100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

niedziela, 24 sierpnia 2014

BZ WBK – Nowa Lokata Swobodnie Zarabiająca na 4%


Bank Zachodni WBK wciąż zaskakuje. Po 12-miesięcznej lokacie na 4% przyszła pora na kolejną bardzo dobrą ofertę. Tym razem 4% osiągniemy na lokacie 4 miesięcznej dla nowych środków.

Przypomnę, że wciąż można skorzystać z innej promocji BZ WBK – 20zł lub 40 zł zniżki na allegro. Teoretycznie powinna być dostępna również inna promocja, w której w prosty sposób otrzymamy 30 zł premii, wystarczy wykonanie przelewu z aplikacji mobilnej.
Szczegóły – Lokata 4% na 4 miesiące


Nowa Lokata Swobodnie Zarabiająca w BZ WBK dotyczy nowych środków ulokowanych w banku względem 31 lipca 2014 roku.

Nowi klienci banku mogą również skorzystać z oferty i rzecz jasna mogą oni ulokować środki na 4% już od pierwszej złotówki.

Minimalna kwota lokaty to zaledwie 1000 zł, natomiast kwotę maksymalną ciężko będzie osiągnąć, bo wynosi aż 500 000 zł.

Jak to bywa w wypadku lokat promocyjnych, można założyć tylko jedną lokatę na 4%. Po zakończeniu środki mogą zostać wypłacone na podany rachunek osobisty lub lokata może zostać odnowiona. Niestety odnowienie odbędzie się na warunkach standardowych, czyli z dużo niższym oprocentowaniem i zdecydowanie odradzam to rozwiązanie.

Warto jeszcze wspomnieć o jednej wadzie tego rozwiązania. Lokata dostępna jest wyłącznie w oddziałach banku, podobnie do Lokaty Sierpniowej na 5,1% w Expander.


Szczegóły Nowej Lokaty Swobodnie Zarabiającej w BZ WBK:
  • Oprocentowanie lokaty: 4%
  • Okres lokaty: 4 miesiące z możliwością odnowienia (warunki poniżej)
  • Kapitalizacja: na koniec okresu
  • Kwota minimalna: 1 000 zł
  • Kwota maksymalna: 500 000 zł
  • Dostępna tylko przez aplikację BZWBK24 mobile
  • Można założyć tylko 1 lokatę
Odnowienie Lokaty Swobodnie Zarabiającej na 4%


Lokata Swobodnie Zarabiająca w BZ WBK może zostać odnowiona z tym samym oprocentowaniem. Niestety warunki są mocno wygórowane

Aby po 4 miesiącach wciąż cieszyć się z oprocentowania wynoszącego 4% należy wykonać w tym czasie (4 miesiące) transakcje bezgotówkowe kartą debetową bądź kredytową na sumę 8 000 zł. Wiąże się to rzecz jasna z posiadaniem konta osobistego lub karty kredytowej w BZ WBK.

Z promocji odnowienia mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku lub klienci, którzy założą w okresie promocji kartę kredytową.

Czy warto zaprzątać sobie głowę promocją przedłużenia oprocentowania na kolejne 4 miesiące? 
Moim zdaniem nie. Środki można ulokować w innych bankach. Tak wysokie oprocentowanie osiągniemy jednak tylko na dłuższy okres lokowania.


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:


Wnioski


Jako, że bez dobrej oferty nie trzymam niepotrzebnie pieniędzy w WBK, to warunkiem nowych środków nie będę miał najmniejszych problemów. Sama lokata jest w czołówce rankingu, więc jest wielce prawdopodobne, że środki z lokaty mobilnej na 4,5% w Banku Millennium trafią właśnie tutaj.

Olbrzymią zaletą opisywanej dzisiaj lokaty jest wysoka kwota maksymalna lokaty wynosząca aż 500 000 zł. Wadą jest natomiast konieczność wizyty w oddziale banku.

BZ WBK wciąż oferuje też 12-miesięczną Lokatę Mobilną na 4% oraz 4-miesięczną na 3,8%. Co ciekawe można założyć jedną lokatą na 4 i jedną na 12 miesięcy. Niestety kwota maksymalna lokaty mobilnej to odpowiednio 10 000 zł dla lokaty 12-miesięcznej i 20 000 zł dla lokaty 4-miesięcznej.

Więcej:6 komentarze :

Anonimowy pisze...

Czy aby na pewnolokata na 4% Dostępna tylko przez aplikację BZWBK24 mobile

Anonimowy pisze...

Lokata dostępna TYLKO w oddziałach BZWBK. Co jeszcze ciekawsze, aby ją założyć KONIECZNIE jest posiadanie rachunku w tym banku (oszczędnościowy, ROR, etc) z którego zostanie zasilona lokata. Ja właśnie wróciłem z oddziału i ponieważ niecały rok temu pozbyłem się rachunku w tym banku, troszkę mnie rozeźlili PROCEDURAMI założenia w/w lokaty...

Anonimowy pisze...

To wreszcie przez aplikację mobilną czy w oddziale? Zdecydujcie się bo aplikacji nie toleruję a do oddziału mogę się przejść...

Anonimowy pisze...

Lokata tylko w oddziale banku , można założyć konto techniczne tylko do wpłaty dla lokaty , po zakończeniu lokaty i przelaniu środków automatycznie do innego banku opłata 7pln jest w tabeli opłat.

Anonimowy pisze...

Mała uwaga do tekstu- mozna założyc dowolną ilość lokat, a nie tylko jedną.

Anonimowy pisze...

dali z 500000 złotych jałmużnę 9000 złotych !- po 12 miesiącach! Po bardzo brzydkim potraktowaniu mnie na Koncie Godnym Polecenia mam wrażenie,że grupa Santander dąży do wyeliminowania polskiego banku z jego rodzimego rynku.

Prześlij komentarz