Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

środa, 3 grudnia 2014

1000 zł premii w promocji Credit Agricole


Credit Agricole postanowił przedłużyć do końca roku promocję „Jesteśmy gotowi” w której do zdobycia jest aż do 1000 zł premii przez okres 18 miesięcy.

Po liczbie wyświetleń i komentarzy pod poprzednim wpisem Credit Agricole – do 1000 zł premii można wnioskować, że nie cieszy się ona zbytnią popularnością.

Przyczyną może być skomplikowanie oferty i przede wszystkich długi okres wypłacania poszczególnych premii.

Jeżeli nie macie jeszcze konta osobistego w Credit Agricole to warto rozważyć skorzystanie z opisywanej dzisiaj promocji. Tym razem mamy do czynienia z edycją internetową, dostępna jest ona online i za pomocą serwisu telefonicznego.


Szczegóły promocji – do 1 000 zł premii


Podobnie jak poprzednio, zdobycie całej kwoty 1000 zł nie jest takie proste. Można natomiast zdobyć większą część tej kwoty.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta w Credit Agricole na 90 dni przed rozpoczęciem promocji (28 września 2014 r.) lub osoby posiadające konto w Pakiecie Depozytowym.

Do obecnej edycji promocji „Jesteśmy Gotowi” można przystąpić od 1 do 31 grudnia 2014 roku.


Premia 1000 zł została podzielona na trzy części:1. 100 zł za otwarcie konta i pierwszy wpływ na kwotę min. 1 500 zł

Zdobycie pierwszych 100 zł premii jest banalnie proste i wymaga:

 • Założenia konta osobistego - Do wyboru mamy: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS, Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Opisy kont znajdziecie się w dalszej części wpisu.
 • Podczas zakładania konta należy:
  • Złożyć wniosek o kartę debetową do konta
  • Otworzyć co najmniej jeden Rachunek Oszczędzam (darmowe konto oszczędnościowe)
  • Uruchomić usługę „Oszczędzam na okrągło” (CAsaver)
  • Wyrazić zgody marketingowe, tj. na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie wyrazić sprzeciwu na wobec działań marketingowych.
  • Podać numer telefonu lub adresu email do kontaktu
 • Następnie należy zadbać o zapewniania wpływów z tytułu wynagrodzenia (renty, emerytury, działalności gospodarczej) w wysokości min. 1 500 zł.
  • Uwaga: Przelew zostanie uznany po wypełnieniu „zlecenia przekazywania środków” (umowy o pracę, renty, emerytury) lub „deklarację stałego zasilania konta” (osoby prowadzące działalność gospodarczą)
  • Otrzymywanie przelewu wynagrodzenia jest warunkiem otrzymania kolejnych premii

Premia zostanie wypłacona na koniec miesiąca, w którym zapewniony został wpływ wynagrodzenia.


2. Do 300 zł za opłacanie rachunków

Zwrot wypłacany jest jako 5% moneyback od opłacanych rachunków.

Pewną niedogodnością tej części premii jest potrzeba zdefiniowania i przedstawienia dokumentów potwierdzających dokonywanie płatności na rzecz danego odbiorcy. Na szczęśćie można tego dokonać online za pośrednictwem formularza internetowego.

Ważne jest też aby rachunek / faktura był wystawiony na imię i nazwisko uczestnika (lub małżonka) oraz żeby zawierał adres zamieszkania lub korespondencyjny uczestnika.

Premia będzie wypłacana przez okres 18 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.

Zwrot przysługuje za opłacanie rachunków za:
 • Gaz
 • Energię elektryczną
 • Wodę / podgrzanie wody, ścieki
 • Abonament telewizyjny
 • Internet
 • Telefon (komórkowy lub stacjonarny)


Za rachunki można zapłacić za pomocą przelewu, polecenia zapłaty lub zlecenia stałego.

Aby otrzymać maksymalną kwotę premii w wysokości 300 zł netto należy przez okres 18 miesięcy wydać kwotę wynoszącą aż 6 000 zł, czyli średnio 333 zł miesięcznie.


3. Do 600 zł za płatności kartą

Trzecia część premii jest dużo łatwiejsza do spełnienia i wymaga od nas wyłącznie dokonywania płatności kartą. Aby uzyskać zwrot z tytułu płatności, należy dokonać płatności kartą na minimum 300 zł w danym miesiącu.

Mechanizm naliczania premii jest nieco odmienny niż w innych bankach. Polega on na tym, że każda transakcja wykonana kartą jest zaokrąglana do pełnych 50gr, 1 zł lub 5 zł. Bank dorzuca 50% kwoty zaokrąglenia.

Zdecydowanie najkorzystniej wypada tutaj zaokrąglanie do 5 zł. Prosty przykład: transakcja na 5,50 zł, zostanie zaokrąglona do 10 zł i bank dorzuci od siebie 2,25 zł premii.

Maksymalnie z tytułu premii za płatności otrzymamy do 600 zł przez okres 18 miesięcy, czyli 33,33 zł netto miesięcznie.


Polub „Jak oszczędzić.pl” na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:


Konto osobiste w Credit Agricole


Do skorzystania z promocji niezbędne jest posiadanie jednego z czterech kont osobistych:

1 Konto

Konto dla młodych osób do 27 roku życia. Będzie ono bezpłatne po dokonaniu transakcji kartą na kwotę min. 100 zł miesięcznie, w przeciwnym razie zapłacimy 2 zł. Karta do konta 1Konta zapewnia darmową wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i sieci Euronet.Konto ProstoOszczędzające

Konto PROSTOoszczędzające to koszt 4 zł miesięcznie. Karta debetowa to dodatkowe 3zł, razem więc zapłacimy 7 zł miesięcznie. Zdecydowanie korzystniejsze będzie skorzystanie z któregoś z trzech pozostałych konto osobistych.Konto ProstoOszczędzające Plus

Opłata za prowadzenie Konta PROSTOoszczędzającego PLUS zostanie zniesiona jeśli zapewnimy miesięczne wpływy w wysokości 1500 zł.

Niestety dodatkowo przy tym koncie występuje opłata za kartę w wysokości 6,90 zł miesięcznie. W ramach konta otrzymujemy darmowe bankomaty w kraju.

→ Załóż Konto ProstoOszczędzające Plus


Konto ProstoOszczędzające Premium

Moim zdaniem to najlepsza opcja. Aby konto było w pełni darmowe wystarczy zapewnienie miesięcznych wpływów w wysokości min. 10 000 zł.

Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM to najwyższa półka w Credit Agricole. Konto posiada w zasadzie wszystko, czego można zapragnąć, w tym bezpłatne bankomaty na całym świecie oraz szeroki pakiet assistance.

Więcej:

18 komentarze :

Anonimowy pisze...

Wplyw po prostu musi byc ale nie musi byc to z tytulu wynagrodzenia. Premia zostanie naliczona. Mam tak sam bo robie przelewy miedzy rachunkami.

Anonimowy pisze...

Przy koncie prostooszczedzajacym plus oplata za karte to 6,90 zl a nie 6.

Anonimowy pisze...

A co w przypadku wynagrodzenia w wysokości ok. 1200zł? Czy aby obejść ten wymóg można zrobić przelew z innego konta na to w CA? Np: uzupełniający kwotę o te 300zł lub na całość 1500?

Darek M. pisze...

Rzeczywiście, z tym wpływem nie jest tak źle i chyba wystarczy je przelać z innego banku. Tylko czy trzeba wypełniać jakieś oświadczenie?

Z regulaminu:
"Stałe wpływy na Konto
1. Warunek zapewnienia stałych wpływów na Konto uważa się za spełniony, jeżeli:
1) Uczestnik wypełni i podpisze „Zlecenie przekazywania środków” w przypadku osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, emerytury lub renty, lub „Deklarację stałego zasilania konta” w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą oraz uzyskujących dochody z innych tytułów,
2) na rachunek główny Konta w PLN wpłynie co najmniej raz w każdym miesiącu kalendarzowym w okresie korzystania z Promocji kwota zadeklarowana na „Zleceniu przekazywania środków” lub „Deklaracji stałego zasilania konta”, na sumę nie mniejszą niż 1500 zł, przy czym dla uzyskania Premii wskazanych w § 6 i § 7 weryfikowane są wpływy w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym przyznanie Premii.
2. W przypadku braku wpływu określonego w ust. 1 pkt 2) powyżej przez co najmniej 2 miesiące kalendarzowe w okresie korzystania z Promocji Uczestnik traci prawo do otrzymywania kolejnych Premii.

Karol Nachwilke.com pisze...

Mamy ostatnio prawdziwy wysyp wszelkiego rodzaju premii czy gratisowych tabletów w zamian za założenie konta. Dobry patent żeby zatrzymać u siebie klienta na dłużej. Wśród wypłacanych premii Credit Agricole ma póki co najbogatszą ofertę, ale obecnie premię możemy też zyskać w mBanku (100 zł) czy w Citi Handlowy (premia za założenie karty kredytowej 200 zł).

Karol Nachwilke.com pisze...

Aaaa i zapomniałem jeszcze o nowej promocji ING Bank Śląski - też dają 100 zł premii za założenie konta.

Anonimowy pisze...

W praktyce wyglada to tak ze podpisujac umowe promcyjna to jest juz twoje oswiadczenie. Jak zaklada sie telefonicznie konto wystarczy powiedziec ze na czarno sie pracuje ;) inaczej beda meczyc z deklaracja. Aby bonusy sie naliczyly musza byc wplywy w wysokosci 1500 zl. Wiec nie musi byc to tylko jeden. Tytul przelewu jak i skad jest obojetny. Nie moze tylko pochodzic z rachunku oszczedzam w CA czy np z lokaty w CA

Anonimowy pisze...

Mozna

Anonimowy pisze...

W koncie prostooszczędzającym plus można uniknąć opłaty za kartę, o ile łączna wartość transakcji wykonanych kartą jest nie mniejsza niż 500 zł.

clskredyt.pl pisze...

1000 zł? Ciekawe. Brzmi to lepiej, niż 100 zł oferowane przez ING Bank. Jedynym problemem faktycznie może być ten punkt 2. Bawienie się w dokumentowanie tych płatności. No i oczywiście zakładanie tych wszystkich kont oszczędnościowych i innych usług również może dla niektórych stanowić problem. Dopóki nie są one płatne nie będzie to dyskwalifikowało. Pozostałe warunki są do przyjęcia.

Anonimowy pisze...

Odnośnie Premii promocyjnej za opłacanie z Konta stałych rachunków w okresie 18 miesięcy :
Uczestnik może przedstawić nie więcej niż 20 Potwierdzeń Płatności
z różnymi numerami rachunku bankowego....
Może to ktoś wyjaśnić ?

Darek M. pisze...

Chodzi o dwudziestu dostawców usług, u których mamy jakieś abonamenty, itp. i te 20 płatności możemy wykonać co miesiąc.

Mieszko pisze...

Czy można zamknąć konto po pierwszej fazie i zachować premię?

Darek M. pisze...

Niestety nie:
"W przypadku wypowiedzenia umowy Konta przez Uczestnika w okresie do 18 miesięcy od dnia otwarcia Konta Bank ma prawo obciążyć Uczestnika równowartością przekazanych Premii."

Mieszko pisze...

Ale wpadłem na taki pomysł.

Nawet jeśli założę 1 Konto, to w najgorszym wypadku w czasie całego czasu promocji, czyli 18 miesięcy zapłacę maksymalnie 36 zł, a cały czas będę mógł korzystać z promocji (ze spełnioną pierwszą fazą) i zarabiać pieniądze.

Co Pan o tym sadzi Panie Darku, wszystko się zgadza?

Darek M. pisze...

Tak, jak łapiesz się na warunek wieku i problemem są comiesięczne wpływy 10 000 zł to jest to dobra opcja, w przeciwnym razie wybrałbym konto Premium, które sam posiadam do kredytu mieszkaniowego i muszę się bawić w przelewy z innego banku.

Anonimowy pisze...

Ktoś juz otrzymał te pierwsze 100zł bonusu? Założyłem konto w grudniu, dostałem wynagrodzenie na konto również jeszcze w grudniu, ale bonusu nie ma.

Anonimowy pisze...

Promocja od dziś wróciła w minimalnie zmodyfikowanej wersji.
http://www.credit-agricole.pl/promocja-nawet-1000zl-premii/

Prześlij komentarz