100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

środa, 7 stycznia 2015

Nju mobile – 50 zł za nową aktywację, 19 zł za nielimitowane rozmowy, 39 zł za pakiet all inclusive


Powraca akcja promocyjna Nju mobile. Przypomnę, że w poprzedniej można było zdobyć 50 zł premii wypłacanej w postaci karty MasterCard Prepaid z doładowaniem. Tym razem akcja wygląda nieco inaczej i nagrodę otrzymamy jako voucher.

Warunek otrzymania premii 50 zł jest ten sam: przeniesienie numeru z innej sieci bądź aktywację nowego w nju mobile z rachunkiem.
50 zł premii w nju mobile – promocja noworoczna


Promocja „Postanowienia noworoczne”, podobnie jak poprzednie, dostępna jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów.

Dotychczasowi klienci muszą dokonać aktywacji nowego numeru. Nowi klienci mogą przenieść swój numer z innej sieci bądź aktywować nowy numer w nju. Jeden abonent może otrzymać wyłącznie jeden prezent.

Premia w wysokości 50 zł zostanie przekazana w postaci bonu do Go Sport, merlin.pl lub OK System. Jest to  największa wada obecnej promocji. Jeżeli planujesz zakupy w Go Sport to ta promocja jest dla Ciebie. W przeciwnym razie zalecałbym poczekać na kolejną promocję nju. Zakupy bezpośrednio na stronie OK System jest nieopłacalne, ponieważ od czasu do czasu pojawiają się dobre oferty na serwisach zakupów grupowych.

Dużą zaletą promocji w nju mobile jest brak uwiązania z operatorem. Jeżeli coś nam się nie spodoba w ofercie możemy w każdym momencie złożyć wypowiedzenie umowy z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Promocja obowiązuje od 30 grudnia 2014 do  15 stycznia 2015 roku lub do wyczerpania zapasów.


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:


Jak skorzystać z promocji?


Aby skorzystać z promocji 50 zł premii za aktywację numeru w nju mobile należy:
 • W okresie promocji, tj. do 15 stycznia 2015 r. należy złożyć zamówienie na „nju z rachunkiem” .
  • Uwaga: koniecznie należy wybrać e-fakturę. W przeciwnym razie zapłacimy 200 zł opłaty aktywacyjne
 • Kolejny a zarazem ostatni krok to wypełnienie formularza na stronie promocji:
  • wybranie postanowienia noworocznego
  • wybór prezentu
  • wpisanie numeru zamówienia i zaakceptowanie regulaminu promocji.

Warunkiem otrzymania prezentu jest zawarcie umowy na „nju z rachunkiem”.

Prezent w postaci bonu o wartości 50 zł do OK System, merlin.pl lub Go Sportu, zostanie wysłany na adres podany przy podpisywaniu umowy w ciągu miesiąca od rozpoczęcia świadczenia usług.


Oferta „nju z rachunkiem”


Dlaczego warto skorzystać z promocji organizowanych przez nju mobile?

Odpowiedź jest prosta: nju mobile posiada najlepszą ofertę na rynku. Jest to sieć, która cechuje się niskimi kosztami własnymi przez co, jest w stanie zaoferować nam lepsze warunki. Za ten sam pakiet usług w Play zapłacilibyśmy 55 zł zamiast 39 zł.

Nju z rachunkiem posiada jedną olbrzymią zaletę, czyli gwarancję minimalnej (9 zł) i maksymalnej kwoty rachunku (np. 39 zł w usłudze „jeden na wszystko” lub 57 zł bez aktywnych usług). Uwaga: ten limit nie dotyczy usług premium / połączeń w roamingu / infolinie? / na numery zagraniczne.

Jeżeli w danym miesiącu nie będziemy aktywnie korzystać z telefonu to zapłacimy jedynie 9 zł abonamentu według standardowego cennika (19 gr/min, 9 gr/SMS, 19 gr/MMS, 19 gr/MB).

Dla przykładu, jeżeli licznik rozmów w danym miesiącu wyniesie 45 minut a licznik SMSów 5 wysłanych wiadomości to zapłacimy jedynie 9 zł abonamentu!!!

Dodatkowo, koszt abonamentu możemy obniżyć korzystając z usługjeden na wszystko”, „do komórkowych za 19 zł” oraz „więcej internetu”.

Usługi te najlepiej wybrać od razu składając zamówienie:Koniecznie zaznaczcie opcję e-faktura:Usługa „jeden na wszystko”Jest to najlepsza opcja dla wymagających klientów, którzy naprawdę aktywnie korzystają z telefonu. „Jeden na wszystko” daje nam gwarancję, że nie zapłacimy więcej niż 39 zł za:
·     nielimitowane połączenia krajowe z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi do wszystkich sieci
·     nielimitowane krajowe SMSy i MMSy do wszystkich sieci,
·     nielimitowany transfer danych do 2 GB.

Aby aktywować usługę należy wysłać SMS a o treści AKT pod numer 80144 lub wybrać odpowiednią opcję podczas wypełniania wniosku.


Usługa „do komórkowych za 19 zł”
Osoby, które nie dzwonią zbyt dużo na telefony stacjonarne mogą skorzystać z usługi „do komórkowych za 19 zł”.

Usługa "do komórkowych za 19 zł" to:
 • Nie więcej jak 19 zł za nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w kraju
 • Nie więcej niż 10 zł za nielimitowane połączenia do krajowych sieci stacjonarnych

Aby aktywować usługę należy wysłać SMS a o treści AKT pod numer 80113, wpisać krótki kod *127*25# lub wybrać odpowiednią opcję podczas wypełniania wniosku.


Usługa „więcej internetu”
To opcja dla osób aktywnie korzystających z dostępu do sieci. W ramach usługi otrzymujemy pakiet 10 GB internetu, również w technologii LTE. Dodatkowo można ją połączyć z usługą „do komórkowych za 19zł”.

Koszt usługi z pakietem 10 GB danych to 29 zł.


Nielimitowane LTE – promocjaWszyscy użytkownicy nju mobile z rachunkiem mogą korzystać z promocji „nielimitowane LTE”. Polega ona na wyłączeniu ograniczenia prędkości na transfer danych w technologii 4G LTE po wyczerpaniu podstawowego limitu danych. Promocja trwa do 31 marca 2015 r.

Aby aktywować usługę należy wysłać SMS a o treści AKT pod numer 80244 lub za pomocą krótkiego kodu *127*16#.


Więcej:

8 komentarze :

Tomek K pisze...

Bardzo ciekawa oferta, chętnie bym wziął opcję z internetem.

Darek M. pisze...

Ciekawa to była poprzednia promocja. Tą polecam wyłącznie dla osób, które mają coś do kupienia w Go Sporcie lub po prostu chcą zmienić operatora a te 50 zł w Go Sport się przyda :)

Anonimowy pisze...

Mam pytanie: Przenoszę numer do Play- po dniu w którym nastąpiło przeniesienie do play loguje się na stronie tego numeru w nju mobile- i widzę że jest nowy okres rozliczeniowy-zapewne za niego nie zapłacę ale zastanawiam się czy nie powinna być niemożliwość zalogowania się na ten numer do systemu nju mobile? Czy może ja wnioskuję o zamknięcie profilu aby aby mieć miejsce na nowe numery?
Istnieje limit max . 6 numerów czy to oznacza że razem można mieć max 6 numerów w sieci czy jak przeniose numer to on już powoduje że zmniejsza się ilość jednocześnie posiadanych numerów i zmniejsza ilość numerów używanych w nju mobile?
czy maksymalny limit oznacza że tylko 6 razy mogę mieć możliwość zamówienia numerów na zawsze.?
Druga sprawa przenoszę numer do play ale w dniu przenoszenia nie musze koniecznie uruchamiać karty z numerem play aby nastąpiło to faktyczne przeniesienie ? mogę zostawić kartę play i nawet jej wcale nie ruszać i tak wszystko ok jest ?
No chyba że te 5 zł co mam w play mogę sobie wykorzystać na smsa premium (zalukaj.tv kupuje premium aby oglądać filmy). ?
jak to jest? i dziękuję za odpowiedzi bo naprawdę za odpowiedzi będę wdzięczny :)
Witek :)

Darek M. pisze...

Ja niestety nie pomogę. Jestem dopiero świeżakiem w nju.

Anonimowy pisze...

Hej ! A wiecie może jak zrezygnować z tej karty? Tzn dostałam Mastercard zaplace za zakupy i chciałabym ja zamknąć,ale nie wiem jak . Z z góry dzięki za odpowiedź! Ania

Darek M. pisze...

To jest karta prepaid. Nie musisz jej zamykać. Możesz po prostu zniszczyć jak nie potrzebujesz.

Łukasz LuKa pisze...

Promoocja od jakiegoś czasu w necie ale nadal jest jakiś błąd na stronie promocyjnej. Czyli

"Voucher na 50 zł do OK System od nas dostajesz i z siłowni, basenu lub różnych treningów w 3000 lokalizacji w Polsce korzystasz

albo
voucher na 50 zł do Go Sport otrzymujesz i tam potrzebny do tego sprzęt lub ciuchy nabywasz

Ty wybierasz!"

Opis promocji "Premia w wysokości 50 zł zostanie przekazana w postaci bonu do Go Sport, merlin.pl lub OK System." Brak wyboru merlin.pl..

Darek M. pisze...

Też myślałem, że brak :)

Po zmianie zainteresowań na czytanie książek merlin się pojawia :)

Prześlij komentarz