Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

wtorek, 30 września 2014

Credit Agricole – do 1000 zł premii dla nowych klientów


Właśnie pojawiła się druga edycja promocji „Jesteśmy gotowi” w Credit Agricole. Do zdobycia jest aż do 1000 zł premii przez okres 18 miesięcy.

O poprzedniej edycji możecie przeczytać tutaj: Credit Agricole – do 1000 zł premii.

Jeżeli nie macie jeszcze konta osobistego w Credit Agricole to warto rozważyć skorzystanie z opisywanej dzisiaj promocji.
Szczegóły promocji – do 1 000 zł premii


Podobnie jak poprzednio, zdobycie całej kwoty 1000 zł nie będzie takie proste jak choćby w przypadku promocji Banku Zachodniego WBK.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta w Credit Agricole na 90 dni przed rozpoczęciem promocji (28 września 2014 r.) lub osoby posiadające konto w Pakiecie Depozytowym.

Do promocji „Jesteśmy Gotowi” można przystąpić do 30 listopada 2014 roku.Premia 1000 zł została podzielona na trzy części:

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:


1.     100 zł za otwarcie konta i pierwszy wpływ na kwotę min. 1000 zł

Zdobycie pierwszych 100 zł premii jest banalnie proste i wymaga:
 • Założenia konta osobistego (1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS, Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM). Opis kont osobistych znajduje się w dalszej części wpisu. Umowę o konto można zawrzeć online, w placówce lub telefonicznie. Razem z kontem niezbędne będzie:
  • Umowa o dostęp do konta za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego CA24.
  • Zawarcie umowy o kartę debetową do konta
  • Otwarcie Rachunku Oszczędzam (darmowego konta oszczędnościowego)
  • Uruchomienie usługi „Oszczędzam na okrągło” (CAsaver)
  • Wyrażenie zgody na działania marketingowe oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
  • Podanie nr telefonu lub adresu email do kontaktu
 • Zapewnienia pierwszego wpływu z tytułu wynagrodzenia (renty, emerytury, działalności gospodarczej) w wysokości min. 1500 zł.
  • Uwaga: Przelew zostanie uznany po wypełnieniu „zlecenia przekazywania środków” (umowy o pracę, renty, emerytury) lub „deklarację stałego zasilania konta” (osoby prowadzące działalność gospodarczą)
  • Otrzymywanie przelewu wynagrodzenia jest warunkiem otrzymania kolejnych premii
Premia zostanie wypłacona na koniec miesiąca, w którym zapewniony został wpływ wynagrodzenia.


2.     Do 300 zł za opłacanie rachunków

Aby otrzymać premię za opłacanie rachunków należy zdefiniować odbiorcę płatności. Można tego dokonać w placówce banku, za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24 lub serwisu internetowego CA24.

Premia będzie wypłacana przez okres 18 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.

Następnie należy przedstawić dokument potwierdzający dokonywanie płatności (w placówce banku lub za pośrednictwem formularza internetowego.

Ważne jest, aby rachunek / faktura był wystawiony na imię i nazwisko uczestnika (lub małżonka) oraz żeby zawierał adres zamieszkania lub korespondencyjny uczestnika.

Zwrot przysługuje za opłacanie rachunków za:
 • Gaz
 • Energię elektryczną
 • Wodę / podgrzanie wody, ścieki
 • Abonament telewizyjny
 • Internet
 • Telefon (komórkowy lub stacjonarny)
Zapłacić za powyższej rachunki można za pomocą przelewu, polecenia zapłaty lub zlecenia stałego.

Aby otrzymać maksymalną kwotę premii w wysokości 300 zł netto należy przez okres 18 miesięcy wydać kwotę 6 000 zł. Jak łatwo policzyć zwrot wypłacany jest jako 5% moneyback.


3.     Do 600 zł za płatności kartą

Trzecia to cashback za dokonywanie płatności kartą. Mechanizm naliczania premii jest nieco odmienny niż w innych bankach. Aby uzyskać zwrot z tytułu płatności, należy dokonać płatności kartą na minimum 300 zł w danym miesiącu.

Polega on na tym, że każda transakcja wykonana kartą jest zaokrąglana do pełnych 50gr, 1 zł lub 5 zł. Bank dorzuca 50% kwoty zaokrąglenia.

Zdecydowanie najkorzystniej wypada tutaj zaokrąglanie do 5 zł. Prosty przykład: transakcja na 5,50 zł, zostanie zaokrąglona do 10 zł i bank dorzuci od siebie 2,25 zł premii.

Maksymalnie z tytułu premii za płatności otrzymamy do 600 zł przez okres 18 miesięcy i nie więcej niż 33,33 zł netto miesięcznie.


Konto osobiste


Do skorzystania z promocji niezbędne jest posiadanie jednego z czterech kont osobistych:

1 Konto

Konto dla młodych osób do 27 roku życia. Będzie ono bezpłatne po dokonaniu transakcji kartą na kwotę min. 100 zł miesięcznie, w przeciwnym razie zapłacimy 2 zł. Karta do konta 1Konta zapewnia darmową wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i sieci Euronet.


Konto ProstoOszczędzające

Konto PROSTOoszczędzające to koszt 4zł miesięcznie. Karta debetowa to dodatkowe 3zł, razem więc zapłacimy 7 zł miesięcznie. Zdecydowanie korzystniejsze będzie skorzystanie z najwyższego pakietu Konta PROSTOoszczędzającego PREMIUM.


Konto ProstoOszczędzające Plus

Opłata za prowadzenie Konta PROSTOoszczędzającego PLUS zostanie zniesiona jeśli zapewnimy miesięczne wpływy w wysokości 1500 zł.

Niestety dodatkowo przy tym koncie występuje opłata za kartę w wysokości 6 zł miesięcznie. W ramach konta otrzymujemy darmowe bankomaty w kraju.

Konto ProstoOszczędzające Premium

Moim zdaniem to najlepsza opcja. Aby konto było w pełni darmowe wystarczy zapewnienie miesięcznych wpływów w wysokości min. 10 000 zł.

Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM to najwyższa półka w Credit Agricole. Konto posiada w zasadzie wszystko, czego można zapragnąć, w tym bezpłatne bankomaty na całym świecie oraz szeroki pakiet assistance.Więcej:

5 komentarze :

Anonimowy pisze...

Konto ProstoOszczędzające Plus

Witam.
cyt: : "Niestety dodatkowo przy tym koncie występuje opłata za kartę w wysokości 6 zł miesięcznie. W ramach konta otrzymujemy darmowe bankomaty w kraju."
Informuję, że od 05.10.2014r. aby ominąć tą opłatę 6,90 zł. było 6 zł. wystarczy dokonać transakcji bezgotowkowych kartą w miesiącu na kwotę 500 zł.

Anonimowy pisze...

Uczestniczę w pierwszej edycji i choć wydawało się gigantycznie zagmatwane to okazało się super. Mam regularnie z żoną 4-6 rachunków z promocjami, a mimo to co miesiąc dostaję maksa z CA,. Wystarczy na początku zanieść faktury (kopie lub wydruki komputerowe) i jest 16,66, zł, pozostała kwota z płatności kartą, ja opłacam ta kartą wszystkie drobne kwoty do 20 zł, a z kart innych banków większe wydatki.

Anonimowy pisze...

Czy w tym banku obowiązkowy jest TOKEN sprzętowy i nie można go zamienic na TOKEN na androidzie, albo hasła SMS ?????

Anonimowy pisze...

Nic mi o tokenie nie wiadomo. Korzystam od kilku miesięcy z haseł SMS.

Darek M. pisze...

Dokładnie, w CA obowiązują hasła SMS. To najwygodniejsze rozwiązanie.

Prześlij komentarz