Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

poniedziałek, 27 lipca 2015

Millennium : Konto 360º z premią 250 zł na Groupon


W jeszcze lepszym wydaniu powróciła promocja Konta 360º (oraz Konta 360º Student) na grouponie. W poprzedniej edycji do zdobycia było 200 zł premii, tym razem premia wzrosła do 250 zł!

Równolegle trwa też promocja Konta 360º z premią 360 zł, jednak warunki tej promocji są trudniejsze do spełnienia.

Groupon można kupić w okresie od 26 lipca do 16 sierpnia 2015 roku lub do wyczerpania limitu 2500 kuponów.


Szczegóły – Konto 360º z premią 200 zł


W zamian za otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student i spełnienie warunków promocji otrzymamy 250 zł premii!

Tym razem premia została podzielona na pięć premii po 35 zł wypłacane przez okres 5 miesięcy oraz 75 zł premii dodatkowej za zapewnienie wpływu wynagrodzenia w okresie promocji.

Dodatkowe 50 zł premii w obecnej edycji "Konta z premią" okupione jest dodatkowym warunkiem wpływu wynagrodzenia. Niestety ale nigdy nie ma nic za darmo ;-)

Na osłodę, warunki comiesięcznych premii są bardzie liberalne: wystarczą wpływy min.1000 zł oraz płatności na min. 350 zł. W poprzedniej edycji był to wpływ min. 1500 zł oraz płatności na min. 500 zł.


Promocja dostępna jest dla osób, które po 1 września 2014 r. nie posiadały żadnego produktu w Banku Millennium.


Jak otrzymać 250 zł premii?


Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia i nie wymagają wstrzelenia się w 5 dniowe okno czasowe w celu uzupełnienia danych, jak ma to miejsce w wielu promocjach tego typu.

Aby otrzymać 250 zł należy:
 • Kupić Groupon za 5 zł: otwórz konto w Banku Millennium z premią 250 zł
 • W okresie od 26 lipca do 24 sierpnia 2015 r. należy złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto 360º lub Konto 360º Student za pomocą linka dostępnego na Grouponie
  • Podczas wypełniania wniosku o konto należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (pocztą, emailem i telefonicznie)
 • W każdym z 5 następujących po sobie okresach rozliczeniowych (26.07-31.08, wrzesień, październik, listopad i grudzień):
  • Zasilić konto kwotą min. 1000 zł (wpływ wynagrodzenia spełnia ten warunek)
  • Wykonać płatności kartą w punktach stacjonarnych (POS) do konta lub poprzez aplikację BLIK (nowa odsłona aplikacji IKO od PKO BP, będąca nowym standardem płatności mobilnych w Polsce) na kwotę nie mniejszą niż 350 zł.
 • Premia dodatkowa w wysokości 75 zł wypłacacona zostanie jednorazowo jeśli w okresie Sprzedaży Premiowej zapewnimy wpływ wynagrodzenia min. 1000 zł w co najmniej trzech następujących po sobie miesiącach, z których ostatni będzie pokrywał się z ostatnim okresem rozliczeniowym w ramach Sprzedaży premiowej ( grudzień 2015 roku). 
Premia 35 zł będzie wypłacana do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.


Warto jeszcze zwrócić uwagę na wyjaśnienie pojęcia wynagrodzenia:
"Wynagrodzenie rozumiane jest jako wpływ na Konto  z  tytułu  umowy  o  pracę  i  innych świadczeń związanych z pracą, świadczenia pieniężnego  z  ubezpieczenia  emerytalnego lub rentowego, z wyłączeniem:
a) wpływów   z   rachunków   własnych Uczestnika, prowadzonych w Banku,
b) wpływów  z  rachunków,  gdzie  nazwa nadawcy przelewu zawiera imię i nazwisko Uczestnika   lub   któregokolwiek   ze współposiadaczy   rachunku   wspólnego prowadzonego   dla   Uczestnika   i   innego współposiadacza (współposiadaczy), w tym prowadzonych w Banku,
c) wpływów  z  rachunków  innych  klientów detalicznych prowadzonych w Banku"


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Konto 360°: Szczegóły, opłaty i prowizjeKonto 360º w Banku Millennium będzie w pełni darmowe przez pierwszy rok po spełnieniu prostych warunków. Wystarczy wpływ z innego banku w wysokości min. 1000 zł i wykonanie jednej płatności kartą.

Od drugiego roku, aby nie płacić za „Pakiet Bardzo Pomocny4,99 zł miesięcznie, musimy zrezygnować z tego pakietu.
Konto 360° to:
 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu warunku: wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł i jedna płatność kartą
 • 0 zł za kartę do konta
  • Uwaga: Domyślnie aktywowany będzie pakiet bezpieczna karta za 3,99 zł / mc. Zalecam od razu po otrzymaniu karty wyłączyć go dzwoniąc na infolinię
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez internet i mobilne
 • 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
 • 0 zł za „Pakiet Bardzo Pomocny” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta
  • 4,99 zł od drugiego roku
 • Dodatkowe środki bez oprocentowania aż do 7 dni w miesiącu
 • 3,0% na koncie oszczędnościowym
 • 3,25% na lokacie mobilnej


Więcej:21 komentarze :

Anonimowy pisze...

W ramach wynagrodzenia widzę nie wchodzi przelew z innego konta osoby fizycznej.
A czy musi być łaczna suma wpływów 1500+1000 czy wystarczy jedynie 1500 w ramach wynagrodzenia??

Darek M. pisze...

Ale w obecnej edycji wystarczy wpływ 1000 zł i wpływ wynagrodzenia spełnia już ten warunek.

Anonimowy pisze...

Kiedy można zamknąć konto?Czy od razu po premii?

Anonimowy pisze...

coś jest nie tak z Gruponem. Po kliknięciu KUP wyskakuje, że nie można dokończyć zakupu a potem na koncie wyskakuje informacje, że transakcja jest nieopłacona. To samo z Konta żony na Gruponie. zakupiła mi ofertę jako prezent. Po kilku minutach czekania wyskakuje alert że nie można dokończyć zakupu a trknsakca widnieje jako nieopłacona, co praktyce oznacza że nie można jej kupić drugi raz...

Anonimowy pisze...

To sama,odpowiedz z groupona

przykro mi z powodu sytuacji która Pana spotkała.

Niestety w obecnej sytuacji dokonanie zakupu oferty na Pana koncie grouponowym nie jest możliwe. Zgodnie z warunkami oferty "1 osoba może maksymalnie zakupić i wykorzystać 1 kupon". Wykonana przez Pana próba zakupu odnotowała się na koncie i nie pozwali na jej ponowienie.
W zaistniałej sytuacji polecam skorzystać z pomocy bliskich osób, które posiadają konto na groupon.pl i są w stanie je Panu udostępnić.

Przepraszam za niedogodności. W dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt.

Pozdrawiam,

Anonimowy pisze...

Dlatego właśnie skorzystałem z pomocy bliskiej osoby (żona to w końcu chyba jedna z najbliższych osób....). Nie jest to chyba normalne że z 2 kont nie udało się doprowadzić do zakupu vouchera.Nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji z zakupami na Gruponie.

Darek M. pisze...

@up
Dla fanów na Facebooku mam w prezencie groupon. Jak chcesz to napisz do mnie po polubieniu strony i dostaniesz groupon :)

Anonimowy pisze...

Zgodnie z §3 ust. 2. Regulaminu nagroda przyznawana jest za transakcje bezgotówkowe dokonane w sklepach stacjonarnych. Czy za sklepy stacjonarne należy uznawać wszystkie punkty stacjonarne, w tym m.in. usługowe?

sojer pisze...

Hmm, ale na stronie millenium jest konto oszczędnościowe - 3% przez 3 miesiące, a lokata mobilna na 3,25%.

Darek M. pisze...

@up up
To ważny punkt regulaminu. Wiele osób mogłoby się na to naciąć. Generalnie chodzi o płatności z fizycznym okazaniem płatności. Nie widzę w regulaminie wyłączeń, co do typu punktu stacjonarnego.

@up
Poprawione.

Kasia z iledac pisze...

Konto oszczędnościowe to świetny sposób na to, żeby odłożyć pieniądze, wiele osób je przejade, przepija, po prostu wyrzuca w błoto, a wystarczy podliczyć swoje dochodu i wtedy zdajemy sobie sprawe ile marnujemy.

lek pisze...

Uwaga, ostrzegam Pobierają nieuzasadnione opłaty np. za kartę która nie została aktywowana. Nie można wpłaconych pieniędzy wypłacić z powrotem, bo klient aktywowany internetowo nie jest klientem - jest potencjalnym malwersantem własnych pieniędzy! Dlatego dla jego dobra wprowadzono limit transakcji do wartości 5000zł MIESIĘCZNIE. Nawet jak wpłaci 100 tys. to może obracać kwotą do 5 tys. DZIĘKUJE ZA TAKIE PODEJŚCIE.

Anonimowy pisze...

a jesli nie spelnie warunków w jednym miesiacu to za inne dostane premie?

Darek M. pisze...

Po prostu za ten miesiąc nie otrzymasz premii.

Anonimowy pisze...

Ktoś dostał już premię?

Anonimowy pisze...

Jakaś dziwna sytuacja... założyłem konto w tej promocji, po czym dzisiaj naliczyli mi premię za transakcje kartowe w wysokości 2%, tak jak dla promocji "Zyskaj 360 zł". Czy ktoś z Was ma też taką sytuację?

Anonimowy pisze...

Dzisiaj otrzymałem 35zł

Anonimowy pisze...

Mam dokładnie taką samą sytuację także 2% zamiast 35 zł. Dziś wysłałem reklamację i czekam co będzie dalej

Anonimowy pisze...

Ktoś dostał już odpowiedź na reklamację?

Anonimowy pisze...

Tak. W odpowiedzi napisali, że mam promocję w wersji 360pln i tam trzeba się zalogować do aplikacji mobilnej. Odwołałem się i czekam na rozpatrzenie

Anonimowy pisze...

Dziś otrzymałem odpowiedź:
"Wyjaśniamy, że w wyniku analizy procesu wnioskowania o Konto możemy rozpatrzeć Pana reklamację pozytywnie i zapewnić, że Pana rachunek zostanie włączony do wyżej wymienionej promocji w ciągu kilku dni. Nadmieniamy, iż włączenie rachunku do Promocji Konta 360°, oferowanej przez Bank Millennium S.A. na Groupon pl., spowoduje wyłączenie z Promocji Zyskaj 360 zł."

Prześlij komentarz