast w polu "Liczba poleceń" (w prawym górnym rogu), czyli "Liczba otwartych z polecenia kont Inteligo, które obecnie spełniają warunki Regulaminu i kwalifikują się do przyznania nagrody." mam zero osób. Możliwe, że liczba osób spełniających warunek zostanie zaktualizowana później według informacji zawartej na tej stronie "w terminie do 7 dni od zakończenia każdego etapu, bank dokona weryfikacji osób uprawnionych do otrzymania premii.".

Darek M. pisze...

Tak, polecenia są weryfikowane z opóźnieniem.

Anonimowy pisze...

Czy ktoś już otrzymał wypłatę za spełnienie warunków za lipiec? Zgodnie z regulaminem weryfikacja powinna być do 7 sierpnia, a następnie wypłata do 25 dni kalendarzowych od 7 sierpnia, czyli już powinno być, a ja nic nie mam... Zarejestrowałem się zanim wysyłałem polecenia.

Darek M. pisze...

Pozostaje czekać do końca dnia a potem już pytanie do banku. Być może gdzieś napisane jest o dniach roboczych i pominąłem ten fakt.

Anonimowy pisze...

Czy ktoś dostał wypłatę za lipiec? W regulaminie pisze o dnia kalendarzowych, także już wypłata powinna być.

Anonimowy pisze...

właśnie doszła premia

Anonimowy pisze...

założyłam konto 3 wrzesnia i wykonalam transakcje bezgotówkowa na ponad 200 zl w sklepach lecz jeszcze pieniadze nie wplynely

Anonimowy pisze...

Oszuści !!!!!!! Stają na uszach żeby nie wypłacić nagrody. Żenada...

Darek M. pisze...

A konkretnie? Pierwszy raz słyszę o problemach

Anonimowy pisze...

banda oszustów, bez rejestracji nie ma polecenia. ktoś wcześniej o tym informował?

Darek M. pisze...

Bez jakiej rejestracji?

Prześlij komentarz