Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

środa, 3 września 2014

100zł za założenie i 50zł za polecenie konta Inteligo w programie Mam Inteligo


Promocja „Mam Inteligo” promująca internetowe konto Inteligo została przedłużona o kolejne trzy miesiące. Polecać i otrzymywać premię za polecanie konta może każda osoba posiadająca już konto Inteligo. Pamiętajcie, aby przed poleceniem konta innej osobie zarejestrować się w programie polecającym.

Do zdobycia jest podobnie jak w poprzedniej edycji 100 zł dla osoby poleconej i (tutaj jest zmiana) 50 zł dla polecającego.

Dodatkowo można wziąć udział w konkursie „Kindle Łączy tytuły z Inteligo” i wygrać jeden z 304 czytników Kindle.Szczegóły promocji - 100 zł za założenie konta Inteligo


Obecny program „Mam Inteligo” edycja 7 został podzielony również na trzy etapy:
 • I etap: 1.09 - 30.09.2014 r.
 • II etap: 1.10 - 31.10.2014 r.
 • III etap: 1.11 - 30.11.2014 r.


W programie „Mam Inteligo” osoba polecająca otrzyma po spełnieniu warunków 50 zł premii, natomiast osoba polecona otrzyma 100 zł.


Jak otrzymać 100 zł premii?


Aby otrzymać 100 zł premii, należy:
 • Otworzyć konto Inteligo korzystając z formularza na stronie Mam Inteligo. 
  • Podczas zakładania konta należy wpisać numer telefonu osoby polecającej, zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę marketingową drogą elektroniczną. 
   • Nie masz polecającego? Napisz na drogadowlasnegom (et) gmail com
  • Uwaga: Promocja dotyczy nowych klientów Inteligo (Nowy Klient – osobę, która w dniu przystąpienia do Programu nie posiada Konta Inteligo indywidualnego lub wspólnego, ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie Konta Inteligo indywidualnego lub wspólnego, złożony przed przystąpieniem do Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Programu nie posiadała żadnego Konta Inteligo.).
 • Drugim i zarazem ostatnim krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą do rachunku głównego lub aplikacją mobilną IKO na kwotę minimum 200 zł w ciągu 30 dni od otwarcia konta.
  • UWAGA: transakcje muszą być wykonane w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet)

Aby otrzymać numer do sprawdzonej osoby polecającej konto Inteligo napisz na drogadowlasnegom (et) gmail com


Prawda, że banalnie proste warunki do spełnienia? 

Po założeniu konta i zgarnięciu 100 zł, można polecić konto innych znajomym i zarabiać kolejne 50 zł za każde polecenie.


Przyznanie i wypłata premii


W terminie do 14 dni kalendarzowych od zakończenia każdego etapu, bank dokona weryfikacji osób uprawnionych do otrzymania premii.

Wypłata premii zostanie natomiast zrealizowana w terminie do 25 dni kalendarzowych od momentu weryfikacji.


Z regulaminu


„nowy Klient – osoba, która w dniu przystąpienia do Programu nie posiada Konta Inteligo indywidualnego lub wspólnego, ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie Konta Inteligo indywidualnego lub wspólnego, złożony przed przystąpieniem do Programu.”
„Dokonanie w ciągu 30 dni kalendarzowych liczonych od dnia otwarcia Konta Inteligo, co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do Konta Inteligo lub przy użyciu aplikacji IKO, o łącznej wartości minimum 200 PLN w punktach usługowo – handlowych lub w Internecie.

„Transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do Konta Inteligo lub przy użyciu aplikacji IKO można dokonać po zakończeniu Programu, o ile zostanie zachowany termin wskazany w ust. 1 pkt. 4.”„Nowy Klient, po spełnieniu warunków, o których mowa w § 3 ust. 1, otrzyma 100 PLN w formie przelewu na pierwsze Konto Inteligo. W trakcie Programu nowy Klient może otrzymać tylko jedną nagrodę z tego tytułu. W przypadku, gdy pierwsze Konto Inteligo jest kontem wspólnym, do nagrody będzie uprawniona wyłącznie osoba, której dane zostaną podane w pierwszej kolejności we wniosku, o którym mowa w § 3 ust. 1 pkt. 1.”

Podatek

„1. Nagrody wypłacone zgodnie z § 6 podlegają opodatkowaniu zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (Dz. U. 2012, poz. 361 ze zm.). 
2. Z zastrzeżeniem zmiany interpretacji przepisów prawa podatkowego, Bank zobowiązany jest na mocy art. 42a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych do sporządzenia i wysłania na adres korespondencyjny Uczestnika, nowego Klienta oraz właściwego urzędu skarbowego Informacji PIT-8C, w terminie do końca lutego następnego roku podatkowego.”

Więcej:


34 komentarze :

Student piszący o finansach pisze...

Ah, Ja założyłem wcześniej, ale może uda mi się polecić komuś znajomemu. Fajna propozycja. Ale rozumiem że 22% podatku muszę od tego odliczyć...

Anonimowy pisze...

witam!
Male SPROSTOWANIE dla autora postu, gdzy istnieje 1 niewielka roznica pomiedzy warunkami tej, a poprzedniej 6 edycji i tym samym mamy blad na przedmiotowym blogu!!!!!
Aby otrzymac przedmiotowa premie/nagrode transakcje bezgotowkowe karta przypisana do rachunku musza byc wykonane WYLACZNIE w punktach handlowo-uslugowych czyt. stacjoanarnych z WYLACZNIENIEM INTERNETU (klania sie regulamin 7 edycji - wersja pdf).
Zweryfikowane 15min temu bezposrenio na infolinii :(((((((( przykro mi, ale fakt jest faktem.

pzdr (uwazny potencjalny klient ;)

Darek M. pisze...

Muszę częściej robić błędy, bo one zachęcają Was do komentowania ;)

Dzięki za sprostowanie, artykuł został zaktualizowany. Usprawiedliwię się tylko, że pisałem go późno w nocy, stąd pominąłem to wykluczenie.

Anonimowy pisze...

Mógłbyś sprawdzić maila?

Anonimowy pisze...

Jak dlugo trzeba miec to konto po odebraniu nagrody?

Darek M. pisze...

Witam pierwszego hejtera na blogu. Informacja o definicji Nowego Klienta została dodana do wpisu. Jest to druga zmiana i różnica w regulaminie względem poprzedniej promocji.

Darek M. pisze...

Nie widzę w regulaminie żadnego zastrzeżenia, także wygląda na to, że zaraz po otrzymaniu premii można zamknąć konto lub po prostu zamknąć samą kartę, jako że konto bez niej jest bezwarunkowo bezpłatne.

Anonimowy pisze...

ktoś chce być polecającym ?

Darek M. pisze...

Jak chcesz sprawdzonego to napisz na drogadowlasnegom (et) gmail.com

Anonimowy pisze...

witam, proszę o aktualizację (nie znalazłem w artykule), bo chyba całego 100zł nie dostajemy i całego 50zł?... dobrze byłoby gdyby autor bolga napisał przynajmniej, że chodzi o 100zł brutto i 50 zł brutto zwrotu...blog ma pomagać i opisywać dosyć szczegółowo promocję, żeby wiedzieć czy promocja się komuś opłaca...można też było dodać na końcu że bank wypłaci kwotę potrąconą o podatek, lub że realna kwota zwrotu wynosi (i tu wpisać kwotę)...porszę nie pisać artykułów zatem późno w nocy bo chyba to już trzeci błąd? pozdrawiam.PS. zwrócił już na to uwagę nick: Student piszący o finansach

Darek M. pisze...

Na samym końcu wpisu napisane o podatku.

Anonimowy pisze...

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że w analogicznym programie Alior Sync wypłacał 50zł na konto a podatek w wysokości 19% trzeba było odprowadzić do urzędu skarbowego samemu, jeżeli przekroczyliśmy swoimi dochodami kwotę wolną od podatku. Jeżeli nie przekroczyliśmy to całe 50zł było nasze. Myśle, że w tym przypadku może być podobnie, bo bank w regulaminie pisze o przelewach na konto w wysokości 100PLN i 50PLN.

Anonimowy pisze...

Dokladnie tak! Dostajemy fizycznie 100 lub 50 i od tego podatek dochodowy, chyba ze nie przekroczylismy kwoty wolnej od podatku. Motyw sprawdzony i potwierdzony zarowno na infolinii jak i w US (nie tylko Inteligo). Na poczatku przyszlego roku luty/marzec kazdy otrzymac z banku odpowiedni PIT a pozniej ujac kwote w corocznym formularzu podatkowym. That's all ;)

Anonimowy pisze...

Witam, a jaka jest kwota wolna od podatku ? i co z ta kwotą jeśli otrzymuję zwrot na konto już w innych bankach np w Getin ?

Anonimowy pisze...

Aktualnie to zdaje sie niecale 3100 zl jako dochod ze wszystkich zrodel lacznie (podpinaja sie pod to oczywiscie pozostale premie czy nagrody w innych bankach). Proponuje sie dowiedziec dokladnie w banku czy poszczegolne nagrody sa w obrebie opodatkowania (np. CashBack 5% w bylym Alior Sync nie jest zrodlem dodatkowego dochodu i nie podlega opodatkowaniu ;) kazda sytuacja jest inna i z doswiadczenia wiem ze jesli cos wyjasniamy na infolinii to ZAWSZE Z KONSULTANTEM!!!!! NIGDY Z KONSULTANTKA!!!! tlumaczenie zbedne ;) pzdr (uwazny potencjalny klient)

Projekt 5 złotych pisze...

Przyjemna kaska, ale polecam wcześniejsze przeczytanie regulaminu.

Anonimowy pisze...

Witam,
czy można polecić żonę?

Darek M. pisze...

Jasne, możesz kogo chcesz polecić. Ta osoba po prostu musi spełniać zasady promocji, czyli być nowym klientem.

Anonimowy pisze...

To mam jeszcze jedno pytanie: czy do punktów usługowo-handlowych można zaliczyć kasy PKP, tzn. czy zakup biletu miesięcznego spełnia wymóg promocji? I tak dla upewnienia: Biedronki i różne Żabki to rzecz jasne są te punkty usługowo-handlowe? Z góry dzięki za informacje. Tak myślę, że chyba skorzystam i być może uda mi się namówić paru znajomych :)

Anonimowy pisze...

Tylko trochę się boję czy nie będzie jakichś problemów przy późniejszej likwidacji tych kont? Czy nie ma gdzieś utajnionych króczków, które nie pozwolą mi się w prosty sposób wycofać...

Anonimowy pisze...

O MATKO! Napisałem kruczek przez "ó". Serdecznie przepraszam.

Darek M. pisze...

Nie będzie problemów przy likwidacji. Kasa PKP to punkt stacjonarny, więc jak najbardziej będzie się liczył.

Anonimowy pisze...

No to świetnie! Jak znajdę chwilę spokoju, to dokładnie to jeszcze raz przeanalizuję, przeczytam regulamin od deski do deski, zadzwonię na infolinię, żeby potwierdzić szczegóły i gdy wszystko będzie w porządku to zakładam to konto... i jeszcze namówię paru znajomych oraz żonę :) Bank będzie musiał sypnąć groszem ;)
Wtedy poproszę też o osobę polecającą z podanego na stronie adresu e-mail. Rozumiem, że to cały czas aktualne? Jeszcze chciałbym dopytać, czy ojciec, który ma takie zwykłe konto w PKO będzie mógł założyć konto w Inteligo w tej promocji?
Pozdrawiam
Krzysztof

Darek M. pisze...

Tak, w regulaminie napisane jest, że osoba nie posiadająca konta Inteligo może wziąć udział w promocji.

Anonimowy pisze...

Przy zakładaniu konta trzeba wybrać jedną z trzech kart do rachunku. Czy MasterCard różni się czymś istotnym od karty Visa? Jaka jest różnica pomiędzy PayPass a payWave?

Darek M. pisze...

PayPass to znak handlowy MasterCarda a PayWave Visy.

Anonimowy pisze...

Radzę jednak uważać z tą promocją. Znam co najmniej dwa przypadki, w których mimo spełnienia warunków promocji bank odmówił wypłaty nagrody. A wtedy zostajemy z otwartym kontem...

Anonimowy pisze...

A jak wyglądają opłaty miesięczne za konto i kartę?

Anonimowy pisze...

Jakie są opłaty za prow. konta i opłaty za kartę?

Darek M. pisze...

0 zł za prowadzenie karty i konta przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą na kwotę min. 100 zł miesięcznie

Anonimowy pisze...

Dzisiaj Inteligo rozesłał powiadomienia o otrzymaniu nagród - czytników Kindle 6 WiFi.

Dostał ktoś? :)

Łukasz LuKa pisze...

Chyba nie ;p Teraz nowa promocja pko bp http://www.pkobp.pl/aktualnosci/ogolnokrajowe/polecaj-konta-w-pko-banku-polskim-zarabiaj-i-graj-o-1000-zl/

Anonimowy pisze...

Czy jeśli chodzi o konto Inteligo to wystarczy złożyć wniosek do 16.04 czy może musi dotrzeć kurier do 16.04 co byłoby obecnie trudne do spełnienia ?

Darek M. pisze...

Ja bym poczekał do kolejnej edycji. Może Inteligo powróci do wyższej premii (100 zł zamiast 50 zł). Obecna promocja nie cieszy się popularnością.

Prześlij komentarz