Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

poniedziałek, 30 czerwca 2014

BNP Paribas – iKonto z 3% zwrotem (do 600 zł rocznie)

 

Promocja goni promocję, tak można opisać to, co się ostatnio dzieje na rynku produktów finansowych. Dopiero co zakończyła się świetna promocja Lokaty Bezkarnej z premią 80zł a już mam dla Was kolejną bardzo ciekawą ofertę.

Bank BNP Paribas idzie w ślady Alior Sync, wprowadzając bardzo podobną promocję swojego nowego konta internetowego - iKonto. Zwrot w tym wypadku wynosi nie 5% a 3% od wartości transakcji. Nałożony został również miesięczny limit, dobrze znany z końca promocji Synca.


Szczegóły promocji – 3% zwrotuW BNP Paribas zwrot 3% wysokości transakcji otrzymamy za transakcje wykonane poprzez platformę PayU, dobrze znaną choćby z Allegro. PayU obsługuje wiele sklepów internetowych. Nie ma tutaj jednak róży bez kolców. Niektóre sklepy przy płatnościach tego typu mogą stosować wyższe opłaty, np. za transport lub za samą płatność.

Szczegóły premii za płatności online:
 • Zwrot 3% wartości transakcji online dokonanych kartą w ramach platformy PayU.
 • Maksymalna kwota zwrotu 50 zł miesięcznie i 600 zł rocznie (podobnie jak po zmianach w Alior Sync).
  • Aby otrzymać maksymalny zwrot 50 zł miesięcznie, należy dokonać zakupów przez PayU na kwotę 1500 zł. Dokonując zakupów na niższą kwotę otrzymamy proporcjonalnie niższe wynagrodzenie.
 • Warunkiem uruchomienia funkcji moneyback są miesięczne wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł


Jak skorzystać z 3% moneyback

Aby skorzystać ze zwrotu 3% wartości transakcji przez PayU należy:
 • Wypełnić wniosek online o iKonto
 • Następnie należy wykonać przelew inicjujący na kwotę 1 zł ze swojego konta w innym banku
 • Po wpływie i weryfikacji przelew, na maila otrzymamy link aktywacyjny i wszystkie potrzebne dane do logowania.


iKonto - szczegółyiKonto będzie darmowe po spełnieniu dwóch warunków:
 • Zasilania rachunku kwotą co najmniej 1000 zł. Jeżeli nie spełnimy tego warunku to opłata za konto wyniesie aż 9 zł. Sam przelew może pochodzić z naszego konta w innym banku.
 • Wykonywania transakcji na kwotę minimum 200 zł miesięcznie lub posiadanie karty kredytowej BNP Paribas. Jeżeli nie wykonamy transakcji na wymaganą kwotę to za kartę przyjdzie nam zapłacić aż 6 zł miesięcznie.

Jeżeli spełnienie tych warunków nie jest dla was trudne to warto zainteresować się iKontem w BNP Paribas. Dodatkowo otrzymujemy cztery wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju za darmo (nieograniczone z bankomatów własnych BNP Paribas). Trzeba mieć tylko na uwadze dosyć wysokie opłaty w przypadku nie spełnienia powyższych warunków. W sumie konto może kosztować 15 zł miesięcznie.


Szczegóły iKonta:
 • 0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach już od 1000 zł.
  • 9 zł miesięcznie - w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie karty debetowej BNP Paribas MasterCard z możliwością płatności online przy miesięcznych transakcjach online kartą powyżej 200 zł miesięcznie lub w przypadku posiadania karty kredytowej.
  • 6 zł miesięcznie w przeciwnym razie.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas bez ograniczeń i pierwsze 4 wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, każda kolejna 3 zł.
 • 0 zł za przelewy wewnętrzne
 • 3% cashback od transakcji online poprzez PayU


Karta płatnicza do kontaKarta BNP Paribas MasterCard to:
 • Karta z funkcją PayPass
 • Możliwość płatności online
 • 0 zł za kartę debetową przy dokonaniu transakcji online kartą powyżej 200 zł miesięcznie lub w przypadku posiadania karty kredytowej.
  • 6 zł miesięcznie - w przeciwnym razieWnioski

iKonto od BNP Paribas będzie w pełni darmowe pod  warunkiem wpływów w wysokości min. 1000 zł i płatności kartą na min. 200 zł miesięcznie. Dodatkowo otrzymamy tutaj premię w wysokości 3% transakcji dokonanych w Internecie za pomocą platformy PayU.

Jest to niewątpliwie jedno z najlepszych kont na rynku.

Wysoki zwrot od transakcji za pomocą PayU może wynikać z … wysokiej prowizji pobieranej przez ten serwis od sklepów oferujących te płatności. Na stronie PayU znajdziemy informację, że tylko teraz prowizja ta wynosi „zaledwie 1,9% + 0,30 zł”.

To właśnie dlatego wiele sklepów oferuje niższe ceny przy płatności np. zwykłym przelewem. Jakbym miał zapłacił 2% mniej przelewem to wybrałbym właśnie taką opcję.


Ta prowizja nie występuje w przypadku zakupów na Allegro. Większość z nas właśnie na tym serwisie dokonuje najwięcej transakcji. Jeżeli dokonujecie wielu zakupów na Allegro to iKonto będzie dla was idealnym rozwiązaniem.


6 komentarze :

Kamil Pieczonka pisze...

Ledwo co zamknąłem BZ WBK po zakończeniu promocji, żeby otworzyć Credit Agricole, a tu kolejne konto do kolekcji by się nadało, chyba tym razem padnie na T-Mobile Usługi Bankowe, bo na Allegro zdarza mi się dosyć często kupować, jeśli to bezterminowe i bez limitu rocznego, to całkiem dobra propozycja.

Anonimowy pisze...

No ja mam już za dużo tych promocji, więc na razie nie biorę. Ale propozycja super.

Darek M. pisze...

No sporo tego jest. Jutro sam otwieram to konto, zobaczymy jak to wygląda od środka ;)

Anonimowy pisze...

Co za g... bank. Po godzinie 18 czy 19 już nic się nie załatwi, mimo, że na stronie piszą o 24h obsłudze. Parodia jakaś.

Daro pisze...

Karty debetowe są niewidoczne w systemie bankowości elektronicznej. Bank pracuje nad tym, żeby to naprawić :D

Mamy drugi nowy bank i podobne problemy ;) Chociaż tutaj przelewy dochodzą.

Roman pisze...

karty nie sa widoczne i co z tego? wazne ze dzialają...

Prześlij komentarz