Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

poniedziałek, 3 listopada 2014

Lokata Bonjour na 5% w Lion’s Bank


Bardzo dawno nie pisałem już o ofercie lokat w Lion’s Bank, w tym o flagowej lokacie dla nowych klientów: Lokacie Bonjour.

Pora odświeżyć wpis na ten temat, jako że oferta w/w lokaty ulegała kilkukrotnie zmianom, a wciąż oferuje rekordowo wysokie oprocentowanie.Lokata Bonjour na 5% - szczegóły


Początkowo lokata oferowała aż 5,5% w skali roku na okres 3 miesięcy. Niższy był też próg wejścia i wynosił on 50 000 zł. Następnie oferta kilkukrotnie była modyfikowana, by obecnie wciąż oferować wysokie oprocentowanie 5% w skali roku.

Lokata Bonjour to propozycja dla osób zamożnych, jako że minimalny próg wejścia wynosi aż 200 000 zł.

Szczegóły lokaty:
  • Oprocentowanie lokaty: 5%
  • Minimalna kwota lokaty: 200 000 zł
  • Maksymalna kwota lokaty: 300 000 zł
  • Okres lokaty: 30 dni
  • Limit: 1 lokata na klienta
  • Odnawialność: tak*
  • Gwarancja kapitału: Depozyty gwarantowane w 100% przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty stanowiącej równowartość w złotych 100 000 EUR
  • Skutek zerwania lokaty przed upływem okresu, na jaki została założona: utrata należnych odsetek
  • Termin ważności wniosku: 14 dni
* W przypadku lokaty nieodnawialnej oprocentowanie wynosi 4%.

Lokata Bonjour na 5% jest lokatą odnawialną. Po zakończeniu okresu lokaty, jest ona przedłużana na zasadach 1-miesięcznej lokaty Bon Appetit.


Aby założyć lokatę, należy wypełnić wniosek kontaktowy, po czym udać się do jednego z oddziałów banku i porozmawiać z doradcą o inwestycjach. Domyślać się można, że ten będzie nas próbował przekonać do ulokowania pieniędzy w jakieś fundusze inwestycyjne, lokaty strukturyzowane, inwestycje w sztukę lub jeszcze inne produkty. W końcu domena banku to „zarabianie” a nie „oszczędzanie”.


Polub „Jak oszczędzić.pl” na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Lokata Bon Appetit – szczegóły


Lokatę Bon Appetit założyć można na okres od 1 do 12 miesięcy. Obecna oferta obowiązuje od 22 października 2014 r.

Oprocentowanie Lokaty Bon Appetit wynosi:
Oprocentowanie lokaty Bon Appetit
Okres lokaty
Oprocentowanie - lokata odnawialna
Oprocentowanie - lokata nieodnawialna
1 miesiąc
3,00%
2,95%
3 miesiące
3,80%
3,75%
6 miesiecy
3,30%
3,25%
10 miesięcy
3,10%
3,05%
12 miesiecy
3,10%
3,05%O Lion’s Bank
Jako, że Lion’s Bank nie jest dużym bankiem, to wiele osób wciąż nic o nim nie wie. Dlatego też warto omówić krótko jego genezę.

Lion’s Bank to oddział bankowości prywatnej i bankowości biznesu Idea Banku. Jak więc łatwo się domyślić, to propozycja dla osób zamożnych, którzy potrzebują lepszego traktowania i/lub indywidualnych propozycji inwestowania kapitału.

Czy ten drugi punkt jest czymś, czego potrzebują klienci to już miejsce na osobny wpis. W końcu, czy to właśnie właściciele majątków nie wiedzą, jak zarobić duże pieniądze?


Bank pisze o sobie w następujący sposób:
Lion’s Bank to nowy wymiar private bankingu. Jesteśmy oddziałem Idea Bank S.A.
Zrywamy z wszelkimi schematami tradycyjnej bankowości. Nadrzędnym celem jest dla nas pomnażanie majątku Klientów. Kierując się zasadą "zarabianie, a nie oszczędzanie", stworzyliśmy niepowtarzalne narzędzia pozwalające Klientom osiągać wysokie zyski. Niezwykle ważnym obszarem naszego działania jest rynek nieruchomości.
 
Zrywamy z wszelkimi schematami tradycyjnej bankowości. Nadrzędnym celem jest dla nas pomnażanie majątku Klientów. Kierując się zasadą "zarabianie, a nie oszczędzanie", stworzyliśmy niepowtarzalne narzędzia pozwalające Klientom osiągać wysokie zyski. Niezwykle ważnym obszarem naszego działania jest rynek nieruchomości. 
Lion’s Bank to propozycja dla osób zamożnych, przekonanych o swojej wartości i cieszących się autorytetem w swoim otoczeniu. To również propozycja dla osób przedsiębiorczych i obdarzonych siłą ducha, mających ambitną wizję i zdeterminowanych, aby osiągać to, czego pragną. 
Lion’s Bank został stworzony przez menedżerów będących ojcami polskiego private bankingu. Powstał on również dzięki zaangażowaniu doświadczonych inwestorów – twórców alternatywnej koncepcji budowania majątku w oparciu o rynek nieruchomości. Lion’s Bank otwiera nowy rozdział w bankowości prywatnej."


Oddziały Lion’s Banku

Od ostatniego wpisu, bank otworzył nowe oddziały w Łodzi, Katowicach i Lublinie. W całej Polsce jest ich zaledwie osiem, ulokowanych w największych miastach. Mapa oddziałów wygląda obecnie w następując sposób:Oddziały Lion’s Bank:
GDAŃSK,
UL. STĄGIEWNA 13/1
KATOWICE,
UL. STAROMIEJSKA 7
KRAKÓW,
UL. KOPERNIKA 8
ŁÓDŹ,
UL. PIOTRKOWSKA 125
LUBLIN,
UL. JANA SAWY 2
POZNAŃ,
UL. PADEREWSKIEGO 6
WARSZAWA,
UL. WILCZA 3,
AL. JEROZOLIMSKIE 63,
UL. DOMANIEWSKA 39
WROCŁAW,
UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 73-95
(SKY TOWER)

Infolinia banku: 800 100 700


1 komentarze :

lysy pisze...

Super oprocentowanie tylko szkoda że minimalna jest tak dużo suma ale pewnie przy mniejszej by im się nie opłacało.

Prześlij komentarz