sobota, 21 lutego 2015

BZ WBK: Do 650 zł zwrotu za energię elektryczną - 10% MoneyBack


Ostatnio mamy modę na sprzedaż energii elektrycznej przez firmy zewnętrzne, głównie operatorów komórkowych. Teraz sprzedaż trafia do BZ WBK wraz z całkiem dobrą promocją.

Promocja „Energia w Koncie 2015” to aż 10% zwrotu za energię elektryczną. Do zdobycia jest aż do 50 zł miesięcznie i do 650 zł w trakcie trwania promocji.

Niestety nie wszyscy będą mogli skorzystać z tej promocji, dlatego też ten wpis potraktujcie raczej jako ciekawostkę.

Szczegóły promocji – 10% zwrotu za energię


Promocja dotyczy opłacania energii elektrycznej z Konta Godnego Polecenia (w promocji „Energia w koncie 2015”) – szczegóły w podrozdziale Warunki. Jeżeli posiadacie inny typ rachunku to niezbędna będzie jego zamiana na wspomniane KGP.

Nagroda wynosi 10% zwrotu kosztu poniesionego za energię elektryczną na rzecz PGE (Polskiej Grupy Energetycznej). Maksymalnie można otrzymać 50 zł miesięcznie i 650 zł przez okres 12 miesięcy.

Dodatkowe 50 zł ponad kwotę 600 zł stanowi dodatkową premię za ustanowienie polecenia zapłaty.

Promocja to dobra propozycja dla osób posiadających już konto w Banku Zachodnim WBK oraz umowę z PGE na dostarczanie energii. W żadnym wypadku nie zakładałbym konta ze względu na tą promocję. Raczej czekałbym tutaj na lepszą promocję, jak miało to miejsce w przeszłości.

Realnie zwrot będzie jednak dużo niższy, bo kto z nas płaci aż 500 zł miesięcznie z tytułu opłat za energię elektryczną ;-)

Promocja trwa od 1 lutego 2015 r. do 31 sierpnia 2016 roku.


Jak otrzymać 10% zwrotu za energię?


Aby otrzymać 10% zwrotu za płatność za energię elektryczną należy:
  • Posiadać Konto Godne Polecenia w promocji „Energia w koncie 2015
  • Zapewniać na nie wpływ w wysokości minimum 1000 zł miesięcznie (może to być zwykły przelew z naszego konta w innym banku)
  • Należy również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i podanie numeru telefonu komórkowego
  • Wykonywać z tego konta płatność na rzecz PGE Obrót S.A.
    • Może to być przelew, zlecenie stałe lub polecenie zapłaty


Dodatkowo należy przystąpić do promocji poprzez:
  • złożenie oświadczenia o przystąpieniu do promocji „Energia w Koncie 2015”Warunki


Promocja dotyczy osób, które w terminie 1 lutego 2015 do 31 lipca 2015 roku założą Konto Godne Polecenia z promocją „Energia w Koncie 2015”. Pakiet musi zawierać umowę o bankowość elektroniczną oraz kartę debetową.  Uwaga: Nowi klienci nie mogli posiadać konta w WBK w ciągu 6 miesięcy przed przystąpieniem do promocji.


Z promocji skorzystać też mogą osoby posiadające inny typ konta w WBK i które w okresie 1.02 – 31.07, dokonają zamiany typu rachunku na Konto Godne Polecenia z promocją „Energia w Koncie 2015”.

Dodatkowo osoby te, w ciągu 2 miesięcy od zamiany typu rachunku muszą zawrzeć umowę o jeden z produktów: karta kredytowa, kredyt gotówkowy, limit kredytowy w koncie osobistym lub otworzy rachunek maklerski w Banku Zachodnim WBK S.A. – Domu Maklerskim BZ WBK lub przystąpi do ubezpieczenia Locum lub ubezpieczenia Opiekun Rodziny.

Warunkiem otrzymania zwrotu jest też posiadanie umowy na dostarczanie energii elektrycznej z PGE.

           

Więcej:

5 komentarze :

Natalia pisze...

Niezłe profity, ale czy to wystarczy, żeby przyciągnąć klientów?

Anonimowy pisze...

To raczej promocja dla kogoś kto zużywa dużo energii :)

Anonimowy pisze...

Czy kartę debetową należy trzymać do końca umowy?
Jeśli z niej nie korzystam to czy mogę ją zlikwidować np. poprzez zastrzeżenie czy zamknięcie?

Wobec prawdopodobnego wprowadzenia opłat od 2016 potrzebuję rozwiązania na dzień dzisiejszy.
Jaka jest aktualna sytuacja?

Pozdrawiam

Darek M.W. pisze...

W regulaminie mowa jest o "Pakiecie Konta. Dlatego w razie czego po prostu zamieniłbym kartę na Visa Sol.

PawelJ pisze...

Ta promocja jest wpaniała. Nadpłacam od jej początku co miesiąc przelewem 500zł i w nastepnym dostaje 50zł. Wlasnie złozyłem kolejną dyspozycję zwrotu nadpłaconych środków:) Gdzie dostaniemy Cashback 50zl co miesiąc? :) To działa jak lokata z rewelacyjnym oprocentowaniem :)

Prześlij komentarz