Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

czwartek, 12 lutego 2015

Ostatnia szansa na skorzystanie z promocji ING, BNP Paribas, mBank, Citi – do zdobycia od 50 zł do 600 zł

W związku ze zbliżającym się końcem kilku świetnych promocji, postanowiłem przypomnieć o aktywnych promocjach.


Zestawienie rozpocznie promocja z największym zwrotem - 600 zł od mBanku, a zakończy ta z najniższą premią, którą można nieco podrasować – 50 zł lub 100 zł od Inteligo.600 zł od mBank dla biznesu
Najwięcej bo aż 600 zł  płaci mBank nowym klientom biznesowym (prowadzącym działalność gospodarczą). Niezbędne jest otwarcie mBiznes konta Start lub mBiznes konta Komfort i opłacenie z niego składek ZUS. Po spełnieniu tego

Dodatkową zaletą promocji jest to, że pierwszy rok prowadzenia konta otrzymujemy za darmo.

Promocja trwa do 28 lutego 2015 r.

Więcej:


Tablet Samsung za kartę CitibankDo akcji „tablet za kartę” przystąpiło już co najmniej 2408 osób. Citibank do rozdania ma aż 3000 tabletów Samsung Galaxy Tab3 Lite SM-T110 o wartości 449 zł + należny podatek.

Jeżeli interesuje Was ta promocja to zalecam pośpiech.

Więcej:


Getin Bank - 300 zł lub 600 zł w promocji Aktywna Karta
Getin Bank prowadzi przez cały czas dwie warte uwagi promocje. Pierwsza to „Aktywna Karta” opisywana w tym paragrafie, druga to Konto Tanie Zakupy opisywane w dalszej części wpisu.

Dzięki „Aktywnej karcie” otrzymamy aż do 300 zł lub 600 zł premii (dla kont wspólnych). Wystarczy wykonać odpowiednią liczbę transakcji kartą na dowolną kwotę.

Więcej:


200 zł za kartę Citibank


 
Jeżeli wolicie gotówkę to ciekawsza może okazać się inna promocja Citibanku. W zamian za otwarcie karty otrzymamy 200 zł premii oraz zwolnienie z opłaty za pierwszy rok używania karty.

Warunki promocji są bardzo proste: Wystarczy wykonanie 3 transakcji kartą w ciągu 3 miesięcy od założenia karty.

Więcej:


100 zł za założenie konta INGBardzo dobrą akcję promocyjną prowadzi ING Bank Śląski. Tutaj w zamian za założenie Konta z Lwem Direct (darmowego po wykonaniu płatności kartą) otrzymamy 100 zł premii.

Warunki tej promocji są nieco bardziej wygórowane – potrzeba wykonania płatności kartą na kwotę min. 1000 zł do 15 lipca 2015 r.

Promocja trwa do 16 lutego 2015 r.

Więcej:


70 zł i 3% cashback za iKonto BNP ParibasJuż niebawem kończy się druga edycja promocji BNP Paribas. W zamian za otwarcie iKonta i wykonanie płatności na kwotę min. 150 zł otrzymamy 70 zł premii. Dodatkową zaletą promocji jest Money-Back 3% od płatności internetowych przez PayU (m.in. Allegro).

Promocja trwa tylko do 16 lutego 2015 r.

Więcej:


Powerbank o wartości 60 zł od nju mobile
Jeszcze do 15 lutego (promocja przedłużona) do 22 lutego można skorzystać z promocji nju mobile i otrzymać ładowarkę przenośną (Powerbank) o wartości ok. 60 zł.
Oprócz prezentu, skorzystanie z promocji nju mobile polecam wszystkim osobom, które naprawdę dużo rozmawiają. Nju mobile pod względem oferty ma prawdopodobnie najlepszą ofertę na rynku.

Więcej:


Po 50 zł dla polecającego i poleconego od PKO BP i Inteligo
Niezłą promocją jest też program polecający „Mam PKO” oraz „Mam Inteligo”.

Po 50 zł premii otrzymają tutaj zarówno polecony jak i polecający. Po założeniu, konto można polecać bliskim i otrzymać dodatkową premię.

Więcej na temat promocji:


50 zł premii i do 4% zwrotu na karcie Raiffeisen WizzairPrzez cały czas aktywna jest też promocja Raiffeisen Polbanku, dająca 50 zł premii za założenie partnerskiej karty kredytowej Wizzair.

Olbrzymią zaletą karty kredytowej Raiffeisen jest wysoki cashback – 2% lub 4% kupując na stronie Wizzair. Druga zeleta to świetne kursy wymiany walut (tutaj powinny zainteresować się osoby wyjeżdżające za granicę). Z własnych doświadczeń wiem, że kurs euro jest lepszy o ok. 20gr od tego w mBanku.

Więcej:


Getin – Konto Tanie Zakupy ze zwrotem 10%
Warta uwagi jest też ciągła promocja Getin Banku: Konto Tanie zakupy ze zwrotem 10%. Zwrotem objęte są m.in. sklepy spożywcze, supermarkety i stacje paliw.

Getin Bank ostatnimi czasy integruje swoją platformę online z ofertą dostępną stacjonarnie. Tak też stało się z promocją Tanie Zakupy. Ta w stacjonarnym Getin Banku jest lepsza ze względu na możliwość ominięcia opłaty za kartę i niższy wymóg zwalniający z opłaty za konto. Już niedługo dokładny opis na blogu.

Więcej:


Darmowe eKonto mobilne z oprocentowaniem 4% (ostatnie dni)Wraz z wprowadzeniem nowej taryfy opłat i prowizji przez mBank, wprowadzony zostanie warunek płatności kartą dla eKonta mobilnego założonego od 16 lutego 2015 r.

Dlatego wciąż macie ostatnie dni na założenie eKonta mobilnego na starych zasadach (tylko do 15.02).

Więcej:


Podsumowanie


Przy okazji zestawienia wszystkich promocji chciałbym przekazać ważną uwagę. To, że przedstawiam Wam tyle promocji nie znaczy, że musicie z nich wszystkich skorzystać.

Wręcz przeciwnie! Wybierajcie tylko te, z których otrzymacie realną korzyść. Korzystanie ze zbyt wielu promocji na raz spowoduje, że będziecie musieli wydać kartą niewyobrażalną sumę pieniędzy. A jak pewnie wiecie, pieniądze wydane kartą mniej bolą i mamy nad nimi mniejszą kontrolę.

Co z tego, że otrzymacie 100 zł dodatkowej premii jak jednocześnie wydacie o 1000 zł więcej z domowego budżetu? Gdzieś widziałem przechwałki osób, które w ciągu roku zarobiły 500 zł czy 1000 zł. Pytanie jakim kosztem i czy naprawdę zarobiły? Banki chcą w taki właśnie sposób uśpić naszą czujność. Miejcie to na uwadze.

Fakt, że da się to jakoś ominąć, np. ja kupuję dużo rzeczy dla rodziców, teściów czy dalszej rodziny płacąc swoimi kartami. Tym samym załatwiam warunki promocji i nie wydaję ani grosza z własnej kieszeni.

2 komentarze :

Anonimowy pisze...

Tablecik fajna sprawa, a sama karta też się czasami przydaje. Tylko, żeby po roku za nią nie płacić.

Szkoda, że nie mogę skorzystać z oferty mBanku dla Firm. Za to założyłem eKonto mobilne. 4% na ROR jest nie do pogardzenia.

Anonimowy pisze...

Jesli mam dowód osobisty i konto w innymbanku ale nie mam jeszce ukończone 18 lat. To moge zakładać konta przykładowo jesli chciałbym skorzystac z promocji paribas banku ?

Prześlij komentarz