piątek, 15 stycznia 2016

2,7% na koncie oszczędnościowym i 3,5% na lokacie mobilnej do Konta 360° w Banku Millennium


Kontynuując temat oszczędzania chciałbym przypomnieć o najlepszym koncie oszczędnościowym na rynku oprocentowanym 2,7% w skali roku w Banku Millennium.

Tak wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe możemy założyć otwierając Konto 360º, którego prowadzenie, a także karta do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów mogą być darmowe.

Wystarczy jedna płatność kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu oraz wpływ min. 1000 zł miesięcznie. Wraz z atrakcyjnym Kontem 360° klienci otrzymują również lokatę mobilną 3,5%.2,7% na koncie oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł


Konto oszczędnościowe to miejsce, gdzie sam trzymam płynne środki z funduszu awaryjnego. W razie potrzeby mam błyskawiczny dostęp do moich pieniędzy w każdym momencie.

Konto oszczędnościowe w Banku Millennium oprocentowane jest na 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł, co jest jedną z najlepszych ofert na rynku (pomijam tutaj konta oszczędnościowe z limitem do 10 tys. zł).

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 92 dni i jest liczone od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na konto w okresie Promocji.

Nowe środki są z kolei obliczane jako jednoczesna nadwyżka nad środkami na Koncie Oszczędnościowym oraz łącznym zaangażowaniem klienta w banku na koniec 14 maja 2016 r. (ROR, rachunki oszczędnościowe, lokaty terminowe oraz rachunki inwestycyjne). Promocja trwa do 2 lipca 2016 r. włącznie.

→ Przejdź do: Konto Oszczędnościowe na 2,7% w Banku Millennium


3,5% na Lokacie MobilnejPodwyższone oprocentowanie lokaty mobilnej otrzymamy dzięki "Rozszerzonej rzeczywistości" - nowemu rozwiązaniu w aplikacji mobilnej banku. Rozwiązanie przetestowałem i działa ;-)


Aby założyć lokatę na preferencyjnych warunkach:
 • Zainstaluj aplikację mobilną Banku Millennium o Jeżeli nie masz konta, możesz założyć na stronie banku.
 • Zaloguj się i z bocznego menu wybierz zakładkę "Rozszerzona rzeczywistość"
 • Skieruj aparat telefonu na baner na stronie "Lokaty mobilnej"
 • Po "rozpakowaniu" prezentu wyskoczy 3,5% i przycisk kierujący nas do wniosku o promocyjną lokatę.
  • Na 3-miesięcznej lokacie mobilnej można ulokować od 500 zł do 10 000 zł
  • Oprocentowanie 3,5% w skali roku obowiązuje posiadaczy Kont 360º
Jedna osoba może założyć tylko jedną lokatę mobilną.

Uwaga: Opcja dostępna w aplikacjach na iOS od wersji 4.3.0 i na Androida od wersji 4.3.76 (z wyłączeniem telefonów z procesorami w architekturach x86 i mips).


Konto 360º i Konto 360º Student: szczegóły i opłaty 


Prowadzenie Konta 360º, a także karta do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów mogą być darmowe. Warunki są proste - wystarczy jedna płatność kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu oraz wpływ min. 1000 zł miesięcznie.

Konto 360° to:
 • 0 zł za prowadzenie konta przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta (Visa PayWave) przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za BLIK'a (płatności i wypłaty z bankomatów)
 • 0 zł za pomoc medyczną i techniczną z „Pakietem Bardzo Pomocnym” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta, potem 4,98 zł
 • 3,5% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie mobilnej
 • 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym 
Osoby, które założą konto potwierdzając wniosek przelewem muszą się liczyć się z nałożonymi limitami na transakcje w wysokości 5 tys. zł miesięcznie. Dlatego dobrze w wolniejszej chwili odwiedzić później którąś z placówek banku. Mają ich sporo, a w centrach handlowych są czynni także w weekendy.


Dokumenty / linki5 komentarze :

Anonimowy pisze...

Hmm, ciekawie to wygląda. Jak teraz założę konto to promocyjne oprocentowanie będzie trwało przez 92 dni od wpłaty nowych środków?

Anonimowy pisze...

Ciekawe ale nie trawię. Poszukuje banku oferującego stabilne, przyzwoite warunki dla stałych klientów. Wszystkie promocje na 3 miesiące robią wrażenie piramid finansowych reklamowanych dla ściągnięcia nowych klientów. A później zamykamy sklepik i wiejemy.

Darek M.W. pisze...

Dlatego można zastosować taką strategię:
- zakładasz konto na siebie
- zakładasz konto na żonę

Środki przelewasz między kontami tak, aby zawsze łapać się na promocyjne oprocentowanie. Tak naprawdę nie jest to zbyt wiele roboty, wystarczy sobie w telefonie ustawić odpowiednie przypomnienia.

Anonimowy pisze...

potwierdzam co mowi Darek - mam tak z zona - raz na okolo 3 miesiace wykonuje 1 przelew (bezplatny - elixir) i tyle...

Anonimowy pisze...

nigdy nie wiadomo na jakie oprocentowanie ma się konto. Millenium nie udostępnia tej informacji w prosty sposób tak więc człowiek nie ma pewności czy w danym momencie jest 3,5% czy może 0.8% to jest spory minus

Prześlij komentarz