wtorek, 28 kwietnia 2015 OSZCZĘDZANIE

Newsletter Jak oszczędzić.pl: Nie przegap najlepszych okazji + dostęp do kalkulatorów Excel + ile zarobiłem na promocjach


Dzisiaj chciałbym Was zaprosić do zapisania się na newsletter Jak oszczędzić.pl. Newsletter jest odpowiedzią na wady Facebooka co do informowania Was o nowych promocjach (patrz dalej).

Tym samym, od teraz możecie bloga możecie śledzić poprzez RSSFacebooka, Twittera @JakOszczedzic , Google+ oraz możesz otrzymać zbiorcze informacje nie częściej niż raz w tygodniu bezpośrednio na skrzynkę pocztową.

Newsletter Jak oszczedzic.pl to wiele zalet: informacje o najlepszych promocjach, przypomnienia o terminach na wypełnienie postanowień regulaminów. To także informacje o podwyżkach, dostęp do listy kalkulatorów Excel, zestawienie ile autor bloga zarobił na promocjach oraz już wkrótce dostęp do konkursów.

Tylko subskrybenci bloga otrzymają szczegółowe zestawienie moich osiągnięć na polu promocji bankowych począwszy od 2011 roku.Ograniczanie zasięgu przez Facebook


Już wiele razy otrzymywałem od Was pytanie, dlaczego nie opisałem jeszcze promocji X czy Y. W rzeczywistości opis tych promocji od dawna był dostępny na blogu, problemem był jednak przekaz tej informacji. Niestety, ale nowa polityka Facebooka jest taka, że każdy post trafia zaledwie do ok. 20% z fanów. Jeżeli chciałbym, żeby post trafił do wszystkich, musiałbym Facebookowi za to zapłacić.


Na szczęście jest jedno wyjście. Aby otrzymywać wszystkie posty na Facebooku, oprócz kliknięcia Lubię to! należy:
 • Wejść na stronę profilu Jak oszczędzić.pl
 • Najechać na przycisk „Lubisz to!”, poczekać chwilę i wybrać z listy opcję „Otrzymuj powiadomienia”.
 • Dodatkowo trzeba jeszcze wnisnąć przycisk „Obserwowanie” z prawej strony przycisku „Lubisz to!”.


Zalety newslettera Jak oszczędzić.pl


Podstawową zaleta newslettera to brak ograniczania dostępu do informacji i brak potrzeby pamiętania o odwiedzaniu strony Jak oszczędzić.pl.

Zalety newslettera to:
 • Zbiorczy dostęp do informacji o najnowszych promocjach
  • Dzięki temu nie trzeba codziennie śledzić promocji. Krótkie opisy każdej z promocji otrzymasz na maila wraz z linkiem do wpisu
  • Na Jak oszczędzić.pl opisuję tylko najlepsze promocje, z których sam korzystam lub skorzystałbym, gdybym spełniał warunki.
  • Czasem pojawiają się także opisy promocji na prośbę czytelników. Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem to napisz do mnie przez formularz kontaktowy dostępny w stopce bloga.
 • Ważne informacje – m.in. o podwyżkach czy innych ważnych zmianach w ofercie banków, o terminach na wykonanie czynności dla uczestników promocji (np. Comperia Bonus 3, Konta z Premią, Lokaty z Premią).
 • Darmowe kalkulatory Excel (kalkulator odsetek, kalkulator oprocentowania lokat promocyjnych, budżet domowy, kupno czy wynajem mieszkania, zestawienie: ile zarobiłem na promocjac bankowych od 2011 roku)
  • Informacje o nowych arkuszach będą wysyłane razem z newsletterem
  • Jeżeli potrzebujesz jakiś konkretny kalkulator, napisz do mnie a przygotuję go dla Ciebie!
 • Ile zarobiłem na promocjach
  • Szczegółowe zestawienie ile Darek M. zarobił na promocjach bankowych począwszy od 2011 roku.
  • Jeżeli interesuje Was mój zarobek na promocjach bankowych to zapraszam do zapisania się na newsletter ;-)
 • Zero spamu – tylko najlepsze promocje i najważniejsze informacje wysyłane nie częściej niż raz w tygodniuAnkieta – jak często chcesz otrzymywać maile?


Aby przygotować najlepiej dopasowany newsletter chciałbym poznać Wasze preferencje co do częstotliwości otrzymywania maili. Obiecuję, że to Wasza opinia będzie dla mnie najważniejsza.Mój pomysł na newsletter jest taki, żeby maile były wysyłane nie częściej niż raz w tygodniu. Sam jestem zapisany na wiele newsletterów. Niektóre z nich rozsyłają maile zbyt często i po dłuższym czasie jest to naprawdę męczące! Nie chcę, żeby coś takiego dopadło Was na „Jak oszczędzić.pl”.

Dlatego też maile rozsyłane będą najczęściej raz w tygodniu. Gdy nie będzie ciekawych tematów, to termin ten ulegnie wydłużeniu. Postanowiłem jednak zrobić pewne odstępstwo. Jeżeli pojawi się naprawdę świetna promocja ograniczona czasowo, to maile będą wysyłane bezzwłocznie w zamian tych wysyłanych tygodniowo.

Czy taka formuła Wam odpowiada?

Jak obserwować bloga?Jeżeli na razie nie chcesz subskrybować „Jak oszczędzić.pl” to do wyboru masz jeszcze inne możliwości otrzymywania najnowszych informacji:

Zapisz się na newsletter już teraz:

* indicates required7 komentarze :

Anonimowy pisze...

Do tej pory używałem Feedly do informowania o nowych wpisach. Newsletter też może być ciekawym rozwiązaniem.

Kiedy uchylisz rąbka tajemnicy o tych konkursach?

Anonimowy pisze...

Hej, ciekawy artykuł. Mój sposób na oszczędzanie to Catchbudget. Aplikacja jest w języku polskim w wersji android, wtyczki chrome i strony internetowej. Polecam

Darek M.W. pisze...

Mam pomysł, żeby z jednym konkursem wystartować już za kilka dni. Do zgarnięcia niezła premia gwarantowana.

Jeszcze chciałbym wspomnieć o kalkulatorach Excel. Te będą udostępnione w jednym z kolejnych newsleterów. Pracuję jeszcze nad ich dopieszczeniem, żeby nadawały się do szerokiego rozpowszechniania :)

Anonimowy pisze...

Nie rozumiem, jak coś napiszesz na tym pejsbuku to tylko co piątemu się to wyświetli?

Darek M.W. pisze...

Dokładnie tak, czasami nawet mniej niż co piąta osoba zobaczy. Dzięki newsletterowi, w jednej wiadomości zawarte będą wszystkie ważne informacje z całego tygodnia.

Moim zdaniem to najlepsza opcja na tą chwilę.

Anonimowy pisze...

hej
po potwierdzeniu maila otrzymalem info jak powyzej, niemniej nie moge znalezc wspomnianych kalkulatorow itd
z gory dzieki za wskazowke gdzie moge je znalezc

Darek M.W. pisze...

Przepraszam za poślizg. Link z odsyłaczem do kalkulatorów zostanie wysłany wraz z newsletterem. Uznałem, że lepiej dopracować kalkulatory przed ich udostępnieniem.

Prześlij komentarz