100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

sobota, 11 kwietnia 2015

Jesteś gotowy na 1000 zł od Credit Agricole?


Powróciła świetna promocja Credit Agricole dla nowych klientów bank. Wysokość premii w promocji Credit Agricole przebija wszystkie inne dostępne promocje. Jesteście gotowi na 1000 zł premii? ;-)

W promocji biorą udział pakiety kont: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS oraz Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.

Promocja trwa od 27 marca do 31 maja 2015 roku.

Do 1 000 zł premii w Credit Agricole


Wysokość premii zostaje na tym samym poziomie co poprzednio i wynosi aż 1000 zł. Warunki uległy nieco modyfikacji, dzięki czemu łatwiej jest zdobyć pierwsze 200 zł premii.

Zdobycie pełnej kwoty 1 000 zł wiąże się już z zachowaniem lojalności wobec banku na dłuższy czas.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta w Credit Agricole na 90 dni przed rozpoczęciem promocji (tj. 27 marca 2015 r.) lub osoby posiadające konto w Pakiecie Depozytowym. Z promocji wyłączone są osoby, które brały udział w poprzednich edycjach promocji.

Do obecnej edycji promocji „Jesteśmy Gotowi” można przystąpić od 27 marca do 31 maja 2015 roku.


Premia 1000 zł została podzielona na 4 części:


100 zł na „Dzień Dobry”


Pierwsze 100 zł premii otrzymamy za otwarcie wybranego konta w Credit Agricole i pierwszy wpływ na kwotę min. 1500 zł. Wpływ należy zapewnić nie później niż kolejnym miesiącu od dnia przystąpienia do promocji.

Opis kont oraz poradnik jak zdobyć pełne 1000 zł premii znajdziecie w dalszej części wpisu)


100 zł za przeniesienie konta osobistego


Kolejne 100 zł jest równie proste do zdobycia. Co więcej, Credit Agricole pomoże nam w zamknięciu niepotrzebnego konta bankowego w innym banku. W procesie przenoszenia konta bierze udział 30 banków (lista w regulaminie promocji).

Aby je zdobyć należy do 7 dni od podpisania umowy o konto, złożyć dyspozycję o przeniesienie rachunku. Jest to świetna metoda na pozbycie się niepotrzebnego konta po ostatniej serii podwyżej (Meritum, T-Mobile, Deutsche Bank)

Złożenie w Placówce Banku Wniosku z Pełnomocnictwem ze wskazaniem co najmniej:
- nazwy dotychczasowego banku (lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunku/usług płatniczych stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu)
- prawidłowego numeru rachunku oszczędnościoworozliczeniowego, użytkowanego w dotychczasowym banku
- dyspozycji zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku z zachowaniem umownego wypowiedzenia
- nazwy i adresu instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez Bank o zmianie rachunku bankowego przez Uczestnika


Do 300 zł za opłacanie rachunków


Zwrot za opłacanie rachunków wypłacany jest jako 5% Moneyback (+należy podatek) od opłacanych rachunków.

Można otrzymać nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie przez okres 18 miesięcy.

Aby płatności za rachunki zostały zakwalifikowane do wypłaty premii należy zdefiniować i przedstawić dokumenty potwierdzające dokonywanie płatności na rzecz danego odbiorcy. Można tego dokonać online za pośrednictwem formularza internetowego, serwisu telefonicznego CA24.

Zwrot przysługuje za opłacanie rachunków za: Gaz, energię elektryczną, wodę / podgrzanie wody, Ścieki, abonament telewizyjny, Internet, telefon (komórkowy lub stacjonarny).

Aby otrzymać maksymalną kwotę premii w wysokości 300 zł netto należy przez okres 18 miesięcy wydać kwotę wynoszącą aż 6 000 zł, czyli średnio 333 zł miesięcznie.


Do 500 zł za płatności kartą


Ostatnia część premii jest łatwa do spełnienia i wymaga dokonywania płatności kartą. Maksymalnie z tytułu premii za płatności otrzymamy do 500 zł przez okres 18 miesięcy, czyli 27,77 zł miesięcznie + należny podatek.

Aby uzyskać zwrot z tytułu płatności, należy dokonać płatności kartą na minimum 500 zł miesięcznie. W poprzedniej edycji była to kwota 300 zł.

Mechanizm naliczania premii jest nieco odmienny niż w innych bankach. Polega on na tym, że każda transakcja wykonana kartą jest zaokrąglana do pełnych 50 gr, 1 zł lub 5 zł. Bank dorzuca 50% kwoty zaokrąglenia.

Zdecydowanie najkorzystniej jest wybrać zaokrąglanie do 5 zł. Transakcja na 5,50 zł zostanie zaokrąglona do 10 zł i bank dorzuci od siebie 2,25 zł premii.


Jak otrzymać 1000 zł premii?Aby otrzymać 1000 zł premii należy:
 • Założyć konto osobiste na stronie promocji w pakiecie: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS, Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.
 • Dodatkowo należy:
  • Wybrać wyciąg w formie elektronicznej
  • Złożyć wniosek o kartę debetową do konta
  • Otworzyć co najmniej jeden Rachunek Oszczędzam (darmowe konto oszczędnościowe)
  • Uruchomić usługę „Oszczędzam na okrągło” (CAsaver)
  • Wyrazić zgody marketingowe, tj. na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie wyrazić sprzeciwu na wobec działań marketingowych.
  • Podać numer telefonu lub adresu email do kontaktu
  • Uruchomić dostęp do konta przez Internet i telefon
 • Zapewnić wpływ z tytułu wynagrodzenia (renty, emerytury, działalności gospodarczej) w wysokości min. 1 500 zł. Spełnienie tego warunku kwalifikuje zarówno do otrzymania pierwszej premii 100 zł jak i kolejnych premii.
  • Uwaga: Przelew zostanie uznany po wypełnieniu „zlecenia przekazywania środków” (umowy o pracę, renty, emerytury) lub „deklarację stałego zasilania konta” (osoby prowadzące działalność gospodarczą)
 • Do 7 dni od dnia podpisania umowy, złożenie dyspozycji przeniesienia konta.     
 • W każdym z 18 miesięcy promocji wykonywać płatności rachunków na kwotę min. 334 zł
 • W każdym miesiącu wykonywać płatności kartą na kwotę min. 500 zł (należy pamiętać o formule obliczania premii)
 • Konto należy utrzymać przez okres 18 miesięcy.


Konta osobiste w Credit Agricole


Do skorzystania z promocji niezbędne jest posiadanie jednego z czterech kont osobistych:

1 Konto

Konto dla młodych osób do 27 roku życia. Będzie ono bezpłatne po dokonaniu min. 1 transakcji kartą na min 1 zł, w przeciwnym razie zapłacimy 2,90 zł. Karta do konta 1Konta zapewnia darmową wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i sieci Euronet.


Konto ProstoOszczędzające

Konto PROSTOoszczędzające to koszt 4 zł miesięcznie. Karta debetowa to dodatkowe 3zł, razem więc zapłacimy 7 zł miesięcznie. Zdecydowanie korzystniejsze będzie skorzystanie z któregoś z trzech pozostałych konto osobistych.


Konto PROSTOoszczędzające Plus

Konto PROSTOoszczędzające Plus może być darmowe. Co więcej warunki „darmowości” pokrywają się z warunkami promocji.

Opłata za prowadzenie Konta PROSTOoszczędzającego PLUS zostanie zniesiona jeśli zapewnimy miesięczne wpływy w wysokości 1500 zł. Dodatkowo nie poniesiemy opłaty za kartę jeżeli wykonamy płatności na min. 500 zł miesięcznie.

W ramach konta otrzymujemy darmowe wszystkie bankomaty w kraju.


Konto ProstoOszczędzające Premium

Moim zdaniem to najlepsza opcja. Aby konto było w pełni darmowe wystarczy zapewnienie miesięcznych wpływów w wysokości min. 10 000 zł.
Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM to najwyższa półka w Credit Agricole. Konto posiada w zasadzie wszystko, czego można zapragnąć, w tym bezpłatne bankomaty na całym świecie oraz szeroki pakiet assistance.


Harmonogram promocji

  
Okres
Aktywność / Suma płatności kartą
Do 31 maja 2015 r.
Przejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o konto w Credit Agricole
Do 7 dni od podpisania umowy
Złóż dyspozycję o przeniesienie konta i otrzymaj 100 zł
Zapewniać wpływ min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia
Za pierwszy przelew otrzymasz 100 zł. Należy złożyć dyspozycję „zlecenie przekazywania środków” lub „deklarację stałego zasilania konta”.
Opłacaj rachunki z konta
Otrzymasz do 16,67 zł miesięcznie przez okres 18 miesięcy. Razem 300 zł
Płać kartą
Otrzymasz 27,77 zł miesięcznie, razem 500 zł

Jak widzicie, warunki promocji są bardziej skomplikowane niż w innych bankach. Credit Agricole postawił na dłuższą relację z klientami. W zamian oferuje natomiast dużo wyższą premię w wysokości 1000 zł.


Więcej:

68 komentarze :

Anonimowy pisze...

Nie "właśnie wróciła" ale już dobrych kilka dni temu.

Anonimowy pisze...

Witam,
Czy wpływ na konto 1500zł może odbyć się po prostu z konta w innym banku, czy nie będzie on akceptowany?
Czy mogę w obecnej chwili założyć konto w dowolnym banku i po (np. 3 dniach) przenieść je do credit agricole i skorzystać z promocji?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź :)

Anonimowy pisze...

Wyraznie jest napisane, ze wplyw musi byc z tytulu wynagrodzenia (czyt. od pracodawcy), wiec przelewy z jakiegokolwiek banku w ktorym posiadasz rachunek ty lub twoi znajomi nie kwalifikuje sie do promocji (chyba, ze sam sobie jestes pracodawca lub znajomi prowadza dzialalnosc gospodarcza i kolokwialnie mowiac dogadasz sie z nimi co do fikcyjnego przelewu wynagrodzenia tak, aby spelnic warunki narzucone przez bank).
Banki generalnie, ze tak to ujme maja w d....twoje wplywy z innych bankow bez wzgledu na wysokosc tych transakcji :((( dla nich elementem bazowym i wisienka na torcie jest "STALY" wplyw z tytulu wynagrodzenia.
Reasumujac bardziej pewny i wartosciowy dla tych "zydkow" jest wplyw renty czy emerytury na kwote 800pln, niz twoj przelew z innego banku na kwote 10000pln! Sorry, ale tak to dziala (znam to z autopsji: 4 lata w PKO BP).
Konto w innym banku mozesz oczywiscie przeniesc, ale dopiero po pelnej aktywacji tego konta (ilosc dni prowadzenia tego rachunku nie ma znaczenia, chyba ze regulamin tak jak w przypadku CreditA zawiera lojalki na okres roku czy dwoch)
Pzdr

Darek M. pisze...

Jak powiedz, że posiadasz działalność gospodarczą i wypełnisz deklaracje stałego zasilania to wystarczy przelew z konta w innym banku.

Anonimowy pisze...

A mnie ciekawi czy ktoś potem się będzie interesować taką deklaracją? W sensie sprawdzać jej autentyczność bo to jest bardzo łatwe do sprawdzenia jak ktoś chce...

Anonimowy pisze...

Ja mam działalność i właśnie taką deklaracje wypełniałem :)

Anonimowy pisze...

Dokladnie o to samo chcialem zapytac blogera ;) odp brzmi: moze tak, a moze nie...
Na marginesie dodam, ze z informacji jakie uzyskalem dobrych pare lat temu od pracownika PKO BP w tzw. obiegu mamy kilka roznych typow transakcji i kazda z nich podobno ma jakis wewnetrzny identyfikator (czyt. wew nr identyfikacyjny), po ktorym bez wiekszego problemu mozna dojsc czy zaksiegowana transakcja faktycznie ma status np. "przelewu z tytulu wynagrodzenia" :)))))
Pamietajcie, ze banki to nie idioci chociaz szczerze zycze, aby ten manewr okazal sie akurat skuteczny...

Anonimowy pisze...

Ok, ale to przypadek w ktorym faktycznie prowadzisz dzialalnosc i nie jest ona fikcyjna czy tworzona wylacznie dla samego oswiadczenia CA !!!

Anonimowy pisze...

Banki widzą tylko czy przelew jest z konta firmowego czy prywatnego. Natomiast CA dopuszcza regulaminem wpływ z własnego konta w innym banku:
"„Deklarację stałego zasilania konta” w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą oraz uzyskujących dochody z innych tytułów".

Przypuśćmy, że pomagam rodzicom i uzyskuję od nich dodatkowy dochód :)

Anonimowy pisze...

W BZ WBK można było bez problemów przelewać pieniądze z konta w innym banku.

Anonimowy pisze...

Ile trzeba zrobic zaokraglenia zeby uzyskac max zwrotu karta - 27,77 x 2 ?

Anonimowy pisze...

Założyłem to konto 2 kwietnia, zaraz po starcie promocji. Do wyboru macie dwie opcje: możecie przelewać wynagrodzenie lub nie. Bank Was do tego nie zmusza, tylko daje wybór! Jeśli chcecie przelewać wynagrodzenie do CA to wypełniacie deklaracje przelewania pensji i bank wyśle do Waszego pracodawcy dokument z nowym numerem rachunku, jednocześnie zamknie Wasze stare konto (bank przyjmuje, że zamykacie swoje konto główne). Jeśli pensji nie chcecie przelewać do CA to wypełniacie deklaracje stałego zasilenia konta i przelewacie kasę sami. Nie podajecie wtedy w banku nazwy pracodawcy, ani nie zamykacie starego konta. Mówiąc krótko nie dostaniecie 100 zł za zamknięcie starego konta i wtedy Wasza premia wyniesie max.900 zł Aby dostać pełny 1000 musicie zamknąć stare konto i podać nazwę pracodawcy od którego będzie przychodzić pensja. (możecie zamknąć stare nie potrzebne konto, ważne by w starym banku nie było żadnego kredytu, kart kredytowych itd. Jeśli zamkniecie konto, do którego macie karte debetową to musicie oddzielnie zrezygnować z karty debetowej. Jeśli koniecznie nie chcecie przelewać "oryginalnej pensji" do CA to wystarczy podać w banku dane (adres, nazwa) osoby, która ma działalność gospodarczą i będzie Wam przelewać pensje z rachunku firmowego.

Anonimowy pisze...

witam a co z emeryturą? jest to traktowane jak wynagrodzenie od pracodawcy... rozumiem że nie ?

Anonimowy pisze...

emerytura to nie wynagrodzenie, ale jeśli podasz w CA, że otrzymujesz emeryturę z ZUS to jak najbardziej się łapiesz na pełny zwrot. Masz przecież stały dochód (ważne by było tego więcej niż 1500 zł). Bank wyśle wtedy list do ZUS z nowym numerem rachunku i emerytura będzie wpływać do CA. Jednocześnie będą chcieli zamknąć Twoje stare konto

Anonimowy pisze...

a u mnie za zwrot za rachunki domowe bank wypłacił 299,80 i promocja się skończyła...

Anonimowy pisze...

Ciekawe 18 miesięcy, a jak wprowadzą opłatę za konto lub kartę, dajmy na to 20 zł i co wtedy? Nic, zostajesz z problemem, oj blogerzy.

Darek M. pisze...

1) Deklaracja wpływu nie ma nic wspólnego z przeniesiem konta. To są osobne punkty regulaminu. Możemy skorzystać z obu lub tylko z jednej (wpływu wynagrodzenia lub stałego zasilania). Ktoś już napisał, że sam bank twierdzi, że nie musi to być wynagrodzenie. Wystarczy wpływ z innego konta i "deklaracja stałego zasilania konta"
2) Jak wprowadzą opłatę to możesz zamknąć konto, w czym masz tutaj problem? :)

Anonimowy pisze...

Generlanie w 99% przypadkow zgadzam sie z blogerem, ale wyjasnij mi Darku (bez zadnych aluzji i zlosliwosci) kwestie deklaracji stalego zasilania.
Jesli nie chcemy zbytnio kombinowac ze zmiana rachunku do przelewu wynagrodzenia od pracodawcy, to aby spelnic warunki promocji pozostaje nam oczywiscie 2 opcja w postaci "deklaracji stalego zasilania".
....i tu pojawia sie problem, bo zgodnie z informacja ktora podales na blogu ta opcja dotyczy wylacznie osob prowadzacych dzialalnosc gospodarcza (patrz powyzej), wiec robienie przelewu z wlasnego konta w innym banku jako konta indywidualnego, a nie firmowego jest "strzelaniem sobie w kolano". No chyba, ze deklaracja stalego wplywu nie odnosi sie tylko do osob prowadzacych dzialalnosc gospodarcza, ale rowniez do fizycznych???? Poza tym czy aby deklaracja sama w sobie nie zawiera takich szczegolowych danych jak np. nazwa firmy, NIP, REGON????
Jak zawsze dzieki za odp blogerze ;) Miki

Anonimowy pisze...

Widzę, że cenzura tu panuje. Nieprzychylne komentarze usuwane. Kole w oczy prawda, ze promocje opisywane tylko wtedy gdy dla autora jest zysk. Jak linki afiliacyjne nie są dostępne to wtedy promocji nie opisze. Słabe to

Anonimowy pisze...

....jak chcesz robic cos za free to idz na wolontariat do CARITASU i d.....nie zawracaj. Skoro bloger ma zysk z poszczegolnych artykulow, to przynajmniej mamy pewnosc, ze kazdy z nich bedzie solidny i rzetelny, bo za darmo w tym kraju jedyne co mozesz dostac to w m..... Pzdr

Anonimowy pisze...

Deklaracje stałego zasilenia konta może podpisać każdy!

Anonimowy pisze...

Nie czepiajcie się blogera - myślicie, że on dla przyjemności ślęczy nad regulaminem, po to by ułatwić życie tym, którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem? Ciekaw jestem czy ktoś z tych "dopytujących"i "powątpiewujących" przeczytał regulamin promocji chociaż pobieżnie...?

Darek M. pisze...

Co do deklaracji stałego zasilania, to mam sygnały, że bank daje każdemu możliwość jej wypełniania.

Jednak, jako że nie jest to informacja oficjalna z regulaminu, to w treści wpisu jej nie podaję.

Mam nadzieję, że takie wytłumaczenie wystarczy :)

Co do samego bloga, to jak dobrze widzicie, nie polecam produktów, z których sam nie korzystam.

Czasem na prośbę czytelników zajmuję się jakiś tematem i jasno piszę, że nie uważam danej promocji za najlepszą, lub jak w przypadku ING polecam zaczekać i założyć konto jak najbliżej końca promocji, żeby łatwiej spełnić jej warunki.

Już niebawem ujawnię rąbka tajemnicy, odnośnie tego ile sam zarobiłem na promocjach. Interesuje Was taki wpis?

Darek M. pisze...

Nie rozumiem. Żadnego komentarza nie usuwałem. Może zamknąłeś stronę przed potwierdzeniem, że nie jesteś botem. Taki system komentarzy udostępnia Google.

Anonimowy pisze...

Przypomnisz o tej promocji jeszcze przed końcem jej trwania, proszę? :)

Darek M. pisze...

Ok, postaram się nie zapomnieć.

Anonimowy pisze...

A czy po otrzymaniu 200zł premii za przeniesienie i pierwszy przelew z tytułu wynagrodzenia można zrezygnować z konta i zachować premię?

Darek M. pisze...

Niestety nie:
"W przypadku wypowiedzenia umowy Konta przez Uczestnika w okresie do 18 miesięcy od dnia otwarcia Konta Bank ma prawo obciążyć Uczestnika równowartością przekazanych Premii."

Dopiero wprowadzenie opłat przez bank dawałoby furtkę do wypowiedzenia umowy.

Darek M. pisze...

Niestety nie:
"W przypadku wypowiedzenia umowy Konta przez Uczestnika w okresie do 18 miesięcy od dnia otwarcia Konta Bank ma prawo obciążyć Uczestnika równowartością przekazanych Premii."

Dopiero wprowadzenie opłat przez bank dawałoby furtkę do wypowiedzenia umowy.

Tylko czy nie warto trzymać konta skoro można co miesiąc zgarniać jeszcze ładną premię?

Anonimowy pisze...

Anonimowy 13 kwietnia 2015 10:48 - nie chodzi o wolontariat blogera, ale rzetelność w informowaniu o wszystkich promocjach. Bo jak mają być tylko wybrane (z linkami afiliacyjnymi) to nie mamy do czynienia z rzetelnością. Są blogrzy, którzy o promocji napisali już 1,5-2 tyg. (nawet czołowi w tej tematyce), a są którzy z tym zwlekali. Co gdyby w ogóle nie wprowadzono linków w programach partnerskich. News by się nie pojawił????

Darek M. pisze...

Powinienem się cieszyć, że pojawił się pierwszy hejter (może z konkurencyjnej strony? :)). W końcu hejterzy to oznaka, że blog staje się popularny :)

Zauważ, źe w kwietniu pojawiło się już 11 wpisów (na 14 dni). Każdy wpis zajmuje mi kilka godzin, ponieważ staram się zawsze wyczerpać temat i przedstawić go rzetelnie jak potrafię (do Michała Szafrańskiego co prawda jeszcze trochę mi brakuje). Nie zawsze jestem pierwszy w blogosferze.

Oprócz bloga pracuję na etacie i spędzam tyle czasu ile możliwe z dzieckiem, obserwując jak niesamowicie szybko się rozwija.

Bloga prowadzę dopiero po godzinie 20. Pisanie sprawia mi przyjemność (niedługo minie już 4 rocznica bloga!), a wzrost popularności działa motywująco. Zdarzają się wpadki jak każdemu.

Anonimowy pisze...

cześć,
mam pytanie czy te rachunki to muszę opłacać swoje? czy np. jak opłacam rachunki rodziców to także się liczy?

Anonimowy pisze...

Ile kosztuje opłata za kartę jeśli nie uda się zrobić obrotu 500zł/ miesiąc ? Byłem na stronie CA, jest jakiś cennik ale z tego widziałem dotyczy 1 Konta.

Darek M. pisze...

Na szczęście można na rodziców, jeżeli macie ten sam adres w dowodzie: "Dokument potwierdzający dokonywanie płatności z tytułu opłat za jedno z Mediów, wystawiony przez podmiot dostarczający dane Medium na imię i nazwisko Uczestnika, jego małżonka lub innych osób prowadzących wspólne gospodarstwo domowe z Uczestnikiem".

Co do konta, to ważne pytanie, czy masz do 27 lat. Wtedy 1 Konto jest darmowe przy płatnościach na kwotę 100 zł. W przeciwnym razie karta kosztuje 2,90zł.

Jeżeli masz do 30 lat, to konto PLUS będzie darmowe tylko przy zapewnieniu wpływów 1000 zł (uwaga na warunek promocji, czyli 1500zł wpływów). Opłata za kartę, w przypadku nie spełnienia warunku wynosi aż 7,90 zł.

Warto zastanowić się, czy nie damy rady spełnić warunku konta Premium (wpływy, może być ich kilka na łączną kwotę 10.000 zł, co wymaga trochę zabawy z przelewami w jedną i drugą stronę). W zamian otrzymujemy wszystko za darmo.

Anonimowy pisze...

Jak coś jest od wszystkiego to jest od niczego (stara dobra prawda) & zdaje się, ze slogan wzięty właśnie z branży bankowej.
Darek trzymaj się....

Darek M. pisze...

A co jest od wszystkiego?

Znalazłeś stronę, gdzie ktoś lepiej opisuje promocje? Bo ja takiej nie znam :)

Anonimowy pisze...

Chyba nie zrozumiales Darku mojego przeslania? Hejter atakuje i wytyka Ci, ze robisz tylko wybiorcze artykuly, te ktore sa dla Ciebie wygodne i z ktorych masz profity (afiliacja).
Ja natomiast jak widzisz staram sie bronic blogera wytykajac, ze jak cos jest od wszystkiego (czyt. opisuje wszystkie promocje od a-z) to jest od niczego! Sam napisales, ze starasz sie opisywac profesjonalnie i rzetelenie przede wszystkim te promocje, z ktorych korzystales i ktore juz znasz, wiec tym bardziej nie rozumiem ataku na antyhejtera, ktory stara sie Ciebie jakos tam bronic....
Pzdr :)

Darek M. pisze...

A to przepraszam, myślałem, że to ten sam hejter :)

Staram się wszystkie najlepsze promocje opisywać, ale mam jeszcze z 5 zaległych. Naprawdę banki ostatnio szaleją jak nigdy.

Anonimowy pisze...

Szaleja dlatego, ze grunt sie im pali pod nogami, a klienci coraz bardziej swiadomi & sklonni zmieniac placowki jak rekawiczki :))) suma sumarum z korzyscia dla nas "klientow" rzecz jasna.
Powodzenia.....

Darek M. pisze...

Tak w ogóle to dzięki za dobre słowo i obronę. Tak to u nas jest, że jeszcze wiele osób ma postawę roszczeniową, chociaż zauważam poprawę na przestrzeni ostatnich lat.

Odnośnie promocji, to jeszcze jakiś czas temu obawiałem się, że nie będzie o czym pisać, a tu brakuje czasu, żeby to ogarnąć :)

Anonimowy pisze...

Całkiem niezły system bankowości elektronicznej. Czekam na pierwsze dwie premię po 100 zł. Jak wygląda sprawa dodawania rachunków, żeby bank policzył nam za nie premię?

Anonimowy pisze...

Najlepszy, ale najbardziej kłopotliwy sposób to pójść do placówki i tam poprosić o zdefiniowanie odbiorców (musisz mieć stare rachunki, które zostaną skserowane i wprowadzone do ich systemu). Można to też zrobić telefonicznie lub zeskanować i wysłać mailem.

Darek M. pisze...

Najprościej chyba dodać rachunki przez specjalną stronę: http://www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach

Anonimowy pisze...

sprawdźcie tabelę oplat i prowizji!! konto oszczedzające plus jest darmowe przy wpływie 1500 zł tylko przez pierwsze 2 miesiące!!!! potem opłata 9.90 zł!!!!!

Anonimowy pisze...

Witam, a czy opłata z tytułu przelewu na konto kantoru (zakup waluty na opłacenie kredytu hipotecznego) też jest uważana jako opłacanie rachunków ?

Darek M. pisze...

Chyba spojrzałeś na starą tabelę opłat. Bo ja w niej nie widzę warunku, gwiazdki, że te warunki obowiązują tylko przez dwa miesiące.

Nie, taki przelew to nie jest opłacanie rachunków.

Piotr Sopalski pisze...

Czy opłacanie rachunków do spółdzielni mieszkaniowej też się zalicza do promocji??
Opłacam w ten sposób wodę, podgrzewanie wody, ścieki??
Jest to dla mnie najwyższa kwota w miesiącu do płacenia.

Darek M. pisze...

Nie do końca jasny jest zapis regulaminu:

"Potwierdzenie Płatności - dokument potwierdzający dokonywanie płatności z tytułu opłat za jedno z Mediów, wystawiony przez podmiot dostarczający dane Medium na imię i nazwisko Uczestnika, jego małżonka lub innych osób prowadzących wspólne gospodarstwo domowe z Uczestnikiem, zawierający numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać płatności oraz dotyczyć nieruchomości, której adres został wskazany w Banku jako adres zamieszkania lub
adres korespondencyjny Uczestnika (w szczególności zawierająca wskazane informacje faktura VAT)"

W większości wypadków Media (woda, ścieki) są właśnie płacone w czynszu, dlatego też myślę, że powinni takie faktury czy rachunki uwzględnić.

Piotr Sopalski pisze...

Wszystkie pozycje wraz z ceną za dane medium są wyszczególnione w fakturze od spółdzielni.
Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty. Wystarczy wydać 830zl/mc a nie 1667 jak w BPH by otrzymać pełną premię.

Panie Darku dziękuję za wyczerpujące wpisy o promocjach.

Anonimowy pisze...

Dane dotyczące opłat kont jest nieaktualna. Od 1 kwietnia na korzyść zmieniła się opłata za kartę przy 1 koncie. Wystarczy wydać 1zl. Przy Prostooszczędzającym warunki uniknięcia opłaty za prowadzenie i kartę wpływ 1500zl i 500 obrót kartą. To może być suma wpływów w danym miesiącu.

Piotr Sopalski pisze...

Dla wszystkich nowych klientów banku CA jest dodatkowo konkurs. Podwójne wynagrodzenie dla ciebie.
Codziennie do końca roku można wygrać podwojony przelew z tytułu wynagrodzenie.
Szczegóły pod linkiem:
http://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni

Piotr Sopalski pisze...

Konto łatwiej zaklada sie w placówce i wszystko za jednym podejsciem.
Nie trzeba przez internet i czekać na kuriera.
Wszystkie korzyści sa do zgarniecia.
Czekam na 2x100 i na kartę oczywiscie.

Darek M. pisze...

Jak komu jest wygodniej. Ja nigdy z kurierem nie miałem problemów i wizyt osobistych w oddziałach raczej unikam, bo zajmują dużo czasu.

Anonimowy pisze...

Dodatkowo 100 zł (zakupy na 300 zł) za kartę kredytową w postaci bonu Douglas, po wydaniu tylko 150 zł kartą. Ponadto kredyt na 1000 zł bez odsetek.
http://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-prmocji-karta-kredytowa-pelna-korzysci-z-klubem-rabatowym_8701.pdf
http://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-karta-kredytowa-pelna-korzysci_8680.pdf

Anonimowy pisze...

Czy to konto może być wspólne? Czy żeby skorzystać z promocji musi być zarejestrowane na jedną osobę?

Darek M. pisze...

Może być, tylko wtedy dostaniecie jedna premie zamiast dwóch :) lepiej na jedną i po roku na drugą założyć :)

Anonimowy pisze...

Jak i gdzie wypełnić deklarację stałego zasilenia konta?

Darek M. pisze...

Niestety, ale chyba trzeba poprosić w placówce lub telefonicznie.

Poległem szukając ten druk online :/ Jak ktoś ma to będę wdzięczny za podesłanie.

Piotr Sopalski pisze...

Czy płatności kartą należy wykonać już w pierwszym miesiącu posiadania konta czy dopiero od następnego??
Mam problem bo nie dostałem jeszcze karty, gdyż wysłali na zły adres a nowa jeszcze nie dotarła.
Maj powoli się kończy a nie chciałbym aby przepadła mi jedna nagroda.
Konto zakładałem 5 maja.

Darek M. pisze...

Od drugiego miesiąca, bo jest warunek:

"Zapewnienie w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym miesiąc naliczenia Premii oraz w miesiącu naliczenia Premii wpływu na Konto na kwotę co najmniej 1 500 PLN."

Anonimowy pisze...

Witam,konto można założyć przez internet,pełna aktywacja konta trwa ok.48godz.
Pozdrawiam.

maks pisze...

Rozumiem, że te 10 tys. pln w przypadku konta premium to można przelać i następnego dnia odesłać i będzie zaliczony warunek darmowości?

Darek M. pisze...

Tak, można nawet przelać trzy razy po 3333,34 zł :)

maks pisze...

Super, dziękuję! :)

Anonimowy pisze...

Szkoda, że promocja się skończyła. Mama będzie przenosić konto. Czy jest jakaś podobna promocja ?

Anonimowy pisze...

Po prawej stronie na górze masz listę aktywnych promocji. Jest kilka wartych uwagi.

x666 pisze...

Wróciły dwie największe promocje CA, znowu jest 1000 zł i druga 450 zł na 1konto.

Darek M. pisze...

Znowu z 5 promocji na raz do opisania. Tylko skąd czas brać na to :)

Prześlij komentarz