Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

wtorek, 3 czerwca 2014

ING – 200zł za założenie internetowego Konta z Lwem na Grouponie


Do serwisu zakupów grupowych powróciła promocja ING z czerwca zeszłego roku. ING Bank Śląski na Grouponie oferuje premię 200zł w zamian za założenie Konta z Lwem Direct.

Warunki są łatwe do spełnienia a dodatkowa gotówka zawsze się przyda. Wystarczy do 15 grudnia 2014 roku wykonać transakcje kartą płatniczą do konta na kwotę 1000zł oraz otrzymać w tym czasie trzy wpływy wynagrodzenia.

Zobacz aktualną promocję ING:Szczegóły promocji – 200 zł premii od ING


Uczestnictwo w promocji nie wymaga od nas żadnych wizyt w banku czy spotkań z kurierem. Konto z Lwem Direct założymy całkowicie online.

Jak skorzystać z promocji i otrzymać 200 zł
 • Pierwszym krokiem jest zamówienie Groupona za 0 zł
 • Do 15 czerwca 2014 roku należy wypełnić dedykowany do promocji formularz zgłoszeniowy (https://e.ingbank.pl/konto-z-premia) oraz wypełnić wniosek o otwarcie Konta z Lwem Direct
 • Do 15 lipca 2014 roku należy zawrzeć umowę o prowadzenie konta, umowę o świadczenie usługi bankowości internetowej ING BankOnLine oraz umowę o kartę VISA zbliżeniową.
 • Aby uzyskać pierwsze 100 zł premii należy do 15.12.2014 wykonać transakcje bezgotówkowe (zakupy) na łączną kwotę min. 1000 zł (w złotych polskich wykonane kartą wydaną do konta).
 • Aby uzyskać drugie 100 zł premii, na Koncie Direct do 15.12.2014r. muszą zostać zaksięgowane w różnych miesiącach min. 3 wpływy wynagrodzenia, emerytury lub renty o wartości min. 1000zł.
 • Spełniając oba powyższe warunki promocji otrzymamy premię w wysokości 200 zł.
 • Premia zostanie wypłacona do 22 grudnia 2014 r.Warunki

 • 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
 • Oferta tylko dla osób, które w dniu rozpoczęcia promocji są osobami pełnoletnimi, uprawnionymi do zawarcia umowy o prowadzenie Konta z Lwem Direct i od dnia 01.01.2013 r. do dnia rozpoczęcia promocji nie były i nie są posiadaczami Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, VIP dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim.
 • Promocja trwa od dnia 26.05.2014 do dnia 22.12.2014 r.
 • Uwaga: Na dzień 22 grudnia 2014 r. trzeba być posiadaczem konta oraz karty w INGZ regulaminu


Z Promocji wyłączone są następujące transakcje:a. Wypłata gotówki z bankomatu;b. Wykonywane w systemach do obsługi mikropłatności, umożliwiające przekazywanie środków pieniężnych pomiędzy dwoma osobami fizycznymi przy pomocy karty płatniczej, poprzez Internet;c. Anulowane w częściowej lub pełnej kwocie lub wycofane w związku ze zwrotem produktu lub rezygnacją z usługi.”

„Kwoty premii uzyskanych w Promocji podlegają zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych ( t.j. z 2012 Dz.U. poz. 361 ze zm.).”Konto z Lwem Direct


 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce
 • 0 zł za wpłaty we wszystkich wpłatomatach ING, teraz także w nowoczesnych bankomatach zbliżeniowych ING,
 • 3% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w PLN w ramach oferty „Bonus na start” przez 4 miesiące od otwarcie konta
 • 0 zł użytkowanie zbliżeniowej karty Visa
  • miesięczna opłata za kartę wynosi 7 zł, chyba że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą, wyniesie co najmniej 200 zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca


Więcej:

9 komentarze :

Anonimowy pisze...

Witam,
wie ktoś czy wystarczy przelać kasę z innego konta z tytułem wynagrodzenie czy faktycznie kasa musi przyjść od pracodawcy?

Anonimowy pisze...

To i tak już nieaktualne bo grupony się skończyły...

WGiSR Gospodarka Przestrzenna pisze...

Podbijam 1 pytanie :-) Pieniądze rzeczywiście muszą zostać przelane przez pracodawcę, czy też wystarczy przelew z innego konta zatytułowany jako "wynagrodzenie"? Ktoś wcześniej korzystał już z tej promocji?

Anonimowy pisze...

oferta jest też dostępna jeszcze na stronie ing za założenie konta ale tylko 100 pln
http://www.ingbank.pl/indywidualni/konta-osobiste

kuba pisze...

Heh szybko poszło nie ma co. W sumie ja i tak już mam tam konto.

Darek M. pisze...

Tak, normalnie przez stronę można zyskać 100 zł. Tutaj 200 zł :)

Patrzcie na inne miasta, czasami po zmianie miasta groupony są dostępne.

Ewa pisze...

Dzięki za informację. Właśnie zakładam sobie u nich konto

Anonimowy pisze...

jest już kasa :]

Darek M. pisze...

Super, dzień przed terminem :)

Prześlij komentarz