poniedziałek, 30 marca 2015

Przegląd promocji: Do zgarnięcia tablet Samsung, 650zł, 600zł, 200zł, 100zł, 65zł, 55zł i 50zł


Na weekend przygotowałem wpis z przeglądem aktywnych promocji, w tym m.in. informujący o wygasających w najbliższym czasie promocjach, z których warto skorzystać. Dzięki nim w prosty sposób do zgarnięcia jest tablet, prezent i premie pieniężne.

Zestawienie rozpocznie promocja z tabletem Samsung, kolejne dotyczą już premii pieniężnych. To m.in. 650 zł zwrotu od BPH600 zł zwrotu od mBanku oraz 100 zł od BNP Paribas.

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Tablet Samsung za kartę CitibankJeszcze do końca miesiąca można złożyć wniosek w promocji „tablet za kartę”. Citibank do rozdania ma aż 3000 tabletów Samsung Galaxy Tab3 Lite SM-T110 o wartości 449 zł + należny podatek.

Jeżeli interesuje Was ta promocja to zalecam pośpiech. Promocja trwa tylko do 31 marca 2015 r.

Więcej:


Do 650 zł zwrotu z Lubię to! Konto w BPHZ ofensywą ruszył bank BPH wprowadzając świetne konto ze zwrotem. Do zdobycia jest do 650 zł premii do świetnego i darmowego Lubię to! Konta. Miesięcznie można otrzymać 50 zł premii i dodatkowo jednorazowo 50 zł za uruchomienie darmowej linii kredytowej Fair.

Więcej:


200 zł za kartę Citibank


Jeżeli zamiast tabletu wolicie gotówkę to ciekawsza może okazać się inna promocja Citibanku. W zamian za otwarcie karty otrzymamy 200 zł premii oraz zwolnienie z opłaty za pierwszy rok używania karty.

Warunki są łatwiejsze do spełnienia niż w promocji z tabletem. Wystarczy wykonanie 3 transakcji kartą w ciągu 3 miesięcy od założenia karty.

Więcej:


100 zł i 3% cashback za iKonto BNP ParibasJeszcze do końca marca trwa świetna promocja BNP Paribas. W zamian za otwarcie iKonta i wykonanie płatności na kwotę min. 1 000 zł do 31 maja 2015 r. otrzymamy 100 zł premii.

Dodatkową zaletą promocji jest Money-Back 3% od płatności internetowych przez PayU (m.in. na Allegro).

Promocja trwa tylko do 31 marca 2015 r.

Więcej:


600 zł od mBank dla biznesu600 zł premii płaci mBank nowym klientom biznesowym (prowadzącym działalność gospodarczą). Niezbędne jest otwarcie mBiznes konta Start lub mBiznes konta Komfort i opłacanie z niego składek ZUS. Po spełnieniu tego prostego warunku otrzymamy 50 zł premii co miesiąc.

Sam otrzymałem już pierwszą premię:


Dodatkową zaletą promocji jest to, że pierwszy rok prowadzenia konta otrzymujemy za darmo.

Promocja trwa do 31 marca 2015 r.

Więcej:


65 zł w promocji Comperia Bonus 3Wciąż trwa świetna promocja Comperia Bonus 3. W zamian za założenie Wymarzonego Konta i założenie lokaty mobilnej na 4% otrzymamy 65 zł premii. Konto posiada dużą zaletę w postaci oprocentowanych środków na ROR.

Promocja trwa tylko do 15 kwietnia 2015 r. lub wyczerpania limitów
Więcej:


55 zł w promocji Konta 360º z premią Banku MillenniumRównolegle z promocją Comperia Bonus 3 trwa bardzo podobna akcja od Agory: Konto 360º z premią. Tutaj w bardzo prosty sposób zdobędziemy 55 zł premii. Wystarczy wpływ 500 zł na konto i wykonanie jednej płatności kartą.

Promocja trwa tylko do 17 kwietnia 2015 r. lub wyczerpania limitów

Więcej:


nju mobile - Bon Sodexo o wartości 50 zł lub inny prezentNju mobile przyzwyczaiło nas do ciekawych promocji i prezentów. Tym razem można otrzymać Bon Sodexo o wartości 50 zł, słuchawki, pendrive lub głośniki. Wystarczy dokonanie aktywacji nowego numeru w nju z rachunkiem.

Oprócz prezentu, skorzystanie z promocji nju mobile polecam wszystkim osobom, które naprawdę dużo rozmawiają. Nju mobile pod względem oferty ma jedną z najlepszych ofert na rynku. Inne świetne oferty ma Virgin Mobile i Lycamobile.

Więcej:


50 zł premii i do 4% zwrotu na karcie Raiffeisen WizzairJeżeli planujecie wyjazd zagraniczny na wakacje to warto zainteresować się kartą kredytową Wizzair od Raiffeisen Polbanku. Karta Raiffeisen oferuje najlepsze kursy walut ze wszystkich kart dostepnych na polskim rynku. Z własnych doświadczeń wiem, że kurs euro jest lepszy o ok. 20gr od tego w mBanku.

Za założenie karty otrzymamy 50 zł premii oraz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club o wartości 139 zł. Wizz Discount Club to tańsze bilety (zazyczaj od 45 do 90 zł na osobę na lot w jedną stronę).

Olbrzymią zaletą karty kredytowej Raiffeisen jest wysoki Moneyback – 2% (lub 4% kupując na stronie Wizzair).

Więcej:


Getin – Konto Tanie Zakupy ze zwrotem 10%Warta uwagi jest też ciągła promocja Getin Banku: Konto Tanie zakupy ze zwrotem 10%. Zwrotem objęte są m.in. sklepy spożywcze, supermarkety i stacje paliw.

Getin Bank ostatnimi czasy integruje swoją platformę online z ofertą dostępną stacjonarnie. Tak też stało się z promocją Tanie Zakupy. Ta w stacjonarnym Getin Banku jest lepsza ze względu na możliwość ominięcia opłaty za kartę i niższy wymóg zwalniający z opłaty za konto. Już niedługo dokładny opis na blogu.

Więcej:


9 komentarze :

Marek pisze...

Tablet już w drodze, 100 zł, 65 zł i 55 zł też będzie za jakiś czas. Do tego co miesiąc zwrot 3% w BPH.

Dzięki za dobre opisy promocji. Super, że jest taki blog.

Anonimowy pisze...

200+ 70 + 65 + 55 + 10%. Trochę się tego uzbierało przez pół roku.

Anonimowy pisze...

styczeń 33,33; luty 100+33,33+34,88 za rachunki; marzec 37,41 za rachunki + już zaraz 33,33; i tak jeszcze parę miesięcy .....aż będzie 1000 zł od CA

Anonimowy pisze...

Myślałem,że po wprowadzeniu podatku ten rok będzie sporo gorszy od najlepszego 2014 (uzyskałem z żoną i na dziadka około 4 tys. premii), a tu taki wysyp promocji, że zaczynam żałować niektórych bo brak obrotu kartą na inne.

Anonimowy pisze...

Wow, świetny wynik. U mnie tylko około 2000zl :)

Anonimowy pisze...

Czy ktoś wie czy są jeszcze dostępne tablety czy się skończyły już?

Anonimowy pisze...

Są dostępne. Wystarczy wejść na stronę promocji, żeby się przekonać. Jeszcze ok. 1000 tabletów jest.

Anonimowy pisze...

Po co komu tablet bez kamery, za darmo bym nie chciał...

Anonimowy pisze...

Po to, żeby go sprzedać i zgarnąć 300-400 zł :)

Prześlij komentarz