Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

czwartek, 6 listopada 2014

Citibank – Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite za założenie karty kredytowej


Citibank stara się zrekompensować sobie odpływ klientów programu Miles and More. Już niebawem więcej na temat wstrzymania współpracy z LOTem i promocji mBanku (przypomnę, że niewiele wcześniej Citibank rozwiązał umowę z linią Wizzair).

Przed trzema dniami wystartowała promocja świąteczna, w której do zdobycia jest tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite SM-T110 w zamian za założenie karty kredytowej.

W pierwszych edycjach promocji można było otrzymać tablet wyższej jakości i przede wszystkim o większej wartości niż ten w obecnej promocji. Tablet Samsunga dostępny był w wielu innych promocjach bankowych i obecnie można go już kupić na allegro za ok. 200 zł. Według regulaminu wartość tabletu to 449 zł.


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:
Szczegóły promocji – tablet Samsung za kartę kredytowąDzisiejsza promocja dedykowana jest dla osób, które nie posiadają jeszcze karty kredytowej w Citibanku i nie posiadały jej od 1 stycznia 2012 r.

Do rozdania jest aż 3 000 tabletów i otrzyma je 3000 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Promocja trwa od 3 do 30 listopada 2014 roku.

Korzystając rozważnie z wydanej karty kredytowej, można korzystać z darmowego kredytu przez okres do 56 dni w każdym cyklu rozliczeniowym. Za prowadzenie karty nie zapłacimy  przez pierwszy rok ani grosza.

W promocji mamy do wyboru mamy następujące karty: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum oraz Citibank MasterCard Platinum.

Dodatkowe zalety to:
 • 0 zł za wydanie karty
 • Wygodne zakupy kartą z kredytem 0%: gdy płacisz w sklepie kartą wykorzystujesz limit kredytowy przyznany przez Bank, za który nie zapłacisz odsetek nawet do 56 dni
 • 0 zł za opłaty rachunków, np. gaz, prąd, czesne, opłatę z tytułu polis np. OC / AC – zaskoczył Cię wysoki rachunek? Dodaj odbiorcę dzwoniąc na Citiphone i zapłać po 56 dniach
 • Zniżki nawet do 50% w niemal 5 000 punktów handlowo-usługowych w całej Polsce, lista dostępnych partnerów na citirabaty.pl


Z opłaty miesięcznej zostaniemy zwolnieni po osiągnięciu progu wydatków:
 • 1000 zł / mc dla karty Silver
 • 2000 zł / mc dla karty Gold
 • 4000 zł / mc dla karty Platinum
Lub poprzez indywidualne negocjacje (zazwyczaj dobrze działa wysłanie wypowiedzenia umowy).


Jak otrzymać tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite?Zasady promocji są stosunkowo proste:
 • Pierwszym krokiem jest wypełnienie dedykowanego formularza na stronie promocji i pozytywne przejście weryfikacji finansowej
 • Następnie należy dostarczyć do banku ważny i aktualny dokument potwierdzający uzyskiwanie deklarowanych dochodów (listę znajdziemy na ostatniej stronie regulaminu – link na końcu wpisu).
 • Po otrzymaniu karty, należy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 750 zł do 22 grudnia 2014 r. (poprzednio było to 500 zł).
  • Uwaga: Muszą to być transakcje bezgotówkowe! Przelewy z karty i opłacanie rachunków nie będą kwalifikowane
 • Również do 22 grudnia 2014 należy się zalogować co najmniej raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile.

Ogłoszenie konkursu nastąpi w dniach 22 – 28 grudnia 2014 r. poprzez wysłanie wiadomości email do wszystkich uczestników konkursu. Oprócz tableta, Citibank zapłaci za nas należny podatek dochodowy od przyznanej nagrody.

Tablety zostaną wysłane kurierem do 31 stycznia 2015 roku.


Więcej:

19 komentarze :

Karol pisze...

Samsung chyba podpisuje umowy z każdym możliwym bankiem oferując im tablety, bo gdzie się nie spojrzy na ofertę banków to oferują darmowy tablet. Nie tak dawno był dostępny w ramach iKonta BNP Paribas, teraz Citi dołącza go do karty kredytowej a i pewnie jeszcze jakiś bank by się znalazł który posiada go w promocyjnej ofercie

Adamski pisze...

Jak wyżej, a cena za uwiązanie się z tym bankiem to nienajlepsza obsługa klienta i nie zawsze też uznają warunki promocji. Miałem tak z ich lokatą, już się witałem z gąską, a tu nagle promocja wcale nie taka promocyjna, więc różnie bywa.

Anonimowy pisze...

Znowu ktoś obiecuje tablety? :-D

Anonimowy pisze...

nie tylko obiecuje.
Brałam udział w ostatniej promocji Citi i taki tablet otrzymałam

Anonimowy pisze...

Skorzystałem zobaczymy, jednak widzę, że są pewne nieścisłości w opisie "Za prowadzenie karty nie zapłacimy przez pierwszy rok ani grosza. " - zapłacimy za każdy miesiąc 8 zł lub płatność kartą 1000 zł.
Jednak zastanawia mnie fakt kiedy mogę zrezygnować z karty, bo konsultantka odpowiedziała mi, że kiedy chce, jest tylko okres wypowiedzenia 30 dni. Ale żeby nie było, że potrąca mi za tego tableta przed upływem jakiegoś czasu... ktoś się orientuje niby nic takiego w regulaminie nie widzę.

Anonimowy pisze...

Jak szybko spełniłeś warunki promocji?

Anonimowy pisze...

Dopiero czekam na decyzję jestem po telefonie...

Anonimowy pisze...

8.11.2014 wypełniłem formularz zgłoszeniowy
10.11.2014 telefon od konsultanta i wypełnienie wniosku kredytowego
10.11.2014 mail - "przesyłka została nadana" - dokumenty do podpisania.
Czekam na kuriera.
*up ( trzy posty wyżej) masz rację, jest nieścisłość - to jak w końcu, pierwszy rok za darmo czy za darmo tylko wówczas gdy zrobię transakcje za 1000 zł miesięcznie?

Anonimowy pisze...

Konsultant powiedział, że dla karty Silver za darmo tylko gdy sie zrobi transakcji za 1000zł miesięcznie.

Darek M. pisze...

Zgadza się, ale zaraz po otrzymaniu tabletu można wypowiadać umowę i negocjować ten warunek. Pierwszy miesiąc jest chyba darmowy. W poprzednich promocjach pierwszy rok był za darmo, ale ten warunek uległ zmianie.

Anonimowy pisze...

Z karty można zrezygnować już po przyznaniu nagrody. Nie trzeba czekać na jej dostarczenie tj do 31stycznia. Nagrodę muszą przyznać do 28 gródnia. Punkt regulaminu -c) w dniu przyznania Nagrody, będą posiadaczami Karty.

Anonimowy pisze...

Wszystkie warunki spełnione, czekamy na wyniki :)

Anonimowy pisze...

Właśnie dostałem maila z numerem listu przewozowego, że firma Schenker jest w trakcie dostarczania tableta.
Osobnego maila z informacją że spełniłem warunki i otrzymam tablet wcześniej nie było.

Anonimowy pisze...

Już wysyłali,właśnie odebrałem wiadomość od kuriera że ma dla mnie Tablet

Darek M. pisze...

W sam raz prezent na święta :)

Anonimowy pisze...

Darek, to prawda :) Świetny prezent i trzeba przyznać że sprawnie się uwinęli. Według regulaminu w tym tygodniu powinny dopiero przychodzić powiadomienia o wygranej, a tu już urządzenia wysyłają. Dostałem tablet, wszystko gra. Jedyne zastrzeżenie jakie mam, to że mailem wyciągi z karty nie przychodzą. Trzeba się zalogować przez akpę mobilną albo na stronie banku żeby sprawdzić. Złożyłem już reklamację, ale na razie odpowiedzi brak.

Anonimowy pisze...

Tablet dostarczony wczoraj! Potwierdzam to co wyżej...

Anonimowy pisze...

Jak wygląda sprawa z gwarancją tego Tableta trzeba go gdzieś rejestrować.

Darek M. pisze...

Gwarancja Urządzenia
1. Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją, która jest obsługiwana w każdym punkcie serwisowym Samsung na podstawie numeru seryjnego produktu. Lokalizacja serwisów jest dostępna pod adresem internetowym: www.samsung.com/pl/support/servicelocation/
2. Wszystkie pytania odnośnie gwarancji urządzenia, powinny być kierowane do producenta urządzenia poprzez infolinię telefoniczną 801–172–678, za pośrednictwem chat’a na stronie www.samsung.pl lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.

Prześlij komentarz