czwartek, 11 czerwca 2015 LOKATY BANKOWE

Lokata Toyota Bank z premią 60 zł – uzupełnienie danych + przedłużenie promocji „Super Duet” z premią 140 zł


Przyszedł czas na odebranie kolejnej premii!

Osoby, które założyły lokatę w Toyota Bank z premią 60 zł mają czas do 21 czerwca 2015 roku na uzupełnienie danych do przelewu.

Przy okazji informacja dla osób, które jeszcze nie posiadają i nie posiadały konta w Toyota Bank.

Równocześnie z informacją o zakwalifikowaniu do odebrania nagrody, organizator podał inną dobrą wiadomość: Promocja „Super Duet”, która miała zakończyć się dzisiaj, została przedłużona do 19 czerwca 2015 r.

Tym samym wciąż możecie zgarnąć 140 zł za założenie dwóch dobrych lokat.


140 zł premii w promocji Super DuetAby spełnić warunki promocji "Super Duet" trzeba posiadać min. 8 tys. zł oszczędności. Minimalnie 3 tys. zł należy ulokować w „Planie Depozytowym na 80 dni” oraz min. 5 tys. zł na "Depozycie Plus". Są to rzecz jasna zwykłe lokaty bankowe gwarantowane przez BFG.

Największą wadą promocji jest potrzeba założenia Konta Jedynego w Toyota Bank. Konto to będzie darmowe po wykonaniu płatności kartą na kwotę min. 400 zł miesięcznie. W przeciwnym razie za konto zapłacimy 2,49 zł.

Nawet po odliczeniu tej opłaty w promocji otrzymamy 120 zł premii.

Z promocji skorzystać mogą osoby, które nie posiadały konta w Toyota Bank przed dniem 14 maja 2015 roku.


Aby otrzymać premię 140 zł należy:
 • W okresie promocji, tj. do 19 czerwca 2015 r. przejść na stronę promocji i zarejestrować swój profil wpisując imię, nazwisko oraz email
  • Rejestrację potwierdzamy klikając w link wysłany na maila
 • Złożyć wniosek o Konto Jedyne klikając w link dostępny po zalogowaniu na stronie promocji.
  • W ciągu 2 dni roboczych bank oddzwoni, aby potwierdzić dane we wniosku i umówić kuriera
 • W ciągu 14 dni od daty uruchomienia Konta Jedynego należy za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej założyć min. jedną lokatę „Plan Depozytowy na 80 dni” na kwotę od 3 000 zł do 7 000 zł (można założyć 7 lokat na łączną kwotę 49 000 zł).
  • Środki na lokacie należy utrzymać do jej zakończenia
  • Lokatę należy założyć nie później niż 10 lipca 2015 r.
 • W ciągu 30 dni od dnia założenia Planu Depozytowego na 80 dni należy założyć lokatę Depozyt Plus na kwotę min. 5 000 zł (max. 50 000 zł)
  • Środki na lokacie należy utrzymać przez minimum 4 miesiące
  • Lokatę należy założyć nie później niż 10 sierpnia 2015 r.

Dodatkowo należy:
 • Uzupełnić profil na stronie promocji do dnia 25 grudnia 2015 r. (aby Organizator wiedział, na jakie konto ma przelać premię 140 zł),
  • Na stronie promocji podajemy nr konta w Toyota Bank oraz adres zamieszkania.
 • O otrzymaniu premii i potrzebie uzupełnienia profilu zostaniemy poinformowani do 16 grudnia 2015 r. za pomocą wiadomości e-mail

Premia zostanie przekazana na aktywne konto w Toyota Bank do 31 grudnia 2015 r.

140 zł premii zwolnione jest z podatku dochodowego.


Uzupełnienie danych w panelu promocjiNa uzupełnienie danych do przelewu premii mamy czas do 21 czerwca 2015 r.

Jest to najważniejszy moment promocji, ponieważ przez nieuwagę, urlop czy też przez to, że mail od organizatora trafił do spamu, możemy zostać pozbawieni premii.

W celu wypełnienia danych, należy przejść na stronę promocji: http://lokata35.zpremia.pl/promocja/zaloguj/, zalogować się, podać nasze dane oraz numer założonego Konta Jedynego w Toyota Bank.

Premia w wysokości 60 zł zostanie wypłacona przez organizatora do 30 czerwca 2015 r.


Co jeśli nie otrzymałam/em maila lub mam inne problemy?Organizator udostępnił formularz kontaktowy dla osób, które mają jakieś problemy z działaniem promocji.

To, że nie otrzymaliśmy maila nie znaczy jeszcze, że nie spełniliśmy warunków promocji. Często wiadomość trafia do spamu lub mogła do nas nawet nie dotrzeć.

Najlepiej zalogować się do panelu promocji i sprawdzić, czy jest tam dostępny link do uzupełnienia danych do przelewu.


Mail od organizatora


Lokata Toyota Bank z Premią - informacja o przyznaniu premii!
Gratulujemy! 
Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty premii gwarantowanej 60 zł w promocji Lokata z Premią Toyota Bank S.A. i Agora S.A.! Aby premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o podanie w aplikacji promocyjnej niezbędnych danych do realizacji przelewu premii. Prosimy o zalogowanie się do aplikacji pod adresem lokata35.zpremia.pl i wypełnienie udostępnionego formul 
WAŻNE! Prosimy o przygotowanie numeru rachunku Konta Jedynego założonego w tej promocji. Prosimy o wprowadzenie tego numeru uważnie, bez spacji.
Dane należy uzupełnić do dnia 21.06.2015. Premia zostanie wypłacona do dnia 30.06.2015 
Zaloguj się na lokata35.zpremia.pl. i uzupełnij dane do przelewu premii.15 komentarze :

Anonimowy pisze...

Obecnie mam ok. 5000 zł, a na Super Duet potrzeba 8000zl :/
Mam kończącą się lokatę na 5000 zł w T-Mobile, ale dopiero pod koniec lipca zapada jej termin.

Dam radę skorzystać z tej promocji?

Anonimowy pisze...

Jeżeli aktywowałeś konto to do około 25.06 zakładasz pierwszą lokatę. Drugą trzeba założyć po 30 dniach, czyli wychodzi, że około 24 lipca.
Więcej masz tutaj:
http://www.jakoszczedzic.pl/2015/06/toyota-bank-ostatnia-szansa-na-140-zl-w-promocji-super-duet.html

Anonimowy pisze...

Minęły 2 dni robocze i nikt nie dzwonił.

Anonimowy pisze...

Zaraz zaraz, coś to nie gra.
Dlaczego Darku raz piszesz o promocji 60 z raz 140zł?

Anonimowy pisze...

Jeszcze zadzwonią, liczy się data wypełnienia formularza przez net.

Darek M.W. pisze...

Bo obie promocje pochodzą od Toyota Bank.

W jednej czas na wypłatę kasy a druga akurat tego samego dnia została przedłużona. Lepiej żebym dwa osobne wpisy zrobił?

Anonimowy pisze...

Dopiero teraz zauważyłem że to dwie różne promocje. Chciałem się zalogować a tu komunikat o błędnym haśle. Dałem przypomnienie a tu mail nie istnieje. Teraz już widzę że do tej z 60zł jest adres lokata35.zpremia.pl a do 140zł lokata325.zpremia.pl
Przy czym ze 140 robi się raczej 110 niż 120 bo jeszcze dochodzi list polecony z rozwiązaniem umowy o rachunek a zamknąć go trzeba bo będzie stale generował koszty i nabijał debet.

Anonimowy pisze...

Wydaje mi sie, że wystarczy wypowiedzieć umowę rachunku już 01.12.2015r. Okres wypowiedzenia 30-dniowy daje nam datę zamknięcia rachunku 01.01.2016r. Wyplata premi 140 zł nastąpi 31.12.2015r. Więc za styczeń bank może potrącić 1/31 z 2,49 zł.opłaty za prowadzenie konta. Jak jestem w błędzie proszę mnie poprawić.

Anonimowy pisze...

Hej, mam pytanie. Jak pozbyć się karty w Getin banku? Zablokować czy zastrzec? Czym to się różni?

Darek M.W. pisze...

Nie wiem jak jest w Getin, ale wiele banków i tak pobiera opłatę za zablokowaną kartę. Najlepiej ją po prostu zamknąć.

Anonimowy pisze...

do @up 14 czerwca 2015 10:58
dobrze to podkresliles: "wydaje mi sie..."
Nie ma takiej opcji czastkowego pobierania oplaty, banki na takie manewry juz nie ida (jesli nie bedziesz mial na koncie pelnej kwoty to rachunek pozostanie otwarty, az do momentu splaty zobowiazania). Tyle w tym temacie.
Swoja droga po przeslaniu wypowiedzenia poprosilbym pozniej o wystawienie jakiegokolwiek dokumentu potwierdzjacego zamkniecie rachunku (BEZWZGLEDNIE). Jesli ktos chce sie przekonac dlaczego niech tego nie robi i poczeka ~5-6 lat.....:)))
Pzdr swiadomych klientow bankow (MN)

Anonimowy pisze...

@up & all
- bzwbk - obowiązuje oplata cząstkowa, sprawdzone osobiście
- banki wystawiają dokumenty typu potwierdzenie zamknięcia rachunku lub spłaty kredytu - ale nie za darmo; w bzwbk coś takiego kosztuje jedyne 50zł
- zamkniecie rachunku najlepiej sprawdzić poprzez zaczekanie na "uprawomocnienie" wypowiedzenia a następnie po kilku dniach wysłać tam zwykły przelew na 1 grosz. Gdy grosz dojdzie to zadzwonić/udać się do placówki i zrobić awanturę :-) Warto sprawdzać bo u mnie okres wypowiedzenia w getinie zamienił się na czas nieokreślony i konto "wisiało" sobie rok czasu i wisiało by nadal gdybym nie złożył wypowiedzenia kolejnego getinowskiego rachunku.
- w getinie należy zastrzec kartę. Zablokowanie można odblokować a zastrzeżenie wyłącza kartę na stałe. Nie wiem czy tam pobierają stałą opłatę czy częściową, trzeba szukać w regulaminach lub dodatkowo pytać, najlepiej w formie pisemnej i żądać odpowiedzi w takiej formie.

Anonimowy pisze...

Wreszcie przelali brakujące 60zł. Skoro nie ma następnych promocji można spokojnie zamknąć rachunek. Jeżeli jutro nadam wypowiedzenie to zdążą zamknąć do końca sierpnia żeby nie trzeba było płacić kolejnego 2,49 za prowadzenie konta?

Darek M.W. pisze...

Okres wypowiedzenia to 30 dni, więc konto zostanie zamknięte we wrześniu. Właśnie zapowiadali rok korzyści a oprócz zwrotu za paliwo nic więcej nie ma.

Anonimowy pisze...

Pewnie mieli na myśli rok korzyści dla samych siebie...

Prześlij komentarz