100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Expander – 5,1% na Lokacie Sierpniowej


Właśnie wystartowała kolejna edycja promocyjnej lokaty w Expanderze przy współpracy z Meritum Bankiem. Poprzednie oferty dawały zarobić 5% brutto (np. Lokata na Deser na 5%). Dzisiejsza oferta – Lokata Sierpniowa przebija wszystkie banki i daje aż 5,1% na okres 1 miesiąca.


(Po wypełnieniu wniosku na stronie Expandera czekamy na kontakt doradcy. Podczas rozmowy, możemy umówić się na spotkanie i założenie lokaty).


Szczegóły promocji – Lokata Sierpniowa na 5,1%


Przy okazji nowej lokaty mam dla Was dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że wzrosła maksymalna kwota lokaty do 50 000 zł. Zła to wyższa kwota minimalna lokaty wynosząca 30 000 zł.

Dla większość z nas jest jeszcze jedna zła wiadomość: okres lokaty uległ skróceniu z 2 miesięcy do 1 miesiąca.

Lokata nie wymaga od nas zakładania produktów dodatkowych. Jest to czysta lokata. Wadą jest potrzeba wizyty w placówce Expandera. Jak macie jakiś po drodze i wymagany kapitał to warto zainteresować się opisywaną promocją.

Oferta dostępna jest do 1 września lub do wyczerpania zapasów. Jak uczy nas doświadczenie z poprzednich promocji, oferta może zakończyć się dużo szybciej.

Szczegóły:
  • Termin: 1 miesiąc
  • Oprocentowanie: 5,10%
  • Odnawialność: brak
  • Minimalna kwota lokaty: 30 000 zł
  • Maksymalna kwota lokaty: 50 000 zł
  • Liczba lokat: można założyć 1 lokatę na osobę


Uwaga:
Lokata dostępna jest dla nowych klientów sieci Expander. Czyli takich, którzy nigdy nie nabyli produktu finansowego za pośrednictwem Expander.


Jak założyć Lokatę Sierpniową?


Aby otworzyć Lokatę Sierpniową należy:
  • Wypełnić wniosek online
  • Umówić się na spotkanie po kontakcie telefonicznych pracownika firmy Expander
  • Odbyć wizytę w oddziale w celu założenia lokaty

Do założenia lokaty niezbędny będzie numer rachunku bankowego, z którego wpłacone zostaną środki. Na ten rachunek wrócą pieniądze po zakończeniu lokaty. Niezbędne będzie również wyrażenie zgód marketingowych.

Dodatkowo, podczas wizyty u doradcy należy posiadać dokument tożsamości.


Warunki

„Lokata bankowa na 1 miesiąc oferowana za pośrednictwem Expander Advisors Sp. z o.o. oprocentowana jest w ujęciu rocznym na poziomie 5,1% bez dodatkowych produktów. Oferta dostępna od 19.08.2014 do 1.09.2014 lub do odwołania w oddziałach Expander na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Minimalna kwota lokaty 30 tys. zł, maksymalna kwota lokaty 50 tys. zł. Oferta tylko dla nowych Klientów, którzy nigdy nie nabyli produktu finansowego za pośrednictwem Expander. Klient ma możliwość założenia maksymalnie jednego depozytu na kwotę od 30 do 50 tys. zł. Regulamin i szczegóły Promocji "Lokata sierpniowa" dostępne na www.expander.pl oraz u Doradcy. Środki zgromadzone na lokacie objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.”

3 komentarze :

Anonimowy pisze...

Osobiście się spotkać, żeby wcisnąć pewnie coś dodatkowego, że się gorzej na tym wyjdzie...

Darek M. pisze...

Wystarczy powiedzieć, że interesuje Cię wyłącznie czysta lokata i tyle. Sam już to dwa razy przechodziłem i żona raz :)

Anonimowy pisze...

Założone dwie lokaty (ja + żona), przećwiczone bezboleśnie, brak natrętnego namawiania na dodatkowe produkty

Prześlij komentarz