100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

piątek, 15 maja 2015

Comperia Bonus 3: Uzupełnienie danych w promocji Wymarzonego Konta Raiffeisen Polbank


Dzisiaj rano, czyli ostatniego regulaminowego dnia, Comperia zaczęła wysłkę e-maili informujących o wygranej w promocji "Comperia Bonus 3". 

Od dzisiaj, 15 maja, mamy 5 dni roboczych na uzupełnienie danych, które jest niezbędne do otrzymania premii.

Uwaga! E-mail z Comperii najczęściej ląduje w folderze "Spam". Sprawdźcie dokładnie swoje skrzynki pocztowe.

Konkurs: Skuter Yamaha D'elight i gwarantowany bon 50 zł na Zalando.plRaiffeisen Polbank przygotował dodatkowy konkurs "Bądź aktywny, jedź skuterem na wakacje" dla uczestników promocji.

Do wygrania jest Skuter Yamaha D'elight o wartości 8 500 zł. Nagrodę główną otrzymam osoba, która wykona najwięcej transakcji kartą w okresie promocji.

Jest też nagroda gwarantowana przeznaczona raczej dla płci pięknej ;-)

Bon o wartości 50 zł do zalando.pl, otrzymają osoby, które w okresie od 1 czerwca do 12 lipca wykonają min. 3 transakcje kartą do konta Raiffeisen.

Szczegóły na temat konkursu można znaleźć po zalogowaniu się do panelu promocji.

Regulamin konkursu


Uzupełnienie danychAby uzupełnić dane należy wejść na stronę promocji, zalogować się (hasło zostało wysłane na maila po aktywacji konta) oraz przejść do uzupełnienia danych. 

Uzupełnić trzeba dane jak na powyższym obrazku, tj. imię, nazwisko, adres oraz numer Wymarzonego Konta w Raiffeisen Polbank.

Premia zostanie wypłacona do 29 maja 2015 r.


Otrzymuj informacje o najlepszych promocjach


Zachęcam Was do subskrybowania postów bloga w jeden z 6 sposobów:

1) Kanał RSS

2) Google+

3) Twitter

4) Poprzez polubienie strony „Jak oszczędzić.pl” na Facebooku:5) Przez e-mail (mail wysyłany po każdym wpisie):
Podaj adres email:6) Newsletter (wysyłany nie częściej niż raz w tygodniu):

Zapisz się na newsletter już teraz:

* indicates required
E-mail od organizatora promocji

Witaj, 
Gratulujemy, spełniłeś wszystkie warunki promocji "Comperia Bonus". 
Jeśli chcesz odebrać swój gwarantowany bonus, podaj nam dane do przelewu. Aby to zrobić, zaloguj się do Panelu Uczestnika i uzupełnij dane do przelewu. Zgodnie z Regulaminem promocji masz na to 5 dni roboczych. 
Uwaga: Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dodatkowy konkurs. Wystarczy, że w dniach od 1 czerwca do 12 lipca 2015 r. wykonasz co najmniej 3 transakcje kartą do konta Raiffeisen Polbank, a otrzymasz gwarantowany bon o wartości 50 zł na zakupy w zalando.pl. 
Biorąc udział w konkursie "Bądź aktywny, jedź skuterem na wakacje" możesz wygrać dodatkowo nagrodę główną - Skuter Yamaha D'elight o wartości 8500 zł. 
Szczegóły znajdziesz po zalogowaniu się do Panelu Uczestnika:
https://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/logowanie 
Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Pytania i odpowiedzi


Nie pamiętam hasła

Przejdź na stronę logowania do panelu promocji i kliknij link do odzyskiwania hasła. Po kliknięciu w niego i wpisaniu zarejestrowanego w promocji adresu e-mail otrzymasz dalsze instrukcje, które pozwolą Ci na ustawienia hasła na nowo.


Co jak nie otrzymałem maila?

Jeżeli po przeszukaniu skrzynki nadal nie możesz znaleźć maila od Comperii to przejdź na stronę promocji i spróbuj się zalogować.

Jeżeli masz problem z zalogowaniem użyj opcji przypomnij hasło.

Jeżeli nadal nie przychodzi do Was email to pozostaje kontakt z organizatorem: kontakt@comperiabonus.pl


Jak długo muszę utrzymać konto?

Konto musi zostać utrzymane do dnia wypłaty premii, czyli do 29 maja 2015 roku. Jeżeli zakładałeś/aś lokatę mobilną, to konto otrzeba utrzymać do zakończenia czasu trwania lokaty.


Więcej:
66 komentarze :

Anonimowy pisze...

Nie dostałęm mejla. Zalogowałęm się i mam komunikat:
"Bonus nie został przyznany
Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r. "

Bzdury. Nigdy nie miałem konta w Raiffeisen, ani Polbanku oraz nigdy nie byłem współwłaścicielem takiego konta. Mam się odwołać?

Anonimowy pisze...

heh u mnie to samo a jestem pewny ze nie mialem tam wczesniej konta

Anonimowy pisze...

Ja dostałem e-mail, że się zakwalifikowałem, a po zalogowaniu na stronie jest, że się nie zakwalifikowałem :D Jaja sobie robią...

Darek M. pisze...

Zdecydowanie piszcie odwołania i prośbę o informację jakiego punktu regulaminu nie spełniliście.

Darek M. pisze...

Pytanie do osób, które mają problem. Czy zakładaliście konto w pełni online czy za pomocą kuriera?

Anonimowy pisze...

Mam tak samo, mejl jest info na stronie www, że nie spełniam jakiś kryteriów.

Anonimowy pisze...

Konto zakładane online.

Anonimowy pisze...

Jakiś błąd jest (może zamierzony, liczą że część osób, nie będzie się chciało odwoływać). Skoro dostaje na skrzynkę tekst "Gratulujemy, spełniłeś wszystkie warunki promocji "Comperia Bonus". " A po przejściu na strone i zalogowaniu: "Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie." To jak to kurwa jest w końcu...

Anonimowy pisze...

Mam dokładnie to samo O_o

Anonimowy pisze...

u mnie też :(

Anonimowy pisze...

Ja spełniłem wszystkie wymogi. Rejestracja 17.03, wniosek i przelew 1 pln 18.03, otwarcie 19.03. Korzystałem z przycisku na stronie promocji, założyłem nawet lokatę mobilną. Na 100% nigdy nie miałem konta, bo było ich tak niewiele, że pamiętam. Napisałem mejla z prośbą o wyjaśnienia. Kręcą chyba, żeby bonusu nie wypłacić. Wprawdzie karty nie brałem, bo mam już w getin, ale niech trzymają się zasad.

Anonimowy pisze...

u mnie już poprawione

Anonimowy pisze...

Założyłem dwa konta na dwa różne maile, póki co nie dostałem żadnej informacji zwrotnej... Kłamcy i oszuści...

Anonimowy pisze...

Ja warunki spełniłem, a w ogóle nie dostałem żadnego maila, a po zalogowaniu mam to samo, co przedmówcy.

Anonimowy pisze...

a u mnie wszystko gra :) maila dostałam, podałam dane, jest potwierdzenie z comperia, teraz czekam na kasę... :)

Anonimowy pisze...

Ok, Ci co dostali maila, że spełnili warunki, a na stronie po zalogowaniu mieli info że ich niespełnili, niech spróbują jeszcze raz, mi teraz zaskoczył. Chyba Comperia jak zwykle ma zadyszke na stronie, przygniotła ich skala logowań ;]

Joanna pisze...

Jest promocja że jak się zrobi 3 transakcje kartą to można otrzymać bon do zalando na 50 zł, a co jak ktoś nie zamówił karty to teraz może zamówić i skorzystać z tej promocji?

Anonimowy pisze...

A ja mam już dość tej promocji wiecznie są jakieś problemy. Rano miałem widoczne rubryki w panelu comperi do uzupełnienia, a teraz wchodzę i wyskakuje komunikat

"Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r. ".

TYLKO ŻE JA Z TYM BANKIEM NIGDY NIE MIAŁEM NIC WSPÓLNEGO JUŻ NIE MÓWIĄC O PODPISYWANIU JAKIŚ UMÓW. POCZĄTKOWY BYŁY PROBLEMY Z WNIOSKIEM Z PANELU COMPERI A TERAZ ZNOWU JAKIEŚ JAJA. NA PRAWDĘ TO SĄ KPINY. MAŁO TEGO E-MAIL OD COMPERI TEŻ MI NIE PRZYSZEDŁ W DNIU DZISIEJSZYM

Darek M. pisze...

Tak, możesz założyć kartę i spełnisz warunki promocji.

Darek M. pisze...

Spokojnie. Sprawdź za kilka godzin bo ewidentnie strona ma jakiś błąd lub serwery nie wyrabiają :) dajcie im trochę czasu :)

Anonimowy pisze...

Nie zapomnijcie zapisać się do COMPERIA BONUS CLUB -super program partnerski.Dziwne , że nikt o tym nie wspomina.Nawet administrator strony.

Anonimowy pisze...

Nie dostałem maila, niby nie spełniłem warunków, ale po napisaniu maila do Comperii sytuacja się wyjaśniła. Musza mieć jakieś problemy

Anonimowy pisze...

Ja napisałem do nich i nic. Mija już 4 h i dalej mam informacje o tym że bonus nie został przyznany

Anonimowy pisze...

To ja mam jeszcze lepszy bonus do tej promocji:

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §3 Zasady udziału w Promocji: Raiffeisen Polbank weryfikuje Wniosek i po jego akceptacji może zawrzeć z Uczestnikiem umowę Konta Osobistego („Umowa Konta Osobistego”). Zawarcie Umowy Konta Osobistego jest warunkiem koniecznym otrzymania Premii. Decyzję o zawarciu Umowy Konta Osobistego z Uczestnikiem podejmuje Raiffeisen Polbank. Organizator nie gwarantuje, że Umowa Konta Osobistego zostanie z Uczestnikiem zawarta.

Coś mi się wydaje, że dla hasła - kasa musi się zgadzać, wybrną w następujący sposób - organizator nie gwarantuje, że Umowa Konta Osobistego zostanie z Uczestnikiem zawarta.
I tak wychodzą na swoje. By żyło się lepiej.

Ale jak tylko skończy się lokata męża na 6% to też będzie Hasta la vista.

Anonimowy pisze...

Jakie profity są od zapisania się do: COMPERIA BONUS CLUB ??

Anonimowy pisze...

Takie same , jak ma administrator tej strony.

Anonimowy pisze...

Może niech się wypowie.

Darek M. pisze...

Na temat Comperia Bonus Club pisałem razem z wpisem o Comperia Bonus 3:

"Oprócz opisywanej powyżej premii 65 zł, można zarobić jeszcze więcej polecając nowe konto innym osobom, np. komuś z rodziny.

Za każdą poleconą osobę otrzymamy 50 zł premii na konto w Comperia Bonus Club

W tym celu należy posiadać konto w programie Comperii. Po zalogowaniu do panelu, należy wejść w polecania i przesłać link polecający do znajomego czy kogoś z rodziny. Po założeniu przez tą osobę konta otrzymamy 50 pkt, którego równowartość wynosi 50 zł.

Bonus może dodatkowo zostać zwiększony po osiągnięciu wyższego poziomu (karta srebrna, złota i platynowa). Jednak przejście na wyższy poziom wiąże się z wykorzystaniem punktów."

Anonimowy pisze...

Najlepsze jest to, że rano miałem przyznany bonus i dane w panelu Comperii do uzupełnienia... nie miałem czasu się tym zająć od razu. Pomyślałem, że zrobię to później .... i niespodzianka wchodzę teraz i informacja : "Bonus nie został przyznany" powód §2 regulaminu promocji. Wysłałem ze 3 maile i zero odzewu. Czekam te 5 dni i jak nie ogarną tego bajzlu to kontaktuje się z Raiffaisen, a później to się zobaczy. Mam jednak nadzieje, że się sprawa szybko wyjaśni, ale za takie niespodzianki to bonusu powinno być 165 zł a nie 65

Anonimowy pisze...

Teraz przeszło bez problemów. Widocznie kwestia obciążenia serwerów

Darek M. pisze...

Tak jak mówiłem. Czasem potrzeba trochę cierpliwości :)

Anonimowy pisze...

Ja mam cały czas, że bonus nie został przyznany... jakaś masakra

Anonimowy pisze...

@up anonimowy 15 maja 2015
Dokladnie tak jak mowisz! Na 99,99% motyw jest zamierzony, bo licza, ze czesc osob w ogole nie bedzie sie bawic w reklamacje lub odwolania (...i dobrze licza, w koncu sa w branzy nie od dzis :))) Z ich strony wystarczy krotkie info "przepraszamy ze wzgledu na blad techniczny lub systemowy" i koniec tematu. Zawsze powtarzam i bede powtarzal do zasr.....smierci: "To jest Polska! tu sie kradnie, kombinuje i oszukuje...." oczywiscie tak, zeby nie mozna bylo udowodnic chociazby celowego dzialania ze strony oszusta! Tak jest i w tym przypadku.
W ciagu ostatnich kilku lat mialem ~10 reklamacji w tym 9uznanych! Tlumaczenie zawsze (powtarzam zawszeeeeee) jest takie same: Przepraszamy za zaistniala sytuacje, problemy techniczne lub bledy systemowe byly wynikiem takiego stanu rzeczy, na ktory niestety nie mamy bezposrednio wplywu. Mamy nadzieje, ze przedmiotowa sytuacja nie wplynie na dalsze relacje klienta z bankiem/operatorem i ze wspolpraca bedzie przebiegala na dotychczasowym poziomie".
Zycze udanych i owocnych bojow z korporacjami ;) Miki

Anonimowy pisze...

Na jaki adres piszecie reklamacje?

Anonimowy pisze...

ale panikujecie maskara

x666 pisze...

Założyłem 3 konta i lokaty, w piątek dostałe 3 maile o nagrodzie bez problemu zalogowałem się podałem dane i czekam na premię. Nie bardzo chce mi sie wierzyć w promocję w której organizator ucieka od nagród. To byłaby antyreklama, już szybciej to zwykła niedoróbka informatyków comperii, ewentualnie niektórzy coś źle zrobili np. są tacy co nie odznaczają zgód na udzielanie danych osobowych. Faktycznie tego typu promocje są troszkę skomplikowane, ale na razie udało mi się wykorzystać prawie wszystkie z atrakcyjniejszych i tylko raz Paribas usiłował się bezskutecznie wycofać.

Anonimowy pisze...

miałam podobny problem co inni...mianowicie mail z potwierdzeniem przyznania bonusu a po zalogowaniu komunikat...;/
Napisałam maila do organizatora i po jakiś 5h było juz ok:)

Anonimowy pisze...

a ja napisałem już ze 3, 4 maile i zero odpowiedzi ze strony Comperi, a problem dalej istnieje. Komunikat, że bonus się nie należy podczas gdy w piątek rano się należał i miałem dane do uzupełnienia. Wszystko rozumiem... nie rozsądzam czy jest to celowe działanie czy rzeczywiście przypadek, ale uważam, że powinni odpisać i wyjaśnić całą sprawę... a nie udawać, że się nic nie dzieje. Czekam jeszcze dzisiaj i jak będę widział, że nie ma żadnego zainteresowania ze strony Comperi to kieruje swe kroki do Raiffaisen

Anonimowy pisze...

Odpisali dzisiaj, aby ponownie się zalogować. Faktycznie, pomogło i byla formatka do wpisania danych..

x666 pisze...

Można się już logować do Comperii bonus club, miła niespodzianka, otrzymałem 150 punktów wymiennych na 150 zł za 3 osoby polecone, którym udało się spełnić warunki umowy. Od tej kwoty na pewno b ędę musiał zapłacić podatek gdyż będzie na PIT-8C. Ciekawe ile dostanę premii na konta w Raiffeisen? Osoby polecone po 65 zł, a za moje konto 65 zł plus 10 %? Swoją drogą nie opłaca się rejestrować więcej niż 1 karty, pozostałe osoby lepiej wskazać jako osoby z polecenia i dostać 50 żł za osobę.

x666 pisze...

W uzupełnieniu 150 zł mogę już sobie wypłacić, ale lepiej jeszcze dozbierać do 180 pkt i dostać wyższą kartę, dzięki której będą większe premie. Z tego co wyczytałem to po otrzymaniu nowej karty też bęę mógł wypłacić kasę, nie muszę trzymać 180 pkt.

Anonimowy pisze...

Co Ty piszesz, żeby wypłacić pieniądze z Comperia Bonus Club z polecenia, trzeba miec na koncie uzbierane min. 100 punktów, wczoraj przyszły maile o zmianie regulaminu a za aktywność co miesiąc (spisując Kod artykułu) można dostać tylko 5 punktów.
Zgodnie z Regulaminem Programu Comperia Bonus Club paragraf 5 http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/regulamin_cbc.pdf wypłata punktów bonusowych za rekomendacje następuje na żądanie Uczestnika, poprzez wybranie stosownej opcji "Wypłat" w Panelu Uczestnika. Polecenie "Wypłat" jest aktywowane dopiero w momencie uzyskania minimalnej liczby punktów bonusowych, czyli większej niż 100 punktów. Aktywacja opcji "Wypłat" jest uruchamiana przez Organizatora po weryfikacji zgromadzonej liczby Punktów Bonusowych w cyklu miesięcznym do 25 dnia każdego miesiąca, następującym po miesiącu, w którym doszło do skutecznego polecenia. Po otrzymaniu zlecenia wypłaty środków zgromadzonych na koncie Uczestnika Programu, Organizator realizuje wypłaty w cyklach miesięcznych do 25 dnia każdego miesiąca.

x666 pisze...

Mam aktywna opcje wypłat od wczoraj, ponieważ dostałem 150 pkt za polecenia. Za aktywność mam niecałe 100.

x666 pisze...

Żona ma tylko 70 pkt za aktywność i ma nieaktywne wypłaty.

Anonimowy pisze...

A ja mam nadal komunikat ze bonus nie został przyznany. . . . .

Anonimowy pisze...

Z polecenia osoby można było dostać max 10 punktów (z aktywności) a nie 50 punktów. Wpisując co miesiąc z Penera Oszczędzania można zyskać do końca roku ( włącznie z grudniem ) 35punktów.

x666 pisze...

Masz rację z polecenia 10 pkt (z aktywności), ale za udział w promocji poleconego 50 pkt (z polecenia). Zgodnie z regulaminem tylko punkty z polecenia (pokazywane są przy dolarku) można wymienić na pieniądze (1 pkt 1 zł).
Z aktwyności można było jeszcze dostać punty za udział w promocji, za rejestrację karty, za wypełnienie danych. Mam teraz dokładnie 100 pkt za aktywność i 150 pkt z polecenia. Żona ma tylko 70 za aktywność.

Łukasz LuKa pisze...

Ważne info. Dnia 19.05 Organizator promocji„Comperia Bonus 3” zdecydował o przedłużeniu czasu zbierania danych do przelewu bonusu finansowego o 3 dni, czyli do dnia 25.05.2015 do godz. 23:59

Z powodu że niektórzy mieli info iż nie spełnili watunków. Całość http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/komunikat_dla_uczestnikow_CB3_19.05.2015.pdf

Anonimowy pisze...

Do: x666. Jakim cudem mogłeś zebrać 100 punktów czy jak Twoja zona 70 punktów za aktywność, jak promocja Comperia Bonus Club na punkty trwa od początku 2015r ?

x666 pisze...

10 -rejestracja karty
5-pierwsze logowanie
15- potwierdzenie danych
15- Wypełnienie ankiety
5- Kod artykułu
35 Udział w promocji
10- Polecenie
5- Kod artykułu
Przepisałem historię punktów

Comperia.pl pisze...

Osoby, które otrzymały wiadomość e-mail i/lub SMS z potwierdzeniem przyznania bonusu od Comperia.pl i spotkały się z błędnym komunikatem po zalogowaniu, prosimy o ponowne zalogowanie na stronie www.comperiabonus.pl oraz uzupełnienie danych do przelewu. Na stronie powinny wyświetlać się poprawne komunikaty o przyznaniu bonusu - zgodnie z treścią wiadomości. Przepraszamy za początkowe utrudnienia.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Anonimowy pisze...

Witam mi przyszedł sms ze spełniłem warunki promocji, wypełniłem ankietę i teraz do 29 maja na moje konto ma wpłynąć 65zł. tak??

Anonimowy pisze...

Jaką ankietę wypełniałeś?

Anonimowy pisze...

Sorka nie ankietę, chodzi mi o to po zalogowaniu czyli dane moje i numer konta i dostane już te 65zł?

Darek M. pisze...

Tak, dostaniesz. W końcu taki był cel tego wypełnienia.

Anonimowy pisze...

Własnie otrzymałem maila o wysłaniu przelewu premii na konto :)))

x666 pisze...

Dostałem na 2 konta polecane po 65 zł premii, a na swoje zarejestrowane w Comperii 60,50 zł. Wygląda to na 55 zł plus 10% za posiadanie karty Comperii, brakuje jednak 10 zł za lokatę, poczekam, jak nie będzie drugiegoi przelewu to złożę po niedzieli reklamacje.

Anonimowy pisze...

A czy przypadkiem nie jest to 65 zł + 10 % i od tej kwoty naliczony podatek?

Anonimowy pisze...

Dostałem 71,50 zł (55zł+10zł)+10% z 65zł :)

Joanna pisze...

Ja też dostałam dziś premię na konto:)

Darek M. pisze...

Komunikat w sprawie reklamacji:
http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

x666 pisze...

Nowa oferta comperii to lokata 4% w Idea.
Może i lokata na standardowych warunkach, ale można zarobić 50 zł z comperii jako osoba zakładająca z polecenia, więc wystarczy wysłać maila do kogoś z rodziny kto założy lokatę i mamy 50 zł na koncie comperii..

Anonimowy pisze...

@x666 poratuj jakimś linkiem n.t. tej oferty. Na str. comperii doszukałem się tylko standardowej lokaty happy dla nowych klientów ... :-\

x666 pisze...

Innej nie ma, ale możesz po zalogowaniu do comperii wysłać komuś np. żonie polecenie oferty. Jak ta osoba założy lokatę to Ty otrzymasz 50 pkt z polecenia wymienne na 50 zł (wymiana po przekroczeniu limitu, ja już mam 150 pkt z polecenia i ponad 100 za aktywność więc mam aktywną opcje wypłaty). Chyba jednak nie uda mi się, bo oferta jest dla nowych klientów, a moja cała rodzina miała lokaty przed rokiem.

Anonimowy pisze...

Mam aktywną opcje wypłaty (100pkt), a przy wpisywaniu danych wyskakuje: wpisz poprawne dane. Dane są ok, może wiecie co może być tego przyczyną?.

Joanna pisze...

Otrzymał ktoś już ten bon do zalando za trzy transakcje kartą?

Prześlij komentarz