poniedziałek, 2 listopada 2015

Kupony o wartości 20 zł na Allegro w promocji "Kupon dla aktywnych"


Powróciła promocja z kuponami Allegro. Do zgarnięcia jest kupon o wartości 20 zł ważna na zakupy za minimum 50 zł.

Jednak aby otrzymać kupon trzeba najpierw dokonać zakupu na łączną kwotę min. 200 zł w dniach od 1 do 14 listopada 2015 r.


Kupon o wartości 20 zł na Allegro


Akcje z kuponami Allegro cieszą niezwykłą popularnością na blogu. W ramach ostatniej akcji jeden ze stałych czytelników (dzięki Łukasz!) zaoferował swoją pomoc przy odebraniu kuponów. Dzięki temu wielu czytelników Jak oszczedzic.pl mogło otrzymać kupon bez potrzeby odwiedzania jednego z wyznaczonych punktów "City light".

Obecna edycja promocji kuponowej "Kupon dla aktywnych" wymaga już od nas podjęcia akcji. Aby otrzymać kupon na 20 zł należy wcześniej dokonać jednego bądź kilku łączonych zakupów na łączną kwotę 200 zł.

Należy też posiadać w pełni zweryfikowane konto na Allegro. Musimy też posiadać telefon z systemem Android, iOS lub Windows Phone (można rzecz jasna wykorzystać kupon z pomoca znajomego).


Jak otrzymać kupon 20 zł?

Aby otrzymać kupon o wartości 20 zł należy:
  • W okresie trwania promocji, tj.  od 1 do 14 listopada 2015 r. dokonać jednego bądź kilku zakupów poprzez aplikację mobilną na łączną kwotę 200 zł.
  • Zakupy należy opłacić online (przelewem, kartą bądź poprzez konto PayU)
  • Kupon zostanie przekazany poprzez maila lub po kliknięciu "odbierz kupon" na stronie akcji nie później niż do 22 listopada 2015 r.
  • Obniża on wartość przy zakupach za min. 50 zł przy płatności przez PayU.
Jedna osoba może otrzymać tylko jeden kod.

Kupon zachowuje ważność do 30 listopada 2015 r.Polub „Jak oszczędzić.pl” na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Więcej:

Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane19 komentarze :

Anonimowy pisze...

Allegro się wycwaniło, za darmo już nie dają ;-)

Anonimowy pisze...

Nie ma nic za darmo ale z tym wydaniem dwoch stow w tak krotkim czasie, to przesadzili. Malo bedzie chetnych.

Anonimowy pisze...

Zgadzam sie, chetnych bedzie jak na lekarstwo :((( Jakakolwiek promocja z ich strony od kilku dobrych miesiecy jest mega porazka i nie ma nic wspolnego z podejsciem "proklienta"!!!
pzdr zdroworozsadkowych ;)

Anonimowy pisze...

Panie Darku, kiedy można spodziewać się obiecanego wpisu na temat promocji Konta Godnego Polecenia: "Konto na 4%"?

Anonimowy pisze...

Czemu jak na lekarstwo. Jak ktoś mu akurat kupić kilka rzeczy do domu, to przy okazji można zgarnąć kupon.

Darek M. pisze...

@up up
Ze względów rodzinnych nie dałem rady w weekend popracować. Dzisiaj w nocy pojawi się wpis. Akurat rodzicie są zainteresowani po wprowadzeniu opłaty za kartę do konta Getin Online.

x666 pisze...

Zostały mi ostatnie 2 kupony po 20 zł z promocji mBanku, własnie je wykorzystałem i czekam na kupon z tej promocji. Płatność mTransferem mobilnym chyba będzie uznana za przelew.

Anonimowy pisze...

a czy te zakupy na min. 50 zł może być z kilku rzeczy na łączną kwotę 50 pln, czy musi to być jedna rzecz o wartości minimalnej 50 pln?

Anonimowy pisze...

Ten cytat powinien wszystko wyjaśnić:
"dokonać jednego bądź kilku łączonych zakupów na łączną kwotę 200 zł."

Ważne, żeby na końcu dokonać jednej płatności na kwotę min. 200 zł. W aplikacji można łączyć zakupy.

Anonimowy pisze...

Dokonałem dzisiaj zakupu za 240 zł przez aplikacje mobilną, ciekaw jestem kiedy dotrze do mnie kuponik. Promocja dopiero ruszyła, ale czy ktoś może wie ile się czeka na kupon ? Nie żeby to była kwestia życia lub śmierci, tylko nie chcę przeoczyć, bo jak znam życie to jutro o tym zapomnę :), a ze śledzeniem poczty różnie bywa :)
Pozdrawiam.

bankier pisze...

Dosyć niejasny jest ten zapis regulaminu. Zazwyczaj kody były na następny dzień.

Anonimowy pisze...

Wyżej pytałem o wykorzystanie przyznanego kuponu - czy musi to być jedna rzecz za min. 50 zł czy może być kilka. Tego regulamin nie precyzuje

Anonimowy pisze...

@up anonim 03.11, 19:11
Z autopsji na bank moze byc kilka transakcji/przedmiotow u jednego sprzedawcy spod jednego nick'a!!!
Nie jestem w stanie odpowiedziec na pytanie czy opcja ta dotyczy kilku innych sprzedawcow o roznych nick'ach (nie wiem jak ewentualnie Allegro mogloby rozwiazac to od strony technicznej???? nie probowalem....)

Darek M. pisze...

Mogą to być też przedmiotu od kilku sprzedawców. Testowane przeze mnie. Po prostu po kupnie wypełniać formularz dostawy do każdego sprzedającego a płacisz tylko raz.

Anonimowy pisze...

Zakupy na 200zł muszą być na Kup Teraz czy z licytacji też się liczy ?

Darek M. pisze...

Muszą być Kup Teraz z tego co pamiętam. Jak jest inaczej to mnie poprawcie :)

Beerkoff pisze...

Pisałem wyżej, ze dokonałem zakupów na ponad 200 zł i czekam na kupon - niestety po 5 dniach nadal nie dotarł do mnie na maila.
Suma sumarrum skorzystałem z narzędzia https://kupony.allegro.pl/mobile/?generate#my-coupons (wymaga logowania) i 30 sekund później kupon był widoczny w aplikacji mobilnej. Pozdrawiam,

Anonimowy pisze...

Zakup za 200zł sam przedmiot czy może to byc 200zł łącznie z kosztami przesyłki?

Darek M. pisze...

Ma to być łączna kwota zakupów o wartości 200 złotych (bez kosztów wysyłki).

Prześlij komentarz