100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

czwartek, 28 sierpnia 2014

Getin Bank – Twoja Lokata na 4%, 300 zł za otwarcie konta Getin Up oraz 50zł za wykonanie przelewu


Przedwczoraj opisywałem świetną promocję Konta Tanie Zakupy ze zwrotem 10% od GetinOnline, z której możecie skorzystać jeszcze do końca miesiąca - GetinOnline – 10% zwrotu + 50zł za przelew mobilny

Klienci Getin Banku wciąż też mogą skorzystać z promocji 50zł za wykonanie przelewu przez telefon.

Dzisiaj kolejna promocja od grupy Getin Noble Bank. Nowi klienci banku mogą skorzystać z kolejnej edycji promocji „Aktywna Karta”. Do zdobycia jest 300 zł premii w okresie 6 miesięcy, czyli po 50 zł miesięcznie.

Dodatkowo, Getin Bank przygotował bardzo dobrą ofertę lokaty na 4%.

Przyjrzymy się teraz tym promocjom z bliska.


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Twoja Lokata II na 4%Zaczniemy od przyjrzenia się nowej ofercie Twojej Lokaty. Na lokacie tej można ulokować wyłącznie nowe środki względem 11 sierpnia 2014 roku.

Standardowo oprocentowanie lokaty wynosi 3,5%. Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie 4% należy spełnić warunki promocji „Twoja Lokata II”.

Warunki promocji Twoja Lokata:
 • Należy posiadać bądź otworzyć konto w Getin Banku w momencie otwierania Twojej Lokaty. Konto to należy utrzymać przez czas trwania lokaty.
 • Należy posiadać bądź założyć konto oszczędnościowe
 • W co najmniej pięciu z sześciu miesięcy trwania lokaty należy otrzymywać łączne wpływy (wynagrodzenia bądź przelewu z innego banku) na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie
 • Również w co najmniej pięciu miesiącach należy dokonywać transakcji kartą bądź poprzez aplikację iKasa na łączną kwotę 300 zł miesięcznie.


W zasadzie są to te same warunki, które uprawniają nas do darmowego konta. Także można od razu upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Promocyjną lokatę można założyć od 22 sierpnia do 30 września 2014 roku.


Szczegóły lokaty:
 • Oprocentowanie lokaty: 4%
 • Okres lokaty: 6 miesięcy
 • Kapitalizacja: na koniec okresu
 • Kwota minimalna: 500 zł
 • Kwota maksymalna: 50 000 zł
 • Dostępna telefonicznie lub w placówkach
 • Można założyć tylko 1 lokatęPromocja Aktywna Karta – do 300zł premiiNa temat poprzedniej edycji promocji Aktywna Karta pisałem w maju. Podobnie jak poprzednio warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy „aktywnie” korzystać z karty do konta, aby zgarnąć 300 zł premii przez okres 6 miesięcy.

Premię 50 zł miesięcznie otrzymamy za wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę w danym miesiącu. Promocja trwa przez sześć miesięcy. Łącznie można więc zyskać 300 zł.

Z promocji Aktywna Karta skorzystać mogą osoby, które nie posiadały konta w Getin Banku od 1 stycznia 2013 roku.
Uwaga:
Olbrzymią wadą obecnej promocji Aktywna Karta jest potrzeba utrzymania konta przez okres 24 miesięcy. W przeciwnym razie trzeba będzie zwrócić kwotę otrzymanej premii.

Aby skorzystać z promocji należy:
 • Złożyć „Oświadczenie o przystąpieniu do Promocji”
 • Zawrzeć umowę Rachunku Getin Up i jednocześnie złożyć wniosek o wydanie karty debetowej

Tydzień rabatów w Getin Bank


Powyższe promocje to jeszcze nie wszystko. Klienci posiadający kartę Getin Banku mogą przez jeden tydzień w miesiącu korzystać z atrakcyjnych rabatów u partnerów akcji. Kolejny tydzień rabatów już we wrześniu.


Konto Getin Up


Konto Getin Up będzie zupełnie darmowe dla osób aktywnie korzystających z konta. Więcej na temat oferty dla aktywnych: Pakiet Korzyści w Getin Bank, do 720zł premii rocznie

Konto Getin Up to:
 • 0 zł za prowadzenie konta przy wpływach na konto w wysokości 1 000 zł miesięcznie
  • 9,90 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za obsługę karty MasterCard Platinum po wykonaniu płatności na kwotę min. 300zł miesięcznie. Osoby do 25 roku życia muszą wykonać transakcje na kwotę min. 100 zł.
  • 7,99 zł w przeciwnym razie
 • Bezpłatne bankomaty w Polsce


Dodatkowo, aby konto i karta były darmowe należy wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych drogą mailową i telefoniczną oraz należy założyć bezpłatne Konto Oszczędnościowe.7 komentarze :

Anonimowy pisze...

Mam takie pytanie w artykule jest podane
"0 zł za obsługę karty MasterCard Platinum po wykonaniu płatności na kwotę min. 300zł miesięcznie. Osoby do 25 roku życia muszą wykonać transakcje na kwotę min. 100 zł."
W regulaminie nie widzę takiej informacji że osoby do 25 roku życia mają obniżone wymagania do 100zł miesięcznie.

Bodix pisze...

Twoja Lokata II ma sens jeśli posiadasz już rachunek w Getin Banku i często płacisz kartą wtedy przelewy 1000 zł to nie trudny warunek.

Darek M. pisze...

W regulaminie konta czy karty? Na stronie banku jest taka informacja.

Anonimowy pisze...

dowiadowałam się w banku i zaprzeczyli że osoby do 25 rż muszą wydać 100 zł aby uniknąć opłaty za kartę

Anonimowy pisze...

W ostatnim zdaniu jest napisane, że dodatkowo aby konto było darmowe należy założyć konto oszczędnościowe. Co w innym przypadku gdy nie założę? Ile mam na to czasu ewentualnie?

Anonimowy pisze...

W artykule jest napisane bezpłatne bankomaty w Polce, czyli mam rozumieć, że wszystkie bankomaty? Tak właśnie zrozumiałem z tego artykułu i w banku dowiedziałem się, że bankomaty Euronet są darmowe a z pozostały ch jest pobierana opłata w wysokości 3,5 % wypłacanej kwoty. Prosze uzupełnić ten artykuł
Pozdrawiam

Darek M. pisze...

Są darmowe w Pakiecie Korzyści:

Bezpłatne usługi:
-0 zł za konto osobiste
-0 zł za kartę do konta
-zwrot opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Prześlij komentarz