100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 350 zł na Mikołajki za konto BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

piątek, 5 lutego 2016

Orange na kartę: Nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz nawet 14 GB danych za 28 zł


Kontynuujemy wątek oszczędzania na abonamencie telefonicznym. Raz na jakiś czas pojawia się jakaś nowość na rynku usług telekomunikacyjnych.

Świetną, można by rzec bezkonkurencyjną ofertę dla osób dużo korzystających z Internetu wprowadził właśnie Orange.

W pakiecie za 28 zł miesięcznie otrzymamy nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz pakiet 8 GB danych.

Ale to nie wszystko, po każdym doładowaniu za min. 30 zł otrzymamy dodatkowo 6 GB danych, co daje łącznie aż 14 GB danych i nielimitowane rozmowy / SMS-y za 28 zł miesięcznie! 

Warunek jest jeden, trzeba przenieść swój numer z innej sieci.


50 zł + Lokata Bezkarna 3,2% do 100 tys. zł w BGŻOptima

Kolejna szansa na premię za założenie lokaty. W razie wcześniejszej wypłaty pieniędzy, odsetki z Lokaty Bezkarnej nie przepadną!


Załóż lokatę na 3,2% do 100 tys. zł i zgarnij 50 zł premii dodatkowej!Rozmowy i SMS-y bez limitu + 8 (14 GB) danych


Najpewniej nowa oferta z tak dużym pakietem danych wynika z wygrania aż dwóch bloków częstotliwości w paśmie 800 MHz, przeznaczonych na szybki Internet LTE.

Jedyną wadą jest to, że obecni klienci Orange muszą obejść się smakiem lub przenieść swój numer najpierw do innej sieci, by wrócić jako nowi klienci ;-)

Usługa nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 8 GB danych dla osób przenoszących numer, ważna jest przez 31 dni od włączenia.

Dla wygody, możemy wybrać w jaki sposób pakiet ma być odnawiany. Usługę można odnawiać ręcznie co 31 dni lub możemy wybrać formę cykliczną. Wtedy będzie ona odnawiana automatycznie po zapewnieniu środków na ponowną aktywację.


Jak włączyć pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 8 GB danych?

Usługa dostępna we wszystkich taryfach Orange na kartę. Jej aktywacja możliwa jest w przeciągu 12 miesięcy od przeniesienia numeru do Orange (nju mobile się niestety nie łapie).

Aktywacji możemy dokonać poprzez wysłanie SMS-a o treści START (nieodnawialny) lub START CYKL (odnawialny cyklicznie) na numer 696.

Druga metoda to wpisanie krótkiego kodu *102*74# (nieodnawialny) lub  *102*75# (pakiet cykliczny).


Inne oferty warte uwagi


Virgin Freemium - 30 minut, 30 SMS-ów i 300 MB Internetu za darmo co miesiąc!


Zacznę od najniższej półki, czyli od najnowszego wynalazku Virgin Mobile. W ramach pakietu #FREEMIUM, zupełnie za darmo otrzymamy pakiet 30 minut, 30 SMS-ów i 300 MB Internetu. Pakiet będzie odnawialny co miesiąc. Jedyny warunek to utrzymanie ważnego konta. Jego spełnienie jest dziecinnie proste, wystarczy doładowanie za 5 zł raz na rok!

Więcej w osobnym wpisie: Virgin Freemium.


Virgin Mobile: Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 4 GB Internetu za 29 zł


Kolejna polecana oferta, z której sam korzystam to pakiet #BEZLIMITU za 29 zł miesięcznie. Jeszcze do końca miesiąca w promocji daje on 5 GB danych, nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y.

Więcej informacji: oferta Virgin Mobile


Nju mobile: dodatkowy numer za 9 zł


Trzecią polecaną ofertą jest tandem nju mobile. W ramach promocji za dodatkowy numer płacimy dodatkowo 9 zł i dzielimy wszystkie korzyści.

Pierwsza opcja to nielimitowane rozmowy na komórki za 14 zł / numer (razem trzeba zapłacić 19 zł + 9 zł = 28 zł).

Druga opcja to nielimitowane rozmowy, SMSy, MMS-y na komórki oraz aż 10 GB danych do podziału za 19 zł / numer (razem trzeba zapłacić 29 zł + 9 zł = 38 zł).

Trzecia to pakiet all inclusive w cenie 24 zł / numer. W ramach pakietu otrzymujemy nielimitowane połączenia na komórki i telefony stacjonarne, SMS-y, MMS-y i 5 GB Internetu do podziału. Koszt to 39 zł + 9 zł.

Więcej: nju dodatkowy


18 komentarze :

Anonimowy pisze...

W znakomitej większości tych ofert czegoś jednak brakuje, w tych wymienionych akurat MMSów. W innych bywają to rozmowy na stacjonarne. Ja korzystam z oferty Red Bull Mobile Energy na kartę, gdzie za 23-24 zł jest no limit na wszystko i 3 GB internetu, lepszej dotąd nie widziałem. Jedyny minus to wklepanie kodu co 4 dani rano.

Anonimowy pisze...

A ja czekam na promocje w której przy zmianie sieci zostaną środki na koncie. W T mobile uzbierało mi się 300 zł a chętnie przeszedł bym do innego operatora

Anonimowy pisze...

@up up
Mówisz o pakiecie ważnym 3 dni? To czemu odnawiasz, go co 4 dni rano?

Anonimowy pisze...

A co jak potrzebuje nowy telefon??pozostaje abonament w Wielkiej czwórce?

Anonimowy pisze...

@up
Tak o tym, ponieważ jest ważny pełne 3 kolejne dni po dniu uruchomienia. Jest niby zapis że pakiet się uruchamia w ciągu x minut/godzin, ale u mnie zawsze jest od razu więc pakiet działa dzień 0 od rana plus dzień 1,2,3.

Anna pisze...

Osobie mającej 300zł na koncie w T-mobile proponowałabym ustawienie sobie opcji rok ważności konta (*100*816#) - opłata miesięczna 3zł. Oczywiście jeśli jest to numer na kartę nie związany umową.

Anonimowy pisze...

Opłata miesięczna jest za coś takiego? LOL, już wiem czemu T-Mobile traci najwięcej klientow

Anna pisze...

Tak niestety ściągają co miesiąc - jedyny w tym plus, że nie trzeba doładowywać kolejnymi kwotami aby mieć ważny telefon jeśli już się ma większą sumę na koncie.

Krystian Wojtania pisze...

Pytanie dot. Orange na karte do kiedy jest ta oferta? I jednocześnie poprosze link

Anonimowy pisze...

@Anna Toż to chyba wszystkie inne sieci mają rok ważności za darmo :D

@up orange.pl -> i szukasz oferty na kartę.

anonymous pisze...

Ustawiałem ostatnio rwk w tmobile. Po przyznaniu można deaktywować. Nie ma potrzeby płacić za to 36 pln(rok). Nie pamiętam czy dzieła we wszystkich taryfach :-\

Anonimowy pisze...

w orange dostanę kartę sim nfc by płacic telefonem w mbanku?

Darek M. pisze...

Tak,

Nawet jest jakaś promocja z darmową wymianą karty na NFC. Orange współpracuje z kontami w banku ING, BPH, SGB lub mBanku (+Orange Finanse).

Adam Kowalski pisze...

Ja miałem mixa w plusie i 500zł (z karty) sprzedałem na allegro za 300zł jako usługi premium

Anonimowy pisze...

Usługi premium, tzn. SMS-ami premium czy jak?

Anonimowy pisze...

glupie tylko 3 gb a nie 8 klamstwo

Anonimowy pisze...

ja mam nr w orange na karte ponad 10 lat i nic za to nie dostaje a nowi korzystaja .chyba sie gdzies przenosze bo nowi maja lepiej a o stalych klientach tu sie nie dba,

Darek M. pisze...

Wszędzie tak jest, trzeba być dobrze zorientowanym na rynku, albo po prostu przeglądać rankingi ofert takiej jak np. te:
http://www.jakoszczedzic.pl/2017/01/ranking-ofert-komorkowych-na-karte-prepaid-luty-2017.html

Prześlij komentarz