czwartek, 17 września 2015

Bilety do kina w zamian za trzy recenzje na HolidayCheck.pl + 100-150 mil za recenzję


Kolejna okazja na zdobycie podwójnych wejściówek do kina. Tym razem promocja "Mission Possible: Podziel się doświadczeniem!" organizowana jest przez serwis Holidaycheck.pl, zbierający m.in. opinie o hotelach.

Dodatkowo za każdą recenzję hotelu otrzymamy mile w lotniczych programach lojalnościowych. DO zgarnięcia jest po 100 mil w programie Miles and More (Lufthansa, LOT) lub 150 mil w programach TopBonus (Air Berlin) i PINS (Air Baltic).


Jak otrzymać bilety do kina?Warunki są bardzo proste. Aby otrzymać dwa vouchery na seans 2D w Cinema City należy napisać co najmniej trzy recenzje hoteli, atrakcji turystycznych lub restauracji, w których w sumie znajdzie się min. 30 zdjęć.

Czas na wykonanie zadania mamy do 4 października 2015 roku. Vouchery zachowują swoją ważność przez 6 miesięcy.

Co ważne, każdy uczestnik może ukończyć zadanie więcej niż jeden raz i otrzymać kilka nagród w postaci podwójnej wejściówki do kina!

O wygranej serwis poinformuje w ciągu 7 dni od spełnienia warunków za pomocą wiadomości mailowej.


Weryfikacja opinii

Opinie muszą dotyczyć hotelu, w którym przebywaliśmy w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Wszystkie opinie są dokładnie weryfikowane. Czasem zdarza się, że pracownicy serwisu proszą o potwierdzenie przebywania w danych hotelu, np. poprzez przesłanie potwierdzenia rezerwacji czy zapłaty za dany hotel. Z serwisu HolidayCheck korzystam już od przeszło roku czasu i kilka razy musiałem udowodnić przebywanie w danym hotelu.

W ostatnim kroku z listy "Programy afiliacyjne" możemy wybrać program lojalnościowy, w którym zbieramy mile lotnicze (jest to krok opcjonalny).

Po dodaniu opinii na maila przychodzi mail z linkiem aktywacyjnym. Opinia zostanie sprawdzona dopiero po kliknięciu w otrzymany link.


Więcej:


3 komentarze :

Anonimowy pisze...

30 zdjec x3 ......... chyba ich pojeb...ało zdrowo :(

Darek M.W. pisze...

Nie 3 x 30 tylko 3 x 10 zdjęć :) W sumie ma ich być 30.

Anonimowy pisze...

Trochę dużo tych zdjęć, ale jakoś damy radę :) Dzięki za cynk o promocji.

Prześlij komentarz