100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

środa, 15 października 2014

Expander – 5,5% na Lokacie Jesiennej


Banki obniżają oprocentowanie, a Expander przy współpracy z Meritum Bank poszedł pod prąd podwyższając oprocentowanie swojej lokaty promocyjnej. Właśnie wystartowała kolejna edycja promocji. Poprzednie edycje dawały zarobić 5% - 5,1% brutto (np. Lokata na Deser na 5% czy Lokata sierpniowa na 5,1%). 

Dzisiejsza oferta – Lokata Jesienna przebija wszystkie banki i daje aż 5,5% na okres 1 miesiąca.Szczegóły promocji – Lokata Jesienna na 5,5%

Nowa odłsona promocyjnej lokat rozszerzyła zakres kwot, jakie można na niej ulokować. Maksymalna kwota lokaty urosła do 60 000 zł i jednocześnie obniżyła się kwota minimalna do 20 000 zł.

Okres lokaty pozostaje bez zmian i wynosi 1 miesiąc.

Lokata nie wymaga od nas zakładania produktów dodatkowych. Jest to czysta lokata. Wadą jak we wszystkich edycjach jest potrzeba wizyty w placówce Expandera. Jak macie jakiś po drodze i wymagany kapitał to warto zainteresować się opisywaną promocją.
Oferta dostępna jest od 15 października do 12 listopada 2014 r lub do wyczerpania zapasów

Jak uczy nas doświadczenie z poprzednich promocji, oferta może zakończyć się dużo szybciej.

Szczegóły:
  • Termin: 1 miesiąc
  • Oprocentowanie: 5,50%
  • Odnawialność: brak
  • Minimalna kwota lokaty: 20 000 zł
  • Maksymalna kwota lokaty: 60 000 zł
  • Liczba lokat: można założyć 1 lokatę na osobę
Uwaga:
Lokata dostępna jest dla nowych klientów sieci Expander. Czyli takich, którzy nigdy nie nabyli produktu finansowego za pośrednictwem Expander.


Jak założyć Lokatę Jesienną?


Aby otworzyć Lokatę Jesienną należy:
  • Wypełnić wniosek online
  • Umówić się na spotkanie po kontakcie telefonicznych pracownika firmy Expander
  • Odbyć wizytę w oddziale w celu założenia lokaty
Do założenia lokaty niezbędny będzie numer rachunku bankowego, z którego wpłacone zostaną środki. Na ten rachunek wrócą pieniądze po zakończeniu lokaty. Niezbędne będzie również wyrażenie zgód marketingowych.
Dodatkowo, podczas wizyty u doradcy należy posiadać dokument tożsamości.


Warunki

„Lokata bankowa na 1 miesiąc oferowana za pośrednictwem Expander Advisors Sp. z o.o. oprocentowana jest w ujęciu rocznym na poziomie 5,5%, bez dodatkowych produktów. Oferta dostępna od 15.10.2014 do 12.11.2014 lub do odwołania w oddziałach Expander na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Minimalna kwota lokaty 20 tys. zł, maksymalna kwota lokaty 60 tys. zł. Oferta tylko dla nowych Klientów, którzy nigdy nie nabyli produktu finansowego za pośrednictwem Expander. Klient ma możliwość założenia maksymalnie jednego depozytu na kwotę od 20 do 60 tys. zł. Regulamin i szczegóły Promocji "Lokata jesienna" dostępne na www.expander.pl oraz u Doradcy. Środki zgromadzone na lokacie objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego”

10 komentarze :

Anonimowy pisze...

Czyli zyskać można max 223zł. Szkoda że tylko miesięczna.

Malogos pisze...

No ale zawsze coś.. nie jest źle :) jesień i ofert jak liści z drzew :D

Anonimowy pisze...

Czy musi być wizyta w oddziale? Ja do najbliższego mam ponad 100km. Dla mnie słaby interes

Anonimowy pisze...

Jeszcze jedno ważne info! Byłem wczoraj w Expanderze i założyłem tą lokatę ale w związku z tym że miałem więcej pieniędzy dostałem jeszcze możliwość założenia promocyjnej polisolokaty z Warty (chyba nazywa się Twój Kapitał) której oprocnetowanie wynosi 3,64 % netto (czyli w porównaniu z lokatą bankową około 4,5% brutto) i tez jest na 1 m-c z tym, że maksymalna kwota wynosi aż 300 tyś zł. To jest tez całkiem sensowne i można to połączyć z ta lokatą. Taka podpowiedź jakby ktoś u nich był i nie dostal takiej propozycji.

Anonimowy pisze...

Założyli bez problemu? Tzn. po wysłuchaniu spamu można było podać dane, nr konta z którego będzie przelew i koniec? Czy wciskali kit na siłę?

Liwek pisze...

Mam nadzieję że nie dałeś się zbajerować za bardzo

Anonimowy pisze...

Osoba korzystajaca z promocji oraz nikt z najblizszej rodziny nie mogl korzystac wczesniej z uslug Expandera

Anonimowy pisze...

w moim przypadku poszło gładko - porozmawialiśmy chwilę (około 10 minut) założyłem lokatę 5,5% + polisolokatę Twój Kapitał na 3,64% na 1 m-c i nie było żadnych problemów

Anonimowy pisze...

witam, własnie wróciłem z palcówki expandera, gdzie ku mojemu zdziwieniu odmówiono założenia lokaty mojej partnerce. nie jest moją żoną, ma własne środki na lokate a Pani z punktu przy ul. Głębockiej w Warszawie stwierdziła że osoba która ze mna przyszła jest ze mna spokrewniona i nie założy jej lokaty. Debilizm tej pani siegnął zenitu kiedy to powiedziałem że pójde do innego punktu i wejdziemy oddzielnie i nie będzie problemu. odpowiedź: tak, proszę tak zrobić. chcieliśmy zainwestować po 60k ale widać expander nie jest zainteresowany

Klaudia Burakowska pisze...

Bardzo dużo szczegółowych informacji, na pewno wiele wyjaśniających.
Zapraszam na permanent.cba.pl, można się wymienić szeroką wiedzą w pokrewnej kwestii inwestowania i oszczędzania pieniędzy.

Prześlij komentarz