100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

niedziela, 19 kwietnia 2015

mBank: Do 275 zł zwrotu na Allegro z eKontem mobilnym


mBank zawiązał kolejny sojusz bankowy. Po Orange Finanse przyszła pora na nową odmianę eKonta mobilnego.

Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się w mediach już około tygodnia temu. Teraz znamy szczegóły. Partnerem akcji został nie byle kto, bo Grupa Allegro. To właśnie na Allegro nowi klienci mBank będą mogli uzyskać aż 275 zł premii / zwrotu.

Promocja trwa od 15 kwietnia do 17 maja 2015 roku.


275 zł zwrotu na Allegro


Premia w wysokości 275 zł została podzielona na 6 miesięcznych premii. W pierwszym miesiącu do zgarnięcia jest zaledwie 25 zł, w każdym z kolejnych pięciu miesięcy jest to już 50 zł. Promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów mBank.


Niestety zgarnięcie premii nie jest do końca takie proste, aby je otrzymać trzeba najpierw … wydać znacznie więcej kupując na Allegro. Od razu więc widzimy, na czym zależy obu partnerom: Allegro chce jeszcze więcej sprzedawać, a mBank chce na te zakupy udzielać pożyczki. Tym samym obie strony zyskują. Tym co z nami, klientami? ;-)
Jak otrzymać 275 zł?


275 zł otrzymamy w postaci 6 miesięcznych premii:
  • 25 zł w pierwszym miesiącu za założenie eKonta mobilnego (do 17 maja 2015 r. z linka na stronie Allegro) oraz dokonanie zakupów w pierwszym miesiącu przez aplikację mobilną na kwotę min. 75 zł i zapłacenie z nowego konta
  • 50 zł zwrotu za 5 zakupów na kwotę min. 50 zł dokonanych z aplikacji mobilnej (10 zł zwrotu do każdej transakcji)
  • 50 zł za wpłatę min. 1000 zł na eKonto oraz zakupy przez aplikację mobilną na min. 150 zł
  • 50 zł za wpłatę min. 1000 zł na eKonto oraz zakupy przez aplikację mobilną na min. 150 zł
  • 50 zł za wpłatę min. 1000 zł na eKonto oraz zakupy przez aplikację mobilną na min. 150 zł
  • 50 zł za wpłatę min. 1000 zł na eKonto oraz zakupy przez aplikację mobilną na min. 150 zł

Uwaga: Przed wypełnieniem dwóch pierwszych etapów musimy aktywować mOkazję w serwisie transakcyjnym mBanku.


Kiedy płatność zostanie uznana?

Za płatność uznaje się przelew z Rachunku typu mTransfer, płatność kartą debetową wydaną do Rachunku, kartą kredytową dla osób fizycznych wydaną na podstawie umowy zawartej pomiędzy Klientem a mBankiem z wyłączeniem kart przedpłaconych i kart wydanych do rachunków prowadzonych w walutach innych niż złoty polski oraz płatności typu mTransfer z Karty Kredytowej.


Harmonogram promocji - 275 zł z mBank na Allegro?


Okres
Aktywność / Suma płatności kartą
Do 17 maja 2015 r.
Załóż eKonto mobilne z Allegro
W ciągu 5 dni roboczych od zawarcia umowy
Aktywuj I mOkazję – 25 zł. Zrób zakupy na min. 75 zł przez aplikację mobilną. mOkazja zachowa ważność przez 21 dni roboczych.
Do 22 dni roboczych od poprzedniej mOkazji
Aktywuj II mOkazję – 50 zł premii. Dokonaj 5 zakupów na min. 50 zł przez aplikację mobilną. Każdy zakup zapewni 10 zł zwrotu. mOkazja zachowa ważność przez 21 dni roboczych.
Do 22 dni roboczych od poprzedniej mOkazji
III mOkazja zostanie aktywowana automatycznie. 50 zł premii otrzymamy za jednorazowe zakupy na min. 150 zł oraz wpływ min. 1000 zł. mOkazja zachowa ważność przez 25 dni roboczych.
Do 27 dni roboczych od poprzedniej mOkazji
IV mOkazja zostanie aktywowana automatycznie. 50 zł premii otrzymamy za jednorazowe zakupy na min. 150 zł oraz wpływ min. 1000 zł. mOkazja zachowa ważność przez 25 dni roboczych.
Do 27 dni roboczych od poprzedniej mOkazji
V mOkazja zostanie aktywowana automatycznie. 50 zł premii otrzymamy za jednorazowe zakupy na min. 150 zł oraz wpływ min. 1000 zł. mOkazja zachowa ważność przez 25 dni roboczych.
Do 27 dni roboczych od poprzedniej mOkazji
VI mOkazja zostanie aktywowana automatycznie. 50 zł premii otrzymamy za jednorazowe zakupy na min. 150 zł oraz wpływ min. 1000 zł. mOkazja zachowa ważność przez 25 dni roboczych.Wnioski


Nowa promocja mBanku i Allegro to raczej propozycja dla fanatyków allegro ;-) Do mnie ona zupełnie nie przemawia z powodu skomplikowania i relatywnie niskiego zwrotu. Dlatego też po lekturze regulaminu zrezygnowałem z dokładnego opisu i harmonogramu promocji. Jeżeli jednak chcielibyście, abym dokładnie zajął się tematem, to jutro uzupełnię wpis o te informacje.

Dla zainteresowanych załączam regulamin promocji.


Więcej:4 komentarze :

Anonimowy pisze...

Czy jak nie mam u nich konta od niecałego miesiąca to byłbym teraz nowym klientem? Bo nie znalazłem info jak długo trzeba nie mieć konta.

Darek M. pisze...

Osoba, która w ogóle nie miała konta w mBanku:

"Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się osobę fizyczną o pełniej zdolności do czynności prawnych, która nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jej rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Udziału w Promocji, o której mowa w zdaniu poprzedzającym, nie może wziąć pełnomocnik strony a także przedstawiciel ustawowy."

Anonimowy pisze...

Czy przeanalizuję Pan dokładnie ofertę, Panie Darku? Bo nie wiem czy samemu się do tego zabierać :)

Darek M. pisze...

Wpis uzupełniony o harmonogram promocji.

Prześlij komentarz