Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

piątek, 18 lipca 2014

Konto Wyższej Jakości z premią 50 zł w Alior Bank


Stało się to co zapowiadałem tuż po starcie nowej oferty konta osobistego Alior Banku. Na Grouponie pojawiła się oferta Konta Wyższej Jakości z premią 50 zł dla nowych klientów. Sam Groupon kosztuje 2 zł, co sprawia, że rzeczywisty zysk spada do 48 zł.

Konto Wyższej Jakości za zupełne zero przez co najmniej 5 lat, to wyśmienita oferta. Co więcej, za darmo otrzymujemy kartę płatniczą i przelewy natychmiastowe Express Elixir. Wystarczy spełnienie jednego z dwóch prostych warunków.
Uwaga: Promocja!!!

Pierwsze trzy osoby, które polubią profil „Jak oszczędzić.pl” na Facebooku otrzymają Groupona za darmo. Więcej szczegółów w dalszej części wpisu.Konto Wyższej JakościNa początek warto po krótce opisać nowe konto Alior Banku. Alior chwali się, że jest pierwszym bankiem, który wykreślił zupełnie opłaty z taryfy opłat i prowizji. Trzeba przyznać, że decyzja jest odważna.

Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić, aby konto było darmowe jest wpłata na kwotę min. 2500zł miesięcznie z innego banku lub konta firmowego albo wykonanie płatności na kwotę 700 zł miesięcznie. Rzecz jasna, łatwiejsze jest spełnienie pierwszego warunku. W przeciwnym razie konto będzie nas kosztowało 12 zł.


Konto Wyższej Jakości to 0 zł za wszystko:
  • prowadzenie konta
  • kartę debetową
  • bankomaty w Polsce i na świecie
  • przelewy natychmiastowe
  • gwarancja niezmienności warunków przez 5 lat


Konto zostało szerzej opisane tutaj:


Szczegóły promocji – 50 zł za założenie Konta Wyższej Jakości


W zamian za kupno Groupona za 2 zł, otrzymujemy możliwość założenia Konta Wyższej Jakości z premią 50 zł.

Niestety, żeby nie było tak różowo, to bank zastosował tutaj wyłączenie: Z oferty nie mogą skorzystać obecni klienci Alior Banku i T-Mobile Usług Bankowych (dawny Alior Sync).

Trochę razi ten drugi warunek, czyli z oferty nie mogą skorzystać również klienci dawnego Alior Sync. Jednak do tego,  że promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów powinniśmy się już przyzwyczaić. Tak działa rynek usług bankowych w Polsce i to szybko się nie zmieni.


Jak otrzymać premię?


Aby otrzymać premię należy:
  • Kupić Groupon za 2 zł (trzy pierwsze osoby, które polubią stronę Jak oszczędzić na Facebooku i napiszą do mnie maila (jakoszczedzic.pl [et] gmail [kropka] com) otrzymają Groupon za darmo.

  • Do 31 lipca 2014 r. należy wysłać wniosek internetowy o Konto Wyższej Jakości z linka, który znajduje się na Grouponie. Konto można założyć w pełni online. Umowa może również zostać dostarczona przez kuriera.
  • Do 9 września 2014 r. należy dokonać dowolnej płatności na dowolną kwotę kartą debetową wydaną do konta.
  • 19 września 2014 r. otrzymamy na nowe konto premię 50 zł od Alior Banku.

Prawda, że banalne warunki?

Sama premia jest nieopodatkowana:
„Kwoty Premii uzyskanych w Promocji podlegają zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68a ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U z 2010 r. nr 51, poz. 307).”2 komentarze :

Darek M. pisze...

Zostały jeszcze dwie nagrody. :)

Nr. Złotówa pisze...

Promocja ciekawa, ale jej głównym mankamentem jest wykluczenie wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli konto w Aliorze. Inaczej jest na szczęście w najnowszym konkursie Aliora. Mogą w nim wziąć udział zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci, a do zdobycia są 100-złotowe bony do Empiku oraz vouchery o wartości 5 tysięcy zł do Neckermanna.

Prześlij komentarz