Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

niedziela, 27 lipca 2014

Credit Agricole – 1Konto z premią do 290 zł


Credit Agricole nie poprzestaje w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów. W poprzedniej promocji można było zyskać aż do 1000 zł premii, co jest rekordem wszystkich promocji bankowych (Credit Agricole – do 1000 zł premii dla nowych klientów).

Tym razem promowane jest w pełni darmowe konto osobiste dla młodych - 1Konto. Jest to konto stworzone z myślą o najmłodszych, którzy zakładają swoje pierwsze konto w banku. Coś w stylu konta <30 w BZ WBK.

W zamian za jego założenie można zyskać do 290 zł premii.


Szczegóły promocji


Promocja „Polecam 1Konto” oprócz promowania 1Konta, ma skłonić klientów do dokonywania płatności kartą płatniczą. Z promocji wyłączone są osoby, które w ciągu 90 dni od dnia rozpoczęcia promocji były posiadaczami konta dla osób fizycznych w Credit Agricole.

Premia 290 zł została podzielona na dwie części:
 • 50 zł na start
 • do 20 zł miesięcznie przez 12 kolejnych miesięcy (razem 240 zł) za korzystanie z usługi CAsever „Oszczędzam na okrągło”


Promocja trwa od 13 lipca do 15 sierpnia 2014 r.


50 zł na start


Premię na start w wysokości 50zł otrzymamy za pierwszy wpływ na kwotę nie mniej niż 500 zł. Dodatkowo wpływ ten musi nastąpić nie później niż w kolejnym miesiącu od przystąpienia do promocji.


Premia 12 x 20 zł za korzystanie z CAsaver


Premia za płatności kartą (20 zł miesięcznie) zostanie wypłacona po wykonaniu transakcji bezgotówkowych dowolną kartą na kwotę min. 100 zł miesięcznie.

Obie premie zostaną wypłacone w postaci oprocentowania specjalnego części środków na rachunkach. Premie zostaną przekazane na rachunek Oszczędzam uczestnika.


Jak skorzystać z promocji?


Skorzystanie z promocji można podzielić na dwa kroki:
 • Wypełnienie formularza na stronie banku: Polecam 1Konto
  • Po jego wypełnieniu otrzymamy kod SMS uprawniający do udziału w promocji
 • Założenie 1Konta w placówce banku z okazaniem w/w kodu SMS


Aby wziąć udział w promocji, należy:
 • Otworzyć nowe konto osobiste w pakiecie 1Konto wraz z dostępem do bankowości internetwej, kartą płatniczą i Rachunkiem Oszczędzam w PLN
  • Okazać w placówce banku certyfikat lub kod sms uprawniający do skorzystania z promocji
  • wyrazić zgodę na działania marketingowe oraz otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
  • podać numer telefonu komórkowego lub adres email
  • zatwierdzić przystąpienie do promocji
 • Zapewniać regularne wpływy na Konto w wysokości minimalnie 500 zł miesięcznie
  • w banku musimy złożyć „zlecenie przekazywania środków” lub „deklarację stałego zasilania konta
 • Aktywnie korzystać z posiadanego Konta - płacić kartą miesięcznie na co najmniej 100 zł
  • warunkiem jest też uruchomienie usługi Oszczędzam na Okrągło (CAsaver), jeżeli nie dokonaliśmy tego przy otwarciu konta


Szczegóły 1Konta


1Konto zostało stworzone z myślą o osobach, które otwierają swoje pierwsze konto osobiste. Po ukończeniu 27 roku życia, konto zostanie automatycznie przekształcone w Konto PROSTOoszczędzające PLUS. Konto to do ukończenia 30 roku życia będzie prowadzone za darmo po spełnieniu jednego warunku – wpływu w wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

1Konto to:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę Visa 1Konto
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Credit Agricole, BZ WBK i Euronetu
 • 0 zł za Pakiet Pomoc Techniczna
  • elektryka, hydraulika, ślusarza, szklarza, technika urządzeń grzewczych, dekarza i stolarza, a także serwisanta urządzeń AGD i RTV oraz specjalisty ds. sprzętu komputerowegoWnioski


Kolejna świetna promocja od banku Credit Agricole. W bardzo prosty sposób można zgarnąć 290 zł premii. Co więcej otrzymamy w pełni darmowe konto osobiste z pakietem Pomoc Techniczna.

Niestety wygląda na to, że nie obędzie się bez wizyty w placówce banku. Tam pewnie trafimy na kolejkę klientów spłacających raty pożyczek / kredytów (starsza część klienteli o mniejszej świadomości finansowej spłaca je osobiście w oddziale). Opisuję swoje odczucia po każdej wizycie w oddziale banku. Credit Agricole po wchłonięciu Lucas Banku, udziela wielu pożyczek i kredytów, na których to w końcu banku zarabiają.

Nie do końca wiem, dlaczego bank nie umożliwi skorzystania z promocji całkowicie online. Moim zdaniem takie wizyty w oddziałach są zupełnie niepotrzebne.

Więcej:


10 komentarze :

Anonimowy pisze...

Czyli ta promocja dotyczy osob poniżej 27 roku zycia tak ? jak sie ma 28 to niestety sie nie lapiemy dobrze rozumuje ??

Anonimowy pisze...

skąd jest informacja, że promocja dotyczy osób do 27roku życia? Zgodnie z paragrafem 3 regulaminu nie ma takich obostrzeń

Pawełek pisze...

Ja osobiście nie polecam Credit Agricole. Przy samym zakładaniu konta miałem już wiele problemów bo wciskano mi jakieś pakiety których nie chciałem. Później na kartę musiałem czekać 2 miesiące zanim mi ją przysłali.

Darek M. pisze...

Ja nie miałem żadnych problemów a karta była w ciągu tygodnia.

Anonimowy pisze...

Na stronie banku w ofertach kont jest napisane ze te 1Konto jest dla tych co maja mniej niz 27 lat. takze nie wiem. W tresci artykułu tez jednoznacznie nie jest napisane czy ta promocja jest dla wszystkich ? Moze ktos sprostować?

Anonimowy pisze...

Przeczytaj sam i sprostuj dla mnie!

Anonimowy pisze...

????

pws pisze...

1Konto mogą otworzyć tylko osoby do 27. roku życia, a tylko takie konto uczestniczyć w tej promocji, która jest bardzo okrojoną wersją swojej niedawnej promocji z 1000 zł premii.

Szybki pisze...

Zazwyczaj są jakieś ograniczenia przy takich promocjach , a jak i tak masz założyć konto to warto cokolwiek zyskać.

Anonimowy pisze...

Proces zakładania konta w oddziale zajął mi tylko godzinkę...

Prześlij komentarz